0

zwracam honor, nieuważnie przeczytałem. Spotkałem się już tutaj z pomysłami sprzedania Neya, to aż się se mnie gotuje :)

0

za Maxwella Douglas, dałbym jeszcze Songa

0

Dobra zmiana :)

0

Bo Valverde to wuefista, jeden sezon i jego nie ma :)

2

widzialeś co Neymar zrobil w meczu z Psg? eh i wam jeszcze takie głupoty przez głowę przechodzą :) litości

1

Moj pierwszy mundial jaki oglądałem. Romario pierwszy idol za dzieciaka, potem Fenomeno, Raul, Cantona, Carlos, Rivaldo, Ronaldinho, Deco, Messi, Xavi, Iniesta. hhaha prawie wszyscy z Barcy

0

o rany szybko te piwko :)

1

Nie wiem czym wy się podniecacie, dwoch gamoni wyzywają się w necie jak dzieciaki w gimnazjum.

0

zarząd ma przeznaczoną pewną sumę na transfery, widać że chcą coś uskubać. Na praaego obrońce już coś zaoszczędzili, teraz Paulinho może za jakieś 30 melonów i jak się uda sprzedac kogos za rozsądną cenę, to może i jakiś sztos u nas będzie:)

0

!0 w Realu pechowe :)

0

podpatrz jak zongluje Theo Hernandez, a zostaniesz mistrzem kapkowania :)

0

Barca
Real
Valencia
Malaga, Getafe, Espanol
Neymar

0

Z tym Katarem, to nie tylko Ro$ell przyjął korzyść. Gdzieś kiedyś widziałem program, jak inni byli piłkarze reklamowali Katar, i podobno otrzymali łapowki w dolarach.

0

ja pamietam zajebisty grajek. Legenda Ajaxu

0

Douglas :)

0

Jakby Leo byl z Antonella, to by Mauro, wpadł pograć na playu :)

1

A ja wam.powiem, będą jakieś dwa sztosy i jedna zapchaj dziura

1

właśnie za dużo w Fife grają i myślą, że zawodnika łatwo sprowadzić, lub sprzedać.

0

Eriksen, Weigl, ten młody amerykanin z BvB dobry teraz zaponiałen jak się nazywa,

0

i Ramos od czasu do czasu walnie z dynki

8

nie martw się jeszcze będą płacić za widownie :) Jak masz kasę wszystko możesz kupić

2

To dla Peszkina :)

1

mają rozmach :)

0

la Liga Barca
League One Monaco
Premier league Liverpool
Bundesliga Dortmund
Seria A Milan
Ekstraklapa Chciałbym tylko aby wygrał ktoś inny niż Legia

1

niech Rosella wezmą ze sobą, a napewno Bellerim do nas przejdzie

0

objechał jak tyczkę tego Semendo

0

U kogo Leo i Antonella tańczą na plecach, Alby i Alvesa?

1

moze Ronal wspomoże tą sumą, aby nie poszedł do więzienia :)

1

stan z Dido v

0

Hiszpania Niemcy będzie mecz transmitowany w otwartym Polsacie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?