dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
w glowie się jemu przewraca od petrodolarów
0
Tak trzymaj Gustavo, niech więdzą z kim te P$g zadziera.
1
ewentualnie około 150 mln € i Verati
1
nie :)
1
A co na panie do towarzystwa brakuje? bo nie w temacie.
0
gole golami liczy się zachowanie i szacunek dla klubu i kolegów z klubu. A N€ ymar zachował się jakby odłączono jemu prąd.
2
Barca straciła Ronaldinho i żyła, ludzie jak wy przeżywacie tych idoli Barca Forever the best, tylko to się liczy
1
Jak P$G chce N€ymara to niech płaca 150 mln€ i Veratiego, teraz Barca rozdaje karty :)
10
Nie wiem jak inni, ale ja mam dość czytania komentarzy o Neymarze, jak odejdzie, to się nic nie stanie, tyle lat w Barcelonie było życie bez Neymara i będzie jak odejdzie.
0
oj ta bramk mi sprawiła tyle radości i dużo piwa, wygrałem z ziomkiem zakład o awans :)
2
Z drugiego składu na plus Vermalen, Digne, Roberto Vidal, Pique, Paco i Denis coś tam się starał, reszta dno i trzy metry mułu. A i Iniesta coś jeszcze grał
6
Dla mnie super serial, pierwszy i trzeci sezon super. Uwaźam że warto się wkręcić siostra Dextera super aktorka i inni aktorzy też super.
0
nikt Ćwiąkały, dla mnie najlepszy z Eleven
Laskowski, Wolski, Twarowski
2
jeszcze kilka takich transferów Monaco kupi Messiego i Neymara
0
A ludzie hejtuja tutaj jego od drewniaków
0
Perez zadzwonił do gazet, aby zmniejszyc sumę wydadków.
8
ach ten Ronaldinho :)
0
Polski rap umarł, to co teraz jest, to słuchać się nie da. Jedynie stare wygi, takie jak, Rahim, Ostr, Łona, Fokus i inni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a jaką klauzule ma Isco?
2
Lepiej niż Theo Hernandez :)
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1548792028500644&id=214812838565243
0
mam pomysł dla grafków kalendarzy, aby Perez był i wskazywał na terminarz.
3
Ja bym chciał, aby został, ale skoro woli petrodolary, to astalavista.
0
albo dac te 30 mln ba panienki do towarzystwa dla papy Neymara
1
Jak Neymar odejdzie, to kasy będzie więcej. Chyba ponad 300 mln!€
3
Podobno Neymara ma kupić Katarski rząd i wziązku z tym nasuwa się pytnie czy PSG nie będzie miało problemów? Mnie się to nie podoba, niesprawiedliwe by to było
2
Dobra to i ja się wypowiem, na temat Neymara. Lubię patrzeć na jego gre, przypomina mi Ronaldinho. Jak będzie chciał odejść, niech odchodzi, nie ma ludzi nie zastąpionych. Barca na bank sprowadzi kogoś w jego miejsce i pieniądze zostaną jeszcze na pomocnika klasy światowej.
9
Komentarz usunięty
0
Nasz zarząd to ułomni ludzie płacą wysokie pensje, a wpisują niskie klauzuly. Zobaczcie jak Real wpisuje Ceballos 500 mln, Ronaldo 1 mld, a Messi u nas 250 mln chyba, przy tych cenach, to i na Messiego znalazł by się chętny
1
Tak to jest jak sie nie czyta do końca komentarza :)