czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tito nie był przypadkiem 5lat u boku Guardioli ?
0
Zdobył 4 bramki u nas w tym 3 w jednym meczu :)
0
Affelay na pewno nie jest z tego faktu zadowolony, zrobił to po prostu żeby grac.
0
I znowu wirus FIFA, nie po to Tito ostrożnie wdraża go powolutku do składu żeby jeździł na zgrupowania i zapierdalał całe mecze..
0
Czerwień Adriano to konsekwencja słabej postawy stoperów. To był kluczowy moment, a nie samo wyrzucenie brazylijczyka. Adriano naprawił perfidnie błąd Pique i Masche.
0
No i co z tym Alexisem. Co widzę go przy piłce próbuje symulowac - co to jakaś specjalna taktyka ? Moim zdaniem koleś powinien dostac nagane i nadrobic kawał straconego zaufania po początku sezonu.
0
Szkoda niestety, że tak naprawdę wynik przesądziły 2 juniorskie błędy, które w zawodowej piłce nie powinny miec miejsca. Nie ma też co krytykowac VV za pierwszy mecz i Mascherano za drugi bo chłopaki szybko sie zrehabilitowali. Ale fakt faktem coś jest nie tak. Bez Puyola i tak potrafiła się defensywa ustawiac jak należy, a wczoraj był ogromne problemy. I co się dzieję z dokładnością i techniką? Odnoszę wrażenie, że za Tito jakby mniej stawiano na wyszkolenie techniczne.. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ?
0
Szkoda, że na Valencie.
0
Widac było, że go to boli cały czas się za ten policzek trzymał.
0
@tomcio
Nope.
1
Tito sprawia wrażenie cholernie surowego typa.
1
No troszke mnie to zaskoczyło, serio jestem w szoku. Tym bardziej, że np. Tito Do Afellaya mówił, że zależy mu na jego pozostaniu, ciekawe ciekawe troche to brutalne.
1
VV poza tą wpadką grał dobrze. Świetnie piąstkował, po prostu wchodził w tę piłkę jak w masło. Przy straconym golu cofnął się bo Cristiano "był kryty" przez Busqetsa. Był bliski b. dobrego początku sezonu. Mam nadzieje, że się nie "obsra" psychicznie.
1
I nie wiem po co, nawet zwrócił mu chyba uwagę Tito. Po co ten Alexis próbuje nurkowac w tym polu karnym. Ten pierwszy to po prostu tak perfidny, że ręce opadają.
1
stopy w całości były przed ramosem więc z tej perspektywy było idealnie i wydaje mi się, że ta ocena to wpadka Mou.
1
I tu masz rację, co prawda jestem zdania, że jak się kogoś kupuje to trzeba mu dawac szansę wielokrotnie, wiadomo: aklimatyzacja, bariery językowe itp. Mou przychodząc wyraźnie pokazał, że raczej wątpi w umiejętności brazylijczyka.
1
zagraja na 3 defensorów lass, khedira alonso
1
Co do atmosfery: Wygrana Barcy = brzydkiej grze. Real nie potrafi pogodzic się z przegraną niezależnie czy były czy też nie było momentów spornych .. może dlatego, że kapitan jest bramkarzem, a nie zawodnikiem z pola.
1
@Geble ozil albo benzema wypadną. Mou powiedział, że postawi na Higuaina. Raczej w pierwszym wyjdzie francuz i argentyńczyk bo niemiaszek zagrał beznadziejnie z Valencią.
1
Song nie powinien grac chyba, że w końcówce meczu przy korzystnym wyniku na fizyczne wzmocnienie środka pola oraz po prostu żeby był taki latawiec, który gra dobrze w defensywie. Po treningu widac było, że się stara bo straaaasznie duzo latał za piłką :)
1
@bwz-L
Racja, nawet taka ściana jak on z czasem zaczyna "tracic" zdrowie. Mam nadzieję mimo wszystko, że to jeszcze nie jest ten początek.
1
ronnie500 idealnie żeś to ujął nie ma co w pracy czytac:)
1
nie zdziwie się jak japiszon jednak zagra :)
1
Jaki numer dla Songa ?
1
@szymek
Jakie ku*wa "porzyjemy" !? Nie rób wiochy ...
1
No to nie pozostaje nic innego jak powiedzieć siemanko, pracuj na 100%, pomagaj i życzymy sukcesów :)
1
@marsan
powinien dac odpocząc każdemu b. ciężkie mecze przed nimi.
2
no obrońcom
1
Jak można było mówic, że Pep i Seydou są na wojennej ścieżce jak to było jego oczko w głowie :P
1
Kiedy powrót do zdrówka ?