0

Mam takie przeczucie że Coutinho przejdzie do Barcy, ale po eliminacjach UCL

2

Dobra będę tutaj za 2 godz i mam widzieć Dembele lub Coutinho. Koszt operacji 100 mln naksymalnie, ewentualnie jakieś zmienne.

0

Jakoś otoczenie N€ymara trzeba utrzymać na Lazurowym wybrzeżu.

0

wspaniały z ciebie brat, ależ jemu prezent zrobiłeś.

0

Co do transferów Barca nie powinna przepłacać, za Dembele Maksymalnie 90 mln, jak nie w tym sezonie, to w innym. Coutinho tak samo 90 mln, jeśli Liverpool i Borussia będą się stawiać, podnieść cenę do 100 mln€ + zmienne i postarać się wyciągną chociaź jednego. Co się porobiło z tymi cenami na rynku transferowym.

0

Iniesta zdecydowanie, brakuje jemu tylko złotej piłki, na którą zasługiwał, ale gra w epoce Messiego i Ronalda

1

minimalny można oko przymknąć :)

4

Spokojnie poszedłem do Klopa i powiedziałem, żeby Coutinho Fichado Fc Barcelona.

5

Coutinho Chce, jakby to powiedział Hajto, szanse na sprowadzenie Coutinho wzrastają o 23%

9

Smiercie jemu bym nie życzył, ale porażek, jak najbardziej. Nie ma nic gorszego dla sportowca.

9

Aby mieć sekstet w tym sezonie, muszą wygrać wszystkie rozgrywki, LM, SPH, La Lige, KMŚ, PK, SPE

0

gdzie Amdre Gomes?

1

Pique ich strolluje jak ich N€ymar zostawi dla kasy.

1

nie ma Neymara, nie ma Paulinho i Limy :) pazerny skaut N€ymar Sr chciał przytulić kase

6

i wymuszaniu karnych :)

1

zupa chmielowa :))

0

Jakby sprzedali Draxlera i Veratiego Psg bylo by stać na N€ymara.

0

orginału jeszcze nie słuchałem.na yt, ale przeróbki jakieś słyszałem.

2

aktor dobry z niego niech nie pierdzieli farmazonów. Barca nie kupila jemu kumpli, którzy sa podopiecznymi papy Neymara, dostał focha i większą gaże. Barce trzeba mieć w sercu, a nie w portfelu.

0

można się ustawić gdzieś na piwko:) Moze jak Barca zagra, w finale ligi mistrzów :)

0

co się stało?

2

mam nadzieję że nie przejdzie, eh rezerwowy za tyle siana. To Umtiti już tańszy był

0

Moze za lepszą klauzule :) ziarko, do ziarka i będzie Espai Barca :)

9

przeżywacie tego Neymara, może i dobrze że odszedł, za dużo pajacwał, wypłata spora i premie dla niego i ojca. Jak Barca siciąnie Dembele, wyjdzie jej to na dobre.

1

zbankrutował :) musi się u szejka zapożyczyć :)

0

może wróci jak zobaczy że lajki spadają w dół :)

1

Jak tam dostał juź ktoś piwko? Bo bylo paru chętnych, aby stawiać jak N€ymar przejdze :)

0

jak to prawda to Perez już zły i dzwoni do mediów, aby tego nie rozprzestrzeniali :)

1

Haha taki Negocjator nam potrzebny, a czekaj, do Neymara pisałeś żeby został?

0

Isco jak będzie mało gral to za rok może za darmo przejsć do Barcy, ale nie wierze że Perez jego puści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?