czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wydaje mi się, że jeżeli transfer miałby dojsc do skutku to raczej w granicach 5 mln euro, wątpie aby Juve aż tak naciskało.
1
nie tyle ze w głowie mu tylko kasa ale to gry podchodzi przede wszystkim zawodowo, a u nas ludzie przywykli do oglądania piłkarzy z pasja
1
Jezu to on musi mieć rodzinę licząca 2000 osób jeżeli uważa, ze Barcy pensja byłaby niewystarczająca :)
1
Czyli Martino coś do sędziów :) Nie bezpośrednio ale .. :)
1
Nie wiem ja zmiany widzę, chociażby schodzenie na 30m bocznych obrońców do środka i to wygląda bardzo fajnie. Takich drobnych zmian można się dopatrzec. Co do reszty nie ma powodu diametralnie zmieniac taktykii tylko odświeżyc główne założenia poprzedniej czyli miliardowo powtarzany pressing i szybkie kombinacje. Skoro to skutkowało czemu przewracac resztę do góry nogami.
1
Ludzie zrozumcie w końcu, Atletico to nie jakieś ogórki tylko bardzo fajnie poukładana drużyna. Wyszła nabuzowana, zmotywowana i strategicznie elegancko przygotowana. To nie Barca jest w słabej formie. Faktycznie do 'optimum' brakuje ale to są konsekwencje aklimatyzacji Martino ale ten dwumecz widac było, że był ciężki przede wszystkim dlatego, że Atletico postawiło wysoko poprzeczkę. I w sumie dobrze rywalizacja i konkurencyjnosc zawsze mile widziane. Chociażby dlatego, że ponownie mamy Valdesa w formie.
1
to nie jest k*rwa Football Manager, że zmieniasz taktykę i od razu zbierasz pllony. Potrzeba czasu, niestety taki jest problem ze sprowadzeniem trenera z zewnątrz. Koncepcje ma dobrą i trzeba poczekac jak to wszystko nabierze prędkości.
1
Juve, zgodze się póki co wyniki ma ale nie prezentując jakiś piękny styl, a Celtic i City ? Wybacz ale dac sobie strzelic Swansea 3 bramki to nie jest oznaka wielkiej formy.
1
Martino to na pewno dodatkowy impuls ale Alexisowi zaangażowania nigdy nie można było zarzucic.
1
no właśnie, jest troche irytujące jak zastępuje Messiego zamiast grac na ŚP, gdzie wnosi do gry najwięcej.
1
To już nie jest ten Bayern, który nas rozjechał, a My nie jesteśmy tą Barcą, z obniżonym morale. To już jest inne zestawienie niż rok temu..
1
takich jak Pepe chociażby, kolego troche obiektywizmu.
1
dwóch 'Mikich' chyba ten portal nie wytrzyma.. :)
1
Zacna zamułka Tsubasa :) Olac go marny prowokatorzyna.. chociaż summa summarum w tym oknie sprowadzenie ŚO jest mało prawbopodobne..
1
Chyba w miejsce Alby. Sypie i z lewej i z prawej, a obecna forma Hiszpana i nawet samo zachowanie pozostawia dużo do myślenia.
1
przestańcie nudzic, od wylewania żalu dot. braku nowego ŚO nikt jeszcze nowy nie przyszedł. Trzeba skupiac się na grze tym czym się ma, a póki co jak dla mnie nie obrona jest niewiadomą a pomoc, dokłądnie Xavi i wypychanie z niej Fabsa.
1
I tu masz rację.
1
Na minus niestety po raz kolejny Xavi. Z Levante pokazał, że potrafi grac na najwyższym poziomie ale jak środek jest zapchany jak z Malagą czy Atletico zaczyna się gubic i grac bezproduktywnie.
1
Przede wszystkim nie zastępować pozycji messiego fabregasem bo to jest marnotrawienie jego talentu i obecnej formy, Sanchez na szpice i nie grać rozgrywaniem w ataku jak z messim. Zawsze to element zaskoczenia.
1
Dlatego sprawdzał Bagnacka
1
Dodatkowo Messi nie grał sam w sobie źle bo jest w złej formie. Był po prostu odcięty. Taktycznie Atletico zagrało pierwszą połowę perfect. Brakowało nam jednej osoby, która również wzięłaby na siebie grę, czyli np. od pierwszej minuty Fabregasa albo lepszej dyspozycji Iniesty. Messi został po prostu odcięty, tak samo jak z Bayernem.
1
przecież*
1
Moim zdanie Pique dostał za słabą notę. Nie ponosi odpowiedzialności za bramkę. To była wina Alby, który nie zdąrzył wrocic a sama kontra była przeprowadzona wzorowo. Zabrakło jednego zawodnika z indywidualnym kryciem, czyli właśnie Alby. Cała reszta została po prostu rozklepana. Mnie osoboście bardzo podobała się gra środkowych.
1
Dobrze wyglądała gra Masche i Pique.
1
Nie wyobrażam sobie żeby Alexis się męczył :) 90+ minuta a on 100 m sprint do piły:)
1
Jak np. przy faulu Fabsa. Faktycznie sędzia był wczoraj jakiś rozregulowany.
1
I to jest prawidłowe wprowadzanie Neymara do teamu. Ostatnia rzecz, której chciałem to właśnie momentalne postawienie go w pierwszej 11 z uwagi na jego status w Brazylii.
1
zawsze grał w długim
1
Widzę, że nawet w niedzielny poranek jakiś hejter się pojawi.
1
Trzeba Martino zaufać. Mi sie podoba pomysł ze stawianiem na młodzież i wykorzystaniem istniejących zawodników. Zwróćcie uwagę, że problemem była mentalność, a nie brak umiejętności. Będzie dobrze, zobaczycie.