1

Na pewno przetestuje nowych zawodników I Barcy: Muniese, Dos Santosa, Bartre i moim zdaniem wszyscy się sprawdzą z jakimś fajnym akcentem DS.

1

Kurde, lubię go naprawdę fajnie gra. Ciężko mi przyznac ale chyba w Arsenalu zaklimatyzowałby się jeszcze lepiej. Mimo to życzę mu sukcesów przede wszystkim tutaj :)

1

będzie będzie

1

JdS też chyba miał byc w pierwszej drużynie od tego sezonu wg. Pepa.

1

@Josiu
Chyba nie do końca rozumiesz, na którą pozycję Barca szuka zastępstwa.

1

Osobiście wolałbym kontynuację polityki Barcy - stawianie na wychowanków. Poszukiwany jest i tak zmiennik więc chyba warto zainwestowac w młode orły.

1

Ibi to zakapior i jest wielopłaszczyznowy fajnie byłoby mu dac szansę w tym sezonie. To może byc taki drugi Pedro, który umie grac również w drugiej linii.

1

Za darmo w umowie miał wpisane, że jeżeli zagra w sezonie mniej niż 50% spotkań będzie mógł rozwiązać kontrakt i szukać klubu jako wolny zawodnik.

1

Neymar nie pasuje do Barcy za duży indywidualista, póki co nie taka jest tu mentalnosc.

1

no dla Dos Santosa nie będzie zupełną nowością, grał w poprzednim pre-sezonie z ManU na prawej obronie:)

1

Ci durni kibice napędzają całą niechęc tych dwóch do siebie, a trzeba pamiętac ze jest to głupota bo ronaldo jaki by nie był pedałkowaty zachowywał się na derbach bardzo dobrze

1

zostanie, nie ma alternatywy

1

tello wypożyczą, jego trzeba oszlifować bo w przeciwnym wypadku nic z niego nie będzie chłopak musi grać

1

Twardy i dobry zawodnik ale na boiska Premier League. Za mało ruchliwy i nie ma smykały do jakiegokolwiek rozgrywania jak np. Pique czy ofensywnych wejśc jak taran Puyol, chyba zły przepis jak wydac 28 banieczek, a Wy jak myslicie.

1

fajnie jak wyjdzie pedro ma coś do udowodnienia na koniec sezony więc pewnie powalczy:)

1

no wczoraj pokazał że jest kotem nie ma co teoretycznie do stylu Barcy nie pasuje ale to tylko teoria.... może zaskoczy jak Larsson :P

1

A co to za news z tym "wyalienowaniem" Alvesa, o którym wspominał wczoraj komentator C+, i w ogóle co to za informacja o jego przymiarkach do odejścia ?

1

może puyolowi cały czas chodzi po głowie odejście Mistera i dla niego "takie" świętowanie wysokiego wyniku nie jest powodem takiego celebrowania.

1

Najlepsza wiadomość w tym przykrym momencie

1

szkoda ze vilanova nie jest wogole brany pod uwage, wolałbym żeby w miare konieczności przejął ją ktoś z wewnątrz i poprawił kilka aspektów niż z zewnątrz i zmienił model

1

Maciej83 - Ronaldinho nie został uwzględniony w składzie na następny sezon, dlatego odszedł.

1

Michall99 jaki gwóźdź co ty pieprzysz to jest po prostu dowód na to, że czas wprowadzić zmiany do taktyki bo ten rodzaj gry czyli gra w dziadka przestaje skutkować odkąd ci bezwstydnicy zaczynają wprowadzać antyfutbolowy "aoutobus" na boisko.

1

Fighter :)

1

Przede wszystkim muszą zebrać myśli. Po przegranej z Realem trzeba mieć dobre morale przed meczem z Chelsea wiedząc, że będą się bronić. Kolejny mecz przeciwko blokowi defensywnemu musi zniechęcać. Dlatego fajnie byłoby zobaczyć na tym meczu zeszłorocznego, ofensywnego Pique.

1

poGGi
Eto to chyba nie, ale nawpewno w Wiśle Kraków był M. Baros i uznali, że ni jest wystarczająco utalentowani, a w przyszłości wylądował w pierwszej 11 Liverpoolu :P

1

kubamessi30
weź nie nudź, co ma nawiązywać póki nie ma na koszulkach jakiegoś audi, bmw betwin czy innych typowych firm, które faktycznie psułyby efekt, to nie ma co dramatyzować

1

Mi osobiście tylko szkoda, że pep mówi o mistrzostwie, że jest to sprawa otwarta a wymienia cały środek, gdzie ma chociażby jednego zawodnika, który powinien grę podciągnąć...rozumiem, że oszczędza bo to ludzie nie roboty, ale jednego xavi, iniesta, fabregas. Inieste po kontuzji zrozumiem no ale reszta....

1

ja bym chciał żeby pep wystawił wariant z 3 obrańcami i fałszywą '9' fabsem, wydaje mi się, że to mogłaby być ta zmiana która namieszałaby realowi :)

1

niestety ale coraz częściej tak jest i trzeba na to znaleźć sposób, bo dzisiaj taktyka na barcelone to bramkarz + 9 obrońców + napastnik i podczas posiadania piłki wy*ierdolić ją przed siebie a nóż ktoś będzie albo w tym wypadku rzut rożny taka prawda, nie mówie że od pierwszych minut ale tylko wlosi kiedyś bronili sie wszystkimi zawodnikami

1

gilbert3

Teoretycznie, jest kilka lat młodszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?