czech_barca_fan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sam nie wierzysz w to co piszesz
1
Bo psg nie sie go pozbywać
1
Wiesz, takie artroskopie nie są aż tak inwazyjne jak usuwanie łąkotek czy rekonstrukce więzadeł ale i tak szacun za serducho !
1
Rafinha i Delofeu to chyba wyjątki, wobec nich klub ma wielkie plany
1
Tzn. że np. dostaną to 5 mln jak z Barcą wygra Ligę Mistrzów albo wystąpi więcej niż 60% meczów w pierwszym składzie. Reasumując to jest kwota, którą dostaną pod warunkiem czegoś.
1
Ale co się stało, że żadnej informacji o Bale'u ? :)
1
Nano a co to za głupie odpowiedzi, zajmij sie konstruktywną dyskusją. Trafny komentarz pod newsem, chcesz się bawić w hejtowanie szukaj zaczepek na polskich boiskach.
1
Bo to nie na narodowym
1
hahaha dokładnie
1
opiszcie ocb bo nie mam podglądu :)
1
źródło?
1
Jak się nie da jak się da.
1
Mażenie ? Co z Tobą?
0
Tu nawet nie chodzi o wynik ale o fakt, że miło jest oglądac Naszych jak znów grają z pełnym zaangażowaniem i serduchem jak za pierwszych 2 lat Guardioli.
0
Tak jest dawno nie było już takiego kloszarda u Nas na forum :) pod każdym tematem można się doszukac Twoich mądrości, a na dodatek nie masz zamiaru przestac, prawdziwy hart ducha :)
0
Nie skąpi, ale ceny wiadomo lepiej jest składac kaskadowo, po co od razu wywalac kupe siana skoro cena może rosnąc z oferty na ofertę.
0
Na pewno :) ten sam sens na offtopie - to nie może byc co innego :p
0
Tylko za czasów w Barcelonie lubił melanż.
0
Replay do odzieży 'casual' nie sportowych.
0
Nie może byc inaczej, sprowadzony ma zostac jakiś konkretny zawodnik, który ma zostac nowym podstawowym defensorem, to nie moze byc sprawa przeprowadzona po cichu i bez przeszkód.
0
Sorka ludzie za offtop: wiadomo coś o ewentualnej transmisji przyszłego meczu w polskiej telewizji ?
0
Dobry akcent, na który warto zwrocic uwagę, to forma Adriano i przede wszystkim S. Roberto. Naprawdę zagrali konkretne zawody. Roman to samo.
0
zawodnik minuty mecz voila
0
No właśnie, dzięki niemu może Dongou będzie drugim Eto'o kto wie
0
Nie ten artykuł jak sądze.
0
Nie, ten mecz był tylko sparingiem. Będzie czymś więcej jeżeli dojdzie do niego w trakcie sezonu więc proszę Cię nie 'zagracaj' dyskusji.
0
Pozycja się nie zmieni co najwyżej rola ale jak wejdzie w ten sezon z formą z jaką kończył poprzedni to się nie martwię.
0
Uwaga zaraz zobaczycie n komentarzy dot. umiejętnościom manipulacji Messiego zarządem, przy użyciu którego wybrał trenera :)
0
Ja również, fajnie by było miec drugiego Eto z Cantery
0
No to jest ciekawe serio, faktycznie koleś ma papiery na skrzydłowego ale wydawałoby się, że przy ustawieniu 4 pomocników, a nie 3 gdzie będzie lizał trochę środka, bardziej mi pasował coś jak ustawianie Adriano. Ale Pep to Pep wie co robi :)