1

Sam nie wierzysz w to co piszesz

1

Bo psg nie sie go pozbywać

1

Wiesz, takie artroskopie nie są aż tak inwazyjne jak usuwanie łąkotek czy rekonstrukce więzadeł ale i tak szacun za serducho !

1

Rafinha i Delofeu to chyba wyjątki, wobec nich klub ma wielkie plany

1

Tzn. że np. dostaną to 5 mln jak z Barcą wygra Ligę Mistrzów albo wystąpi więcej niż 60% meczów w pierwszym składzie. Reasumując to jest kwota, którą dostaną pod warunkiem czegoś.

1

Ale co się stało, że żadnej informacji o Bale'u ? :)

1

Nano a co to za głupie odpowiedzi, zajmij sie konstruktywną dyskusją. Trafny komentarz pod newsem, chcesz się bawić w hejtowanie szukaj zaczepek na polskich boiskach.

1

Bo to nie na narodowym

1

hahaha dokładnie

1

opiszcie ocb bo nie mam podglądu :)

1

źródło?

1

Jak się nie da jak się da.

1

Mażenie ? Co z Tobą?

0

Tu nawet nie chodzi o wynik ale o fakt, że miło jest oglądac Naszych jak znów grają z pełnym zaangażowaniem i serduchem jak za pierwszych 2 lat Guardioli.

0

Tak jest dawno nie było już takiego kloszarda u Nas na forum :) pod każdym tematem można się doszukac Twoich mądrości, a na dodatek nie masz zamiaru przestac, prawdziwy hart ducha :)

0

Nie skąpi, ale ceny wiadomo lepiej jest składac kaskadowo, po co od razu wywalac kupe siana skoro cena może rosnąc z oferty na ofertę.

0

Na pewno :) ten sam sens na offtopie - to nie może byc co innego :p

0

Tylko za czasów w Barcelonie lubił melanż.

0

Replay do odzieży 'casual' nie sportowych.

0

Nie może byc inaczej, sprowadzony ma zostac jakiś konkretny zawodnik, który ma zostac nowym podstawowym defensorem, to nie moze byc sprawa przeprowadzona po cichu i bez przeszkód.

0

Sorka ludzie za offtop: wiadomo coś o ewentualnej transmisji przyszłego meczu w polskiej telewizji ?

0

Dobry akcent, na który warto zwrocic uwagę, to forma Adriano i przede wszystkim S. Roberto. Naprawdę zagrali konkretne zawody. Roman to samo.

0

zawodnik minuty mecz voila

0

No właśnie, dzięki niemu może Dongou będzie drugim Eto'o kto wie

0

Nie ten artykuł jak sądze.

0

Nie, ten mecz był tylko sparingiem. Będzie czymś więcej jeżeli dojdzie do niego w trakcie sezonu więc proszę Cię nie 'zagracaj' dyskusji.

0

Pozycja się nie zmieni co najwyżej rola ale jak wejdzie w ten sezon z formą z jaką kończył poprzedni to się nie martwię.

0

Uwaga zaraz zobaczycie n komentarzy dot. umiejętnościom manipulacji Messiego zarządem, przy użyciu którego wybrał trenera :)

0

Ja również, fajnie by było miec drugiego Eto z Cantery

0

No to jest ciekawe serio, faktycznie koleś ma papiery na skrzydłowego ale wydawałoby się, że przy ustawieniu 4 pomocników, a nie 3 gdzie będzie lizał trochę środka, bardziej mi pasował coś jak ustawianie Adriano. Ale Pep to Pep wie co robi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?