dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie jestem mistrzem z hiszpańskiego, według mnie halepenio
0
Madryt to dzikusy, juź dawno to wiedzialem. Duch generała Franco żyje.
0
A ja myślę inaczej, to La Liga miał by ciężko bez Barcy i nawet jakby Katalonia się odłączyła, to Liga Batcy by się nie pozbyła.
13
A porażka Realu z Espanolem?
4
alez mnie wzieło na klasyki:)
i mój idol, akcja 3:06 bajka
0
o jejku Coumtrao jak jego nie lubię, oby komuś krzywdy nie zrobił.
0
united remis
1
Pisalem o tym juź dawno i coś przeczuwam że tak będzie. Wtedy do N€ymara strace szacunek.
3
eh po festiwalu piwa w Warszawie jestem
na delikatnym kacu :) Chciałbym wypić piwerko, ale zrobiłem postanowienie, że po festiwalu bez piwka. Haha ciekawe jak długo wytrzymam :) Mam nadzieję że 2 miesiące dam radę :)Trzymajcie kciuki.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/mocne-slowa-forlana-neymar-byl-jak-maly-chlopiec-a-alves-zachowal-sie-jakby-byl-jego-dzka/63998-n
1
Ależ Forlan zgasił Neymara i Alvesa.
3
spokojnie nedługo mecz getafe real, dywan i klęcznik przygotowany.
0
z tym się zgadzam. Adan wczoraj niczym Kameni.
0
Dobra posłucham redaktorów eleven i wejdę na notatnik, sprawdzę jaka tam pogoda panuje i samopoczucie :) Może jarek coś ciekawego napisał o złym sędziowaniu i braku karnego dla nurka :)
0
chyba James Modrica popchnął i kiedyś Bale Navasa, w sumir dobry sposób na karnego dla Realu :)
0
haha cały Real Madryt. Nurek to wczoraj chciał ze trzy karne. Typ poczuje dekikatny kontakt, pada jak rażony piorunem i macha rękami :) hahah jak mi z typa się śmiać chce. Jak można takiemu gościowi kibicować, trzeba być dzieckiem, albo mieć coś z głową nie tak.
0
nieregularny Mahrez :)
7
jak się cieszę, że mi Real kupon zawalił :)
0
ja obie strzelą
1
oj Paulina wygryzie Ivana
0
Gooulinhio :) hahah a był tak tutaj hejtowany :)
0
Maichel Owen chyba
1
Ciekawe czy tacie się poskarży :) haha Otoczenie Neymara pobije Edinsona, Neymar z Danim będzie bił jak Cavