1

w glowie się jemu przewraca od petrodolarów

0

Tak trzymaj Gustavo, niech więdzą z kim te P$g zadziera.

1

ewentualnie około 150 mln € i Verati

1

nie :)

1

A co na panie do towarzystwa brakuje? bo nie w temacie.

0

gole golami liczy się zachowanie i szacunek dla klubu i kolegów z klubu. A N€ ymar zachował się jakby odłączono jemu prąd.

2

Barca straciła Ronaldinho i żyła, ludzie jak wy przeżywacie tych idoli Barca Forever the best, tylko to się liczy

1

Jak P$G chce N€ymara to niech płaca 150 mln€ i Veratiego, teraz Barca rozdaje karty :)

10

Nie wiem jak inni, ale ja mam dość czytania komentarzy o Neymarze, jak odejdzie, to się nic nie stanie, tyle lat w Barcelonie było życie bez Neymara i będzie jak odejdzie.

0

oj ta bramk mi sprawiła tyle radości i dużo piwa, wygrałem z ziomkiem zakład o awans :)

2

Z drugiego składu na plus Vermalen, Digne, Roberto Vidal, Pique, Paco i Denis coś tam się starał, reszta dno i trzy metry mułu. A i Iniesta coś jeszcze grał

6

Dla mnie super serial, pierwszy i trzeci sezon super. Uwaźam że warto się wkręcić siostra Dextera super aktorka i inni aktorzy też super.

0

nikt Ćwiąkały, dla mnie najlepszy z Eleven
Laskowski, Wolski, Twarowski

2

jeszcze kilka takich transferów Monaco kupi Messiego i Neymara

0

A ludzie hejtuja tutaj jego od drewniaków

0

Perez zadzwonił do gazet, aby zmniejszyc sumę wydadków.

8

ach ten Ronaldinho :)

0

Polski rap umarł, to co teraz jest, to słuchać się nie da. Jedynie stare wygi, takie jak, Rahim, Ostr, Łona, Fokus i inni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a jaką klauzule ma Isco?

2

0

mam pomysł dla grafków kalendarzy, aby Perez był i wskazywał na terminarz.

3

Ja bym chciał, aby został, ale skoro woli petrodolary, to astalavista.

0

albo dac te 30 mln ba panienki do towarzystwa dla papy Neymara

1

Jak Neymar odejdzie, to kasy będzie więcej. Chyba ponad 300 mln!€

3

Podobno Neymara ma kupić Katarski rząd i wziązku z tym nasuwa się pytnie czy PSG nie będzie miało problemów? Mnie się to nie podoba, niesprawiedliwe by to było

2

Dobra to i ja się wypowiem, na temat Neymara. Lubię patrzeć na jego gre, przypomina mi Ronaldinho. Jak będzie chciał odejść, niech odchodzi, nie ma ludzi nie zastąpionych. Barca na bank sprowadzi kogoś w jego miejsce i pieniądze zostaną jeszcze na pomocnika klasy światowej.

9

Komentarz usunięty

0

Nasz zarząd to ułomni ludzie płacą wysokie pensje, a wpisują niskie klauzuly. Zobaczcie jak Real wpisuje Ceballos 500 mln, Ronaldo 1 mld, a Messi u nas 250 mln chyba, przy tych cenach, to i na Messiego znalazł by się chętny

1

Tak to jest jak sie nie czyta do końca komentarza :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?