0

Bo jeżeli zdaniem zarządu Villa szuka formy po kontuzji, to Torres po transferze jest już górnikiem.

0

e? to chyba jakaś ploteczka :)

0

O losie..

0

To tak naprawdę to jest wielka niewiadoma, np. co spowodowało decyzję Valdesa, kulisy decyzji zarządu względem Abidala - przecież sprawa mogła byc rozwiązana po dżentelmeńsku, cholera wie jak to było i się niestety nie dowiemy, takie metody klubu - jak coś jest nie tak to jest to tuszowane żeby status klubu jako "szlachetnego" (0 sarkazmu) został nienaruszony.

0

Porażka, Laporta na pewno wybrałby Tito bo tak naprawdę on był/jest zdolny do kontynuowania dobrej passy, chociaż Twoim zdaniem mistrzostwo kraju jest niczym. Laporta co prawda j*bał długi ale model był zachowany więc ten niby-trener, który jest dobrym trenerem i tak byłby na obecnym stanowisku.

0

Nie powiesz mi chyba, że Laporta nie zna Barcy..

0

I tak nie pamiętam kiedy grał na defensywnym :)

0

wszędzie***

0

Sancho Pancho był wcześniej dlatego Tito cały czas jest w niego 'zapatrzony'. Zostawic serce na boisku jest tutaj jak najbardziej adekwatne, braku ambicji nigdy nie można było mu zarzucic ale nareszcie teraz do ambicji doszła skutecznosc.

0

Ale liga nie jest tak wymagająca jak niemiecka. Nie chodzi o to żeby sypał bramy w przeciętnej a rozwijał się w ponadprzeciętnej.

0

i blokuje*

0

Santos faktycznie poważna instytucja. Nie płaci i nie blokuje możliwosc rozwoju, hehe ładnie.

0

Mam nadzieję, że tak. Nie podoba mi się takie na siłę robienie miejsca dla Fabregasa.

0

0

To bardziej ofensywni pomocnicy, prędzej zmiennicy Iniesty.

0

Kamil1506, na jakiej podstawie tak sądzisz ? pewnie jesteś jednym z tych, którzy już krzyżują Sergio czy Messiego za normalne zje*anie już obecnym sezonem. Pedro to dobry zawodnik, wszędzie go pełno jest pod grą i potrafi robic innym miejsce, po co go wiec oddawac.

0

plota

0

Grooch chyba nie docienili ludzie Twojego sarkazmu :)

0

2fast ty analfabeto...

0

@JedrzejKowal a na jakiej podstawie mówisz, że Iker wypadł słabiej od Diego, przecież regularnie przestał grac w skutek kontuzji. Puszczał bramki wiadomo ale to ze względu na obrażony Real i ich babole w grze, a nie indywidualne błędy Ikera. Poza tym każdy klub potrzebuje liderów i fakt, że ktoś rządzi szatnią to trochę przesadzone ale, że ktoś cieszy się autorytetem to co innego.

0

@flaczek Marne prowo :)

0

Dani i Valdes najmocniejsze punkty Barcy w meczu z PSG :) Niewdzięczna jest rola bramkarza :) Frustruje go to chyba strasznie sądząc po minie :)

0

Jaki trzeba miec kompleks żeby byc tak zdeterminowanym do wyeliminowania Barcy. Ten człowiek jest jakimś paranoikiem. Dla mnie to żenada. Poza tym nie ma co się dziwic jeżeli chodzi o takie wartości, to Mourinho nie reprezentuje nic.

0

Widać media szanują jego decyzję bo ciężko znaleźć cokolwiek na ten temat.

0

@Nano10 a wiesz czy z Celtą od razu zasiada? Czy ma jeszcze odpocząć?

0

@Wiśnia6 dokładnie, wszyscy bramkarze popełniają babole. Prawda jest taka, że dobrego "zamiennika" trudno będzie nam znaleźć.

0

@ Contiv czemu ma służyc Twój komentarz. Nie rozumiem tego odbijania piłki. Pytanie: Czemu się tak jaracie? Bo Barca wyszła z trudnej sytuacji bardzo dobrym meczem. Czy to był pierwszy dobry mecz ? Wystarczy spojrzec na tabelę. Czy mieliśmy JAK ZWYKLE szczęście ? Jasne. Im więcej jesteś przy piłce tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz miał szczęście. Bramka ze spalonego ? Takie sytuacje mają z nadwyżką pokrycie. Daruj sobie bezpodstawne próby "utarcia nosa". Skoncentruj się na Realu. Jesteś ich kibicem to bądź ich kibicem zamiast niezrozumiale stawac się antykibicem Barcy. Nie na tym rzecz polega.

0

No fakt, przy tej okazji wielu kibiców narobiło w gacie, ale co prawda to prawda zagrał jeden z lepszym spotkań. Walczak totalny. Ulubiona 'podwójna interwencja' z początku meczu. Brawo brawo.

0

regularne posiłki kluczem do zwycięstwa :) Vamos!

0

@Danio66 jakby brat wybrał sport zamiast dupeczek i imprez to by został i na pewno by jego talent się przydał :) Wyszło jak wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?