dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartek tak się robi interesy, a nie oddaje za darmo lub za waciki.
0
Leń Andre Gomes wakacjował za długo :) i trybuny
1
Co się stało z Boltem?
2
i Ronaldinho heheh każdy Brazyliczyk wie gdzie jest dobre Disco, oni lubią, taniec, wino i panie do towarzystwa.
1
jak Psg kupi M'Bappe, to prawie będzie miało trio MSN, za rok Sancheza sciągnie i stworzu tercet MSN :)
0
musi szukac innych, jak mistrzem ciekawostek i newsow jest Barcainfo
1
jeden klub płacił za kaźde kg 1 mln euro wyszlo chyba 89 kg :)
0
dla mnie też te ceny to przesada, zamiast wybudować stadion, aby kibicom było wygodnie, to kupują piłkarzom po 10 samochodów. Rozkapryszone gwiazdeczki.
1
albo niech wezmie przyklad z Pereza i kupi sędziów, gwiazd nie musieli kupować Asensio, Vazquez, Kovacic
0
a byłes na polskiej stronie Psg? hahah 7 komentarzy to maksimum :)
0
masz rację że Semedo eh miałem tak napisać i zapomniałem :)
4
Tak sobie wyobrażam kadre
1 Ter Stegen
2 Semendo
3 Pique
4 Rakitic
5 Busqets
6 Denis
7 Dembele
8 Iniesta
9 Suarez
10 Messi
11 Coutinho
13 Cillesen
14 Mascherano
15 Marlon
16 Deulofeu
17 Paco
18 Alba
19 Digne
20 Roberto
21 Gomes
22 Vidal
23 Umtiti
25 Ortola
Aena, Samper wypożyczenie
Vermalen, Turan, Douglas sprzadać
Rafinha sprzadac z opcją wykupu.
0
hahah Barcainfo zawsze pierwszy :)
1
gościu Młody chciał i chce grać w Barcelonie i nie leci na kasę, podąża za marzeniami, taka mała różnica.
0
więcej niż 402 mln, gdzie podatki, premie dla piłkarzy i agentów za podpis, zarobki piłkarzy?
Sam Neymar i M'Bappe 42 mln pensji, gdzie roczny przychód klubu z Paryża to 100 mlne€. Kasa idzie pod stołem, unikanie podatków, to grozi więzieniem i wykluczeniem ze struktur Uefa.
0
Pierwszw wielkie transfery zrobił Real, Kaka, Zidane, Figo, Ronaldo, Barca kupiła Ibre, aby mogła konkurować z Madrytem, oni przynajmniej legalnie pieniądze obracali, no może niedokońca, ale przynajmnien improwizowali. A szejk co odwala, to nie mam pytań :)
0
Boli jego porażka :)
4
Klub tyle kasy nie ma, oni dostają pod stołem kase od szejków. I to jest własnie chore, ceny piłkarzy podnoszą własnie szejki z City, Paryża, Chińczycy z Milanu, Rusek z Londynu, teraz aby kupić średniaka trzeba wydać 60 mln. Psg nie ma takiej marki jak United, Real, Arsenal, Chelsea oni tylw kasy nie zarabiają. Pytam się gdzie jest te finansowe Fair play
0
Oni tyle nie mają, ale Państwo Katarskie ma dużo kasy i dopingują finansami szejka z Paryża.
10
Angielskie kluby wydały miliard na transfery, co to jest jak szejk z Paryża wyda, na dwóch piłkarzy pół miliarda. Trzeba utemperować tego szejka i wyrzucić ich z rozgrywek Europejskich, niech grają sobie w katarze, w klimatyzowanych stadionach.
1
jeszcze kilka godzin :)
0
Będzie brakowało tej magii
4
Perez porwał jego swoimi mackami :)
4
Mistrzu jakbyś sprzedawał auto, to byś oddał wszystkie dokumenty, bez wpłacenia kasy?
4
N€ymar 222 mln, Mbape 150 mln, Coutinho 150mln i chyba Oblak jeszcze 60 mln, ładnie szejki szastają petrodolarami. Jakby doszło do takich tranfesrów i bez kary się obędzie, to nie mam pytań.
0
No niemogę, narzekacie aby zarząd nie wydawał kasy tyle na Coutinho, a jak Państwo katarskie kupi Coutinho za więcej kasy, to czyja to wina? Ogarnijcie się tylko wiecznie narzekacie. Jak nie kupią Coutinho to kupią kogo innego :) Paulinho :)
Mam nadzieję że te całe PSG dostanie jakąś kare.
0
skąd jesteś? u mnie delikatnie popadało i pogrzmiało. Okolice Grodziska Maz.
0
Nie kaźdy jest Neymarem, dla jednego musi się zgadzać hajs, dla drugiego regularna gra w ukochanym klubie. Do takich piłkarzy zawsze będę miał szacunek.
1
co mógł więcej zrobić? dać kolejną podwyżkę i premie, na rozkapryszyną gwiazdę? poszesdł trudno niech jemu 100% allach daje podwyżki.
1
haha idz na prezesa i sypnij najlepiej cały hajs za Neymara.