czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@misiaty jak na system gry 3 obrońcami 2 z nich to skrzydłowi orientowani ofensywnie to jest skok w ogień. To jasne, musimy zaatakowac ale takie ustawienie jest mimo wszystko ZBYT ryzykowne tym bardziej, że Alba często nie wywiązuje się z założeń defensywnych.
0
jacutek111 tak, powinna byc tylko na mecze ligowe chyba, że komisja uzna to za "bandycki" wybryk ale to sprawa trafiłaby dopiero wyżej i nie komisja hiszpańska by o tym decydowała ale to jest mało prawdopodobne.
0
Będzie jakiś news dotyczący efektów powyższej dyskusji ?:) Ciekawy jestem jak przebiegła ta rozmowa.
0
@aDiQ wydaje mi się, że cała drużyna jest obiektywna a to jest jedynie "gadka" dla mediów.
0
Ma ktoś może informację o powołaniach na to spotkanie?
0
@whatis pisząc 'chłopcy' uwzględniasz osoby, do których skierowana była wypowiedź więc automatycznie zdanie jest skierowane do mnie. Ale tak najwyższy czas z tego "wyskoczyć".
0
@u99artur wiadomo, emocje jeszcze nie opadły. Jutro kolejny duży mecz pełny obaw z uwagi na słabszy okres co jest czymś nowym i nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni. My - rozpuszczeni fani po prostu mamy z tym problemy.
0
@whatis marny sposób na przypodobanie się komuś nie czytając całej dyskusji. Nie popisałeś się. Jakbyś troszkę się wysilił zauważyłbyś, że tematem nie było w żaden sposób "umocnienie" swojej pozycji jako kibica czy kogokolwiek. To normalna wymiana zdań bez próby urażenia kogokolwiek. Więc nie spamuj i nie ujawniaj swoich luk w myśleniu tylko zabierz się za logiczne i analityczne myślenie jeżeli chcesz błysnąć czymś więcej niż bezproduktywnym marnym zdaniem, "chłopcze".
0
@u99artur Bezsensownie jest teraz porównywać staż odbyty na stołku fana Barcelony. Szanuje się za poglądy, wiedzę czy zdrowie jakie wkłada się w to wszystko. Zostałeś rozliczony za Twoją wypowiedź a nie za "lata na karku w koszulce Barcelony".
0
@Barcelonista78 gwizdaniem to chyba też nikt nikomu nie doda skrzydeł,
niestety.
0
@u99artur przechodzisz troszeczkę ze skrajności w skrajność. Masz złe nawyki z obserwacji Polskiego sportu. Wydaje mi się, że ten w Hiszpanii to zupełnie inny świat. Naprawdę uważasz, że zawodnicy Barcelony grając GD myślą: " No, po wypłacie chyba należy coś pokazać żeby nie było." ? To jest dopiero ślepy wniosek. Zwróć uwagę na inne wartości niż ta pieniądza. Fakt, że przez klub przepływa ogromna porcja kasy nie świadczy o tym, że motywacją właśnie ona kieruje a nie np. ambicje.
0
Fajny artykuł - dobry motywator. Mam nadzieję, że faktycznie Blaugrana jest naładowana energią i pokaże ten uwielbiany przez Nas futbol totalny - kontrolowana ofensywa z zapleczem z tyłu i bezwzględnym pressingiem. Niech Barca udowodni, że ten słaby luty to był niezbędny kubeł zimnej wody, który się przydał i właśnie zaowocuje. Jedziemy jutro o 16.00 !
0
@Czadek, jeszcze ew. Superpuchar Hiszpanii.
0
Jak Puyol niestety najsłabiej sobie radził w defensywie tak Fabregas najsłabiej sobie radził w drugiej linii. Tak naprawdę nie zrobił nic i bądź tu mądry czego to kwestia. Najpierw gra świetne zawody żeby później grac piach.
