0

co aię stało w orange?

5

Pewnie kapitan grzmot w pobliżu treneuje wolne na Finał

0

nie, ale pierwsza to też odpuszczenie obrońców Ronalda

0

i jak ta liga ma być sprawiedliwa gdzie Malaga, Espanol, podkładają się białym i jeszcze sędziowie pomagają. Szkoda straconych punktow z Alaves i La Coruna

3

tak

1

A Matheu Lahoz (Real Madryt) gdzie?

1

Możemy też sobie pluć w brodę, to fakt, bo ligę mogliśmy wygrać z Realem i sędziami, ale sędziowie nocno się przyczynili do mistrzostea Realu. Trudno jeszcze nie raz wygrają mistrza, trzeba to przeboleć i skupić się na następnym sezonie.

6

Ciekawe czy sędziowie świętowali z nimi?
Haha czekam na odpowiedz Pique, on ich zniszczy :)

5

nie doświadczysz, pomnik buduje Florentino Michelowi i Tebasowi

9

Neymar jest młody na imprezy może chodzić, tylko musi robić to z głową. Tak, a potem będziesz żałował że Barca się pozbyła takiego gracza. Barce stac na dwa dobre transfery, może nie odrazu w tym okienku transferowym. Zamiast Coutinho tańszy by był Bernardo Silva, Mahrez, umiejętności wcale nie gorsze niż Coutinho.

0

był jeszcze trzeci faul chyba na Hugo Mallo lub Jonym blisko pola karnego przerwal akcję

0

brak czewonej kartki dla kosemiro

brak żółtej kartki dla Ronalda

2

Buffon , Alves, Chiellini, Cahil, Marcelo, Kante, Kroos, Mbape, Messi, Suarez, Ronaldo( zaważyła końxówka sezonu)

2

To jeszcze Maladze powinni dac 5 mln€ lepsze to niż 1 mln € za Isco

0

nawrt nie wiem kto to Natalia Szreder :)
Pewnie jakas aktorka lub wokalistka

0

Liczy się jakość, a nie ilość :)

0

Tak a poparł złodzieja Tuska, wiesz dlaczego? Czy trzeba tobie wytłumaczyć?

0

W tym sezonie to caly Arsenal słabszy, warto to wziąć pod uwagę, przy ocenie Bellerina. Jak Carvjal przychodzil, to malo kto słyszal o nim, jak grał w Leverkusen

9

wolę PIS przynajmniej dbają o interesy Polski, a nie rozsprzedają na prawo i lewo niemiaszkom. Po, Nowoczesna, PSL to najgorsze złodzieje

1

ja stawian na Real 300 zl przynajmniej będę miał flote na maść na ból tyłka

0

Tito nie ma, a Perez Macki chyba silniejsze:)

9

Chyba będę musiał zakupić maść na ból czterech liter, lub dla poprawy humoru postawie 300 zl na real

0

wlaśnie przypominalem sobie nazwe tego użytkownika i przeprosić jego

0

Dani co za gość, najlepszy prawy obrońca jakiego widziałem

2

A dziwisz się, uefadrid nieskrzywdzą

3

gdyby nie złe decyzje sędziowskie w meczach z Malaga, Betisem, Villareale, to Real dawno by zapomniał o La Lidze. Gdyby nie Spalony Ramosa i brak czerwonej kartki dla czerwonego Ramosa, to by Real nie wygrał rok temi LM. Gdyby sędzia lepiej prowadził zawody w meczu z Bayernem, to by Realu nie było by w 1/2 LM. Widać że ten Real w cale taki mocny nie jest.

0

eh a Ronaldinho nie widzę

0

A ja bym chciał Coutinho i Verattiego:)
od bogactwa głowa nie boli. Potrzebny jest jeszcze nam prawy obrońca i dobry napastnik. Sprzedałbym, Mathieu, Turana, Rafinhe, Gomesa, Paco, coś słyszałem że Mascherano chce odejść. Kadre sobie wyobrażam tak
Ter Stegen, Ciliesen, Suarez
Nowy prawy obrońca Bellerin, Sidibe sam nie wiem kto, Vidal, Pique, Umtiti, Mascherano, Alba, Digne
Pomoc Coutinho lub Eriksen, Veratti, Busquets, Iniesta, Rakitic, Suarez, Roberto, Alena
Atsk Messi, Suarez Neymar, Deulofeu

1

Sevilla dlaczego ma dostać 1mln€?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?