dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie przeczucie że Coutinho przejdzie do Barcy, ale po eliminacjach UCL
2
Dobra będę tutaj za 2 godz i mam widzieć Dembele lub Coutinho. Koszt operacji 100 mln naksymalnie, ewentualnie jakieś zmienne.
0
Jakoś otoczenie N€ymara trzeba utrzymać na Lazurowym wybrzeżu.
0
wspaniały z ciebie brat, ależ jemu prezent zrobiłeś.
0
Co do transferów Barca nie powinna przepłacać, za Dembele Maksymalnie 90 mln, jak nie w tym sezonie, to w innym. Coutinho tak samo 90 mln, jeśli Liverpool i Borussia będą się stawiać, podnieść cenę do 100 mln€ + zmienne i postarać się wyciągną chociaź jednego. Co się porobiło z tymi cenami na rynku transferowym.
0
Iniesta zdecydowanie, brakuje jemu tylko złotej piłki, na którą zasługiwał, ale gra w epoce Messiego i Ronalda
1
minimalny można oko przymknąć :)
4
Spokojnie poszedłem do Klopa i powiedziałem, żeby Coutinho Fichado Fc Barcelona.
5
Coutinho Chce, jakby to powiedział Hajto, szanse na sprowadzenie Coutinho wzrastają o 23%
9
Smiercie jemu bym nie życzył, ale porażek, jak najbardziej. Nie ma nic gorszego dla sportowca.
9
Aby mieć sekstet w tym sezonie, muszą wygrać wszystkie rozgrywki, LM, SPH, La Lige, KMŚ, PK, SPE
0
gdzie Amdre Gomes?
1
Pique ich strolluje jak ich N€ymar zostawi dla kasy.
1
nie ma Neymara, nie ma Paulinho i Limy :) pazerny skaut N€ymar Sr chciał przytulić kase
6
i wymuszaniu karnych :)
1
zupa chmielowa :))
0
Jakby sprzedali Draxlera i Veratiego Psg bylo by stać na N€ymara.
0
orginału jeszcze nie słuchałem.na yt, ale przeróbki jakieś słyszałem.
2
aktor dobry z niego niech nie pierdzieli farmazonów. Barca nie kupila jemu kumpli, którzy sa podopiecznymi papy Neymara, dostał focha i większą gaże. Barce trzeba mieć w sercu, a nie w portfelu.
0
można się ustawić gdzieś na piwko:) Moze jak Barca zagra, w finale ligi mistrzów :)
0
co się stało?
2
mam nadzieję że nie przejdzie, eh rezerwowy za tyle siana. To Umtiti już tańszy był
0
Moze za lepszą klauzule :) ziarko, do ziarka i będzie Espai Barca :)
9
przeżywacie tego Neymara, może i dobrze że odszedł, za dużo pajacwał, wypłata spora i premie dla niego i ojca. Jak Barca siciąnie Dembele, wyjdzie jej to na dobre.
1
zbankrutował :) musi się u szejka zapożyczyć :)
0
może wróci jak zobaczy że lajki spadają w dół :)
1
Jak tam dostał juź ktoś piwko? Bo bylo paru chętnych, aby stawiać jak N€ymar przejdze :)
0
jak to prawda to Perez już zły i dzwoni do mediów, aby tego nie rozprzestrzeniali :)
1
Haha taki Negocjator nam potrzebny, a czekaj, do Neymara pisałeś żeby został?
0
Isco jak będzie mało gral to za rok może za darmo przejsć do Barcy, ale nie wierze że Perez jego puści