0
Nie rozumiem trochę tego artykułu, nie chcę wyjść na naiwniaka ale jak mają zostać wprowadzone innowacje do taktyki skoro nie ma jej głównego architekta. Przez tele-konferencję ? Nie oszukujmy się Roura nie poradziłby sobie z wdrożeniem do zespołu pewnych innowacji bo po prostu nie jest na tyle kompetentny. To nie Football Manager, że "przeklikasz" taktykę i zawodnicy zaczynają grać. Trzeba to omówić przećwiczyć uzgodnić etc. Powrót Tito = Czas zmian. Dla mnie to logiczne.
0
Ale jaka presja? Na nim nie ciąży właśnie żadna presja i o to chodzi. Nie jest poważnie brany pod uwagę i to jest główny problem.
0
@replikant wydaje mi się, że to w pewnym sensie strach przed dużą nie oszukujmy się reorganizacją taktyki. Messi nie jest wolnym elektronem tylko drużyna z nim w środku ma ściśle określone reguły gry. Wymiana środkowego napastnika i przesunięcie Go do boku wymusiłaby dużą zmianę w obecnej koncepcji. I chyba Tito w obliczu obecnych spraw czytaj choroba, środek sezonu boi się ryzyka.
0
Niestety ale Messi nie nawidzi gry na lewej czy prawej stronie potwarzał to od początku, jest najskuteczniejszy w środku. A że jego skutecznosc jest bardzo wysoka to Villa raczej się tam nie zakorzeni. Przykre ale prawdziwe, że pewnie Villa nas opuści a Sanchez zostanie.
0
@mariuszkab2 jak dla mnie Dani również zagrał bardzo dobrze.
0
@messieo nie myślisz. A kto przewidział nawrót choroby? Debiliny komentarz, daruj sobie.
0
Ale Pepe to jednak błazen co ?:) Wiedziałem, że ten japiszon zdąrzy jeszcze coś zrobic :)
0
@ christo zapomnij o tej stronie i zapomnij jak się dodaje komentarze błagam. Niech grają z taką iskrą jak zagrali początki obydwu połówek - tak właśnie trzeba, ofensywą.
0
Ten komentarz to moim zdaniem policzek zadany Vilanovie. Nie ma Mistera z Nami, nie może bezpośrednio wporwadzać innowacji do taktyki więc żeby mieć pewność, że Roura będzie miał "pewną" kontrolę nad zespołem wykorzystuje "oklepane" strategie. Przegrywamy z brakiem Tito i to przegrywamy nawet wygrywając mecz, np. z Granadą czy Sevillą. Wracaj Tito i odrestauruj Naszą maszynę. A wiem, że tak się właśnie stanie.
0
Real to tak klasowy przeciwnik, że przede wszystkim na Barce nie będzie podmęczony w drugiej połowie tylko gotowy do walki przez następne 45 minut. To jedna z nielicznych drużyn, która chce z Nami grac otwartą piłkę a nie piłkarskie szachy.
0
piobyd1 przyrody nie masz przypadkiem ? Sarkazm nieukierunkowany w żaden sposób nie wnoszący nic do dyskusji. Najlepiej skończ. Szansa jest to oczywiste ale Barca musi zagrac bardziej otwartą piłkę. Wczoraj wyglądało jakby cały czas Barca badała Milan klepiąc i nie stwarzając żadnej sytuacji. Czekamy na rewanż i awans u siebie.
0
No tak podsumowując to zaliczyliśmy chyba najsłabszy występ w tym sezonie. Trzymam Roure za słowo i czekam na agresywną Barce na Camp Nou w rewanżu :)
0
@Miki_Messi2001
Miał na myśli Inieste, Fabregasa, Xaviego i Busquetsa nie zapominaj, że Hiszpania grała bez nominalnego napastnika więc miała więcej niż 4 pomocników.
0
Obydwaj się zaczepiali, z czego robic sensację. Przecież obydwaj to ludzie, gra o dużą stawką między drużynami, którym media nakręcają pseudo-nienawiśc. Mogą im najnormalniej puszczac nerwy, a to nowości.
0
1Sasuke chodziło chyba o to, że statystyka nie gra, mimo że jest imponująca. Oczywiście życzę naszym pewnego zwycięstwa.
0
matesfcb93 no remis + zwycięstwo to awans Barcy