dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcainfo to paparazzi
1
ja wczoraj na rower się wybrałem, niedość że deszcz padał, to jeszcze do kałuży wpadłem. Zanurkowałem jak Ronaldo w polu karnym
1
i Donanrumie pokazał Soual jak się strzela.
0
1 Ulubiony zawodnik - Romario
2. Najmniej lubiany piłkarz - Luis Figo
3. Najlepszy piłkarz - Lionel Messi
4. Najlepszy transfer do klubu - Ronaldinho
5. Najgorszy transfer do klubu - Andre Gomes
6. Najlepszy transfer z klubu - Alexis Sanchez
7. Najgorszy transfer z klubu - Luis Figo
8. Najbardziej przeceniony piłkarz - Andre Gomes
9. Najbardziej niedoceniany piłkarz - Denis Suarez i Aleix Vidal,
10. Ulubiony mecz - FcBaarcelona Psg 6-1
11. Najmniej lubiany mecz - Barcelona Bayern 7:0 w dwumeczu
12. Najlepszy trener - Pep Guardiola
13. Najgorszy trener - Radomir Antic
0
nie chiałbym, co w tym dziwnego? nie lubię typa.
9
hahhaha nie mogę, wy to macie pomysły :)
0
chciałym mieć taką kolekcję, oprócz tej z siódemką
0
Courtois, Alonso, Veratti, Lacazette
14
Gdybym napisał co o nich myślę, dostałbym bana :)
0
1 Messi
2 Ronaldinho
3 Xavi
4 Iniesta
5 Fenomeno eh Zidana też bym dał
0
lepsze to niź kupić kota w worku za 40 mln€
0
Potencjal hm.potencje na siostre Neymara może ma :)
0
finał nagra spokojnie
8
Ronald nie odejdzie z Realu, to jest manipulacja, żeby się nie pisało o oszustwie, tylko o transferze.
5
tak od 120 niech zaczną:) Na początek, to jest dobra propozycja :) może na 90 mln się skończy
3
haisenberg chyba :)
1
strzelil bym gola :) na takim stadionie
1
eh te wasze narzekania na Bartka, a tryplet wygral dwa mistrzostwa, trzy razy puchar króla.
0
Thiago Motta, Valdes, Grimaldo, Romeu, Deulofeu, Fabregas
0
El Clasico to wiekszy wydatek niz
ż jakiś sztosik w zzUCL.
0
przecież kupili dzieciaka za 40 milionów
8
gdzie Robinho?
5
Ile goli ronalda nominowanych, eh on jest tak rozpieszczany jak dziecko zabawkami. Dziwne że nie dali bramki Di Marii z Barca, albo Dybaly
0
w takich lepsze wynki mają :)
https://kronos-shop.pl/product-pol-1839-Koszulka-sedziowska-ADIDAS-REF-NIEBIESKA.html
1
Ronald dostanie kare więzienia 23 miesiące, wpłaci 50 mln kary i po temacie.
0
Messiego przesunąć do pomocy :)
3
jakby nie wypalił transfer Verattiego, do Barcy, to co.myślicie żeby dać 90 mln za Dembele?
2
To sobie zobaczyłem, mam NC+
2
gdzie leci mecz Francja Anglia?
0
Albo niech szuka drugiej Kamili :)