0

Tito nie był przypadkiem 5lat u boku Guardioli ?

0

Zdobył 4 bramki u nas w tym 3 w jednym meczu :)

0

Affelay na pewno nie jest z tego faktu zadowolony, zrobił to po prostu żeby grac.

0

I znowu wirus FIFA, nie po to Tito ostrożnie wdraża go powolutku do składu żeby jeździł na zgrupowania i zapierdalał całe mecze..

0

Czerwień Adriano to konsekwencja słabej postawy stoperów. To był kluczowy moment, a nie samo wyrzucenie brazylijczyka. Adriano naprawił perfidnie błąd Pique i Masche.

0

No i co z tym Alexisem. Co widzę go przy piłce próbuje symulowac - co to jakaś specjalna taktyka ? Moim zdaniem koleś powinien dostac nagane i nadrobic kawał straconego zaufania po początku sezonu.

0

Szkoda niestety, że tak naprawdę wynik przesądziły 2 juniorskie błędy, które w zawodowej piłce nie powinny miec miejsca. Nie ma też co krytykowac VV za pierwszy mecz i Mascherano za drugi bo chłopaki szybko sie zrehabilitowali. Ale fakt faktem coś jest nie tak. Bez Puyola i tak potrafiła się defensywa ustawiac jak należy, a wczoraj był ogromne problemy. I co się dzieję z dokładnością i techniką? Odnoszę wrażenie, że za Tito jakby mniej stawiano na wyszkolenie techniczne.. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie ?

0

Szkoda, że na Valencie.

0

Widac było, że go to boli cały czas się za ten policzek trzymał.

0

@tomcio

Nope.

1

Tito sprawia wrażenie cholernie surowego typa.

1

No troszke mnie to zaskoczyło, serio jestem w szoku. Tym bardziej, że np. Tito Do Afellaya mówił, że zależy mu na jego pozostaniu, ciekawe ciekawe troche to brutalne.

1

VV poza tą wpadką grał dobrze. Świetnie piąstkował, po prostu wchodził w tę piłkę jak w masło. Przy straconym golu cofnął się bo Cristiano "był kryty" przez Busqetsa. Był bliski b. dobrego początku sezonu. Mam nadzieje, że się nie "obsra" psychicznie.

1

I nie wiem po co, nawet zwrócił mu chyba uwagę Tito. Po co ten Alexis próbuje nurkowac w tym polu karnym. Ten pierwszy to po prostu tak perfidny, że ręce opadają.

1

stopy w całości były przed ramosem więc z tej perspektywy było idealnie i wydaje mi się, że ta ocena to wpadka Mou.

1

I tu masz rację, co prawda jestem zdania, że jak się kogoś kupuje to trzeba mu dawac szansę wielokrotnie, wiadomo: aklimatyzacja, bariery językowe itp. Mou przychodząc wyraźnie pokazał, że raczej wątpi w umiejętności brazylijczyka.

1

zagraja na 3 defensorów lass, khedira alonso

1

Co do atmosfery: Wygrana Barcy = brzydkiej grze. Real nie potrafi pogodzic się z przegraną niezależnie czy były czy też nie było momentów spornych .. może dlatego, że kapitan jest bramkarzem, a nie zawodnikiem z pola.

1

@Geble ozil albo benzema wypadną. Mou powiedział, że postawi na Higuaina. Raczej w pierwszym wyjdzie francuz i argentyńczyk bo niemiaszek zagrał beznadziejnie z Valencią.

1

Song nie powinien grac chyba, że w końcówce meczu przy korzystnym wyniku na fizyczne wzmocnienie środka pola oraz po prostu żeby był taki latawiec, który gra dobrze w defensywie. Po treningu widac było, że się stara bo straaaasznie duzo latał za piłką :)

1

@bwz-L

Racja, nawet taka ściana jak on z czasem zaczyna "tracic" zdrowie. Mam nadzieję mimo wszystko, że to jeszcze nie jest ten początek.

1

ronnie500 idealnie żeś to ujął nie ma co w pracy czytac:)

1

nie zdziwie się jak japiszon jednak zagra :)

1

Jaki numer dla Songa ?

1

@szymek

Jakie ku*wa "porzyjemy" !? Nie rób wiochy ...

1

No to nie pozostaje nic innego jak powiedzieć siemanko, pracuj na 100%, pomagaj i życzymy sukcesów :)

1

@marsan
powinien dac odpocząc każdemu b. ciężkie mecze przed nimi.

2

no obrońcom

1

Jak można było mówic, że Pep i Seydou są na wojennej ścieżce jak to było jego oczko w głowie :P

1

Kiedy powrót do zdrówka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?