czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo jeżeli zdaniem zarządu Villa szuka formy po kontuzji, to Torres po transferze jest już górnikiem.
0
e? to chyba jakaś ploteczka :)
0
O losie..
0
To tak naprawdę to jest wielka niewiadoma, np. co spowodowało decyzję Valdesa, kulisy decyzji zarządu względem Abidala - przecież sprawa mogła byc rozwiązana po dżentelmeńsku, cholera wie jak to było i się niestety nie dowiemy, takie metody klubu - jak coś jest nie tak to jest to tuszowane żeby status klubu jako "szlachetnego" (0 sarkazmu) został nienaruszony.
0
Porażka, Laporta na pewno wybrałby Tito bo tak naprawdę on był/jest zdolny do kontynuowania dobrej passy, chociaż Twoim zdaniem mistrzostwo kraju jest niczym. Laporta co prawda j*bał długi ale model był zachowany więc ten niby-trener, który jest dobrym trenerem i tak byłby na obecnym stanowisku.
0
Nie powiesz mi chyba, że Laporta nie zna Barcy..
0
I tak nie pamiętam kiedy grał na defensywnym :)
0
wszędzie***
0
Sancho Pancho był wcześniej dlatego Tito cały czas jest w niego 'zapatrzony'. Zostawic serce na boisku jest tutaj jak najbardziej adekwatne, braku ambicji nigdy nie można było mu zarzucic ale nareszcie teraz do ambicji doszła skutecznosc.
0
Ale liga nie jest tak wymagająca jak niemiecka. Nie chodzi o to żeby sypał bramy w przeciętnej a rozwijał się w ponadprzeciętnej.
0
i blokuje*
0
Santos faktycznie poważna instytucja. Nie płaci i nie blokuje możliwosc rozwoju, hehe ładnie.
0
Mam nadzieję, że tak. Nie podoba mi się takie na siłę robienie miejsca dla Fabregasa.
0
0
To bardziej ofensywni pomocnicy, prędzej zmiennicy Iniesty.
0
Kamil1506, na jakiej podstawie tak sądzisz ? pewnie jesteś jednym z tych, którzy już krzyżują Sergio czy Messiego za normalne zje*anie już obecnym sezonem. Pedro to dobry zawodnik, wszędzie go pełno jest pod grą i potrafi robic innym miejsce, po co go wiec oddawac.
0
plota
0
Grooch chyba nie docienili ludzie Twojego sarkazmu :)
0
2fast ty analfabeto...
0
@JedrzejKowal a na jakiej podstawie mówisz, że Iker wypadł słabiej od Diego, przecież regularnie przestał grac w skutek kontuzji. Puszczał bramki wiadomo ale to ze względu na obrażony Real i ich babole w grze, a nie indywidualne błędy Ikera. Poza tym każdy klub potrzebuje liderów i fakt, że ktoś rządzi szatnią to trochę przesadzone ale, że ktoś cieszy się autorytetem to co innego.
0
@flaczek Marne prowo :)
0
Dani i Valdes najmocniejsze punkty Barcy w meczu z PSG :) Niewdzięczna jest rola bramkarza :) Frustruje go to chyba strasznie sądząc po minie :)
0
Jaki trzeba miec kompleks żeby byc tak zdeterminowanym do wyeliminowania Barcy. Ten człowiek jest jakimś paranoikiem. Dla mnie to żenada. Poza tym nie ma co się dziwic jeżeli chodzi o takie wartości, to Mourinho nie reprezentuje nic.
0
Widać media szanują jego decyzję bo ciężko znaleźć cokolwiek na ten temat.
0
@Nano10 a wiesz czy z Celtą od razu zasiada? Czy ma jeszcze odpocząć?
0
@Wiśnia6 dokładnie, wszyscy bramkarze popełniają babole. Prawda jest taka, że dobrego "zamiennika" trudno będzie nam znaleźć.
0
@ Contiv czemu ma służyc Twój komentarz. Nie rozumiem tego odbijania piłki. Pytanie: Czemu się tak jaracie? Bo Barca wyszła z trudnej sytuacji bardzo dobrym meczem. Czy to był pierwszy dobry mecz ? Wystarczy spojrzec na tabelę. Czy mieliśmy JAK ZWYKLE szczęście ? Jasne. Im więcej jesteś przy piłce tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz miał szczęście. Bramka ze spalonego ? Takie sytuacje mają z nadwyżką pokrycie. Daruj sobie bezpodstawne próby "utarcia nosa". Skoncentruj się na Realu. Jesteś ich kibicem to bądź ich kibicem zamiast niezrozumiale stawac się antykibicem Barcy. Nie na tym rzecz polega.
0
No fakt, przy tej okazji wielu kibiców narobiło w gacie, ale co prawda to prawda zagrał jeden z lepszym spotkań. Walczak totalny. Ulubiona 'podwójna interwencja' z początku meczu. Brawo brawo.
0
regularne posiłki kluczem do zwycięstwa :) Vamos!
0
@Danio66 jakby brat wybrał sport zamiast dupeczek i imprez to by został i na pewno by jego talent się przydał :) Wyszło jak wyszło.