1

Bo nie chciał sam zawodnik.

1

Niekoniecznie osoba chodząca do gimazjum to gimbus :) Gimbus to stan umysłu. Albo może jego brak ?

1

Tym bardziej*

1

Tymbardziej, że dzięki umiejętnościom efektywnego zarządzania i kontaktom organizuje Realowi potężne pieniądze.

1

Pewnie, że czytam. I tradycją jest zajmowanie się klubem przez osoby ze środowiska.

1

Rozpoczęła się niepotrzebna kopanina włączając zdanie, w którym znajduje się Tusk. Bezsensowna paplanina dot. sytuacji na wiejskiej scenie politycznej w Polsce nie ma tu nic do rzeczy więc nie wiem czemu to miało służyć. Fabs chciał wrócić ale w Arsenalu nie chcieli o tym słyszeć. Jeżeli by to było takie proste przyszedłby za darmo.

1

Poza tym, mówisz o krzakach na koszulce - zapewne nawiązując do tradycji klubu. To Twoim zdaniem kto powinien zastąpić Pepa ? Przecież Tito to wychowanek. Klopp ? Heynckess ? Co to miałoby wspólnego z tradycją ?

1

A skąd Ty możesz wiedzieć co spowodowało odejście Pepa ? Zwierzał Ci się ? Prosiłem jedynie o konkretne argumenty, a przypuszczenia.

1

Polityka transferowa zależy również od trenera. Transfer środkowego obrońcy został zablokowany przez Martino i zarząd zaufał mu zgadzając się z tym. Oczywiście błędem był powrót Alby, Fabregasa, sprowadzenie Songa, Neymara (jakby nie było jest z Nami i gra bardzo dobrze). Dodatkowo dług należy redukować nie pogłębiać. Wyniki to jedno, a sytuacja finansowa drugie. Obydwie rzeczy nie mogą być zaniedbywane. Tak, coś jeszcze, w końcu coś konkretnego. Laporta był sprytny i charyzmatyczny dlatego zdobył zaufanie wielu osób jak i na odwrót. Niestety jego niektóre działania z tego co dotychczas wiadomo były nieprzemyślane przez co jego następca musiał skrupulatnie to sprzątać.

1

Proszę Cię, podaj mi 5 argumentów uzasadniających Twoje zdanie.

1

Żenujące licytacje z cyklu "Kto jest lepszym kibicem Barcy", matko bosko ..

1

Tak tylko różnicą jest powiedzenie "niech go sprzedadzą" - z całym szacunkiem ale kur*a gdzie go mają sprzedać ? Skoro tu nie może grać na najwyższym poziomie to nigdzie nie będzie mógł grać a iść do przeciętniaka i kopać się po piszczelach ... Zakończenie kariery to byłaby zupełnie inna bajka i chyba w jego sytuacji lepsza choć ciężka.

1

Gościu akurat Puyol obniżył zarobki byle grać - jego pensja to dla klubu "grosze". Zarówno jego pozycja jak i Xaviego dla klubu jest niepodważalna niezależnie od tego czy gra czy nie.

1

"Statut klubu nie przewiduje żadnego rodzaju tymczasowej rezygnacji, ale moralnie Rosell czuje się zobowiązany do przedstawienia swojej dymisji." - takie działania są popularne w tym światku. Jeżeli faktycznie ta operacja nie ma ciemnej strony to zachowa się tak jak powinien, nie np. jak Nasz ex-prezes PZPN Pan Listkiewicz czy też Lato, który źle zarządzając związkiem od stołka nie mieli zamiaru dupy odkleić.

1

Zbyt twardą grę ? To jest męski sport było widać walkę, na którą pozwolił arbiter i moim zdaniem zrobił dobrze. To był mecz na szczycie, w dodatku o lidera więc obie drużyny powinny mieć miejsce na taką walkę. Charakter i pazur pokazały obydwie strony z czego jestem bardzo zadowolony, ponieważ to kolejny argument za tym, że Barca nie gra jak panienki.

1

Odpowiadając na tytułowe pytanie - wystarczy spojrzeć na tabelę :) Póki co nie będzie bardziej prestiżowy ale mimo wszystko ważniejszy :)

1

Ja tam gościa bardzo lubię i podoba mi się Jego podejście. Z większym zaufaniem będzie jeszcze lepiej ale to już zależy od procesu aklimatyzacji bo widać, że jeszcze nie czuje się jak u siebie.

1

Nie, to celowy zabieg. Przecież nie ma czegoś takiego jak Katalonia, tylko Karalonia. Bez przesady.

1

Mam nadzieję, że to plotka. Gościu jest z zewnątrz i powinien mieć dużo czasu na adaptację. Pomimo korzystnych wyników mam przeczucie, że jak się zadomowi na dobre dopiero nastąpi eksplozja formy.

1

kończył gościu...

1

Tylko co mu da odejście ? Ze sportowego punktu widzenia pójdzie do słabszego klubu. Tutaj gra regularnie i ma szanse grać o wszystkie trofea.

1

Tylko zespołom w Ekstraklasie to nawet diamentowe buty nie pomogą:)

1

Które miał zapewnie w kontrakcie i miał do gadania tyle " co żyd za okupacj ".

1

Jeżeli jest to przejście na zasadzie wolnego transferu ? Proszę bardzo, potrafi się znaleźć gdzie trzeba i kiedy trzeba, a takiego szukamy.

1

Samemu się meczu nie wygrywa, a żeby grać z 9 pacześniaków i jeszcze wpłynąć na losy spotkania trzeba mieć karabin.

1

obiektywna opinia, jeżeli są to refleksje użytkownika strony realu to jestem pod wrażeniem i mile zaskoczony. Niestety nie zgodzę się z kilkoma punktami, a przede wszystkim co do udawania. Jestem przekonany, że chodzi o dwa faule Ramosa na Neymarze w odstępie 30 sekund. Jeżeli sypią się łokcie to nie można mieć pretensji, że ktoś upada. Wystarczy pooglądać UFC, to musi być boleć, a ten gościu zawsze tak gra i zawsze żali się, że zawodnicy nurkują.

1

Pinto odchodzi

1

B. dobrze, odważne wejścia, dużo był pod grą i często sam rozgrywał, chyba jego najlepszy występ.

1

Zauważyłem zdecydowanie więcej takiego agresywniejszego
zachowania u Xaviego. Tylko ja to widzę?

1

I właśnie dlatego lubię Adriano i jestem większym zwolennikiem jego gry niż Alby, koleś od momentu pierwszego sezonu i jego słabej gry wziął się za siebie i progres jest naprawdę widoczny, elegancko dojrzał Alvesa, brawo brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?