dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zwracam honor, nieuważnie przeczytałem. Spotkałem się już tutaj z pomysłami sprzedania Neya, to aż się se mnie gotuje :)
0
za Maxwella Douglas, dałbym jeszcze Songa
0
Dobra zmiana :)
0
Bo Valverde to wuefista, jeden sezon i jego nie ma :)
2
widzialeś co Neymar zrobil w meczu z Psg? eh i wam jeszcze takie głupoty przez głowę przechodzą :) litości
1
Moj pierwszy mundial jaki oglądałem. Romario pierwszy idol za dzieciaka, potem Fenomeno, Raul, Cantona, Carlos, Rivaldo, Ronaldinho, Deco, Messi, Xavi, Iniesta. hhaha prawie wszyscy z Barcy
0
o rany szybko te piwko :)
1
Nie wiem czym wy się podniecacie, dwoch gamoni wyzywają się w necie jak dzieciaki w gimnazjum.
0
zarząd ma przeznaczoną pewną sumę na transfery, widać że chcą coś uskubać. Na praaego obrońce już coś zaoszczędzili, teraz Paulinho może za jakieś 30 melonów i jak się uda sprzedac kogos za rozsądną cenę, to może i jakiś sztos u nas będzie:)
0
!0 w Realu pechowe :)
0
podpatrz jak zongluje Theo Hernandez, a zostaniesz mistrzem kapkowania :)
0
Barca
Real
Valencia
Malaga, Getafe, Espanol
Neymar
0
Z tym Katarem, to nie tylko Ro$ell przyjął korzyść. Gdzieś kiedyś widziałem program, jak inni byli piłkarze reklamowali Katar, i podobno otrzymali łapowki w dolarach.
0
ja pamietam zajebisty grajek. Legenda Ajaxu
0
Douglas :)
0
Jakby Leo byl z Antonella, to by Mauro, wpadł pograć na playu :)
1
A ja wam.powiem, będą jakieś dwa sztosy i jedna zapchaj dziura
1
właśnie za dużo w Fife grają i myślą, że zawodnika łatwo sprowadzić, lub sprzedać.
0
Eriksen, Weigl, ten młody amerykanin z BvB dobry teraz zaponiałen jak się nazywa,
0
i Ramos od czasu do czasu walnie z dynki
8
nie martw się jeszcze będą płacić za widownie :) Jak masz kasę wszystko możesz kupić
2
To dla Peszkina :)
1
mają rozmach :)
0
la Liga Barca
League One Monaco
Premier league Liverpool
Bundesliga Dortmund
Seria A Milan
Ekstraklapa Chciałbym tylko aby wygrał ktoś inny niż Legia
1
niech Rosella wezmą ze sobą, a napewno Bellerim do nas przejdzie
0
objechał jak tyczkę tego Semendo
0
U kogo Leo i Antonella tańczą na plecach, Alby i Alvesa?
1
moze Ronal wspomoże tą sumą, aby nie poszedł do więzienia :)
1
stan z Dido v
0
Hiszpania Niemcy będzie mecz transmitowany w otwartym Polsacie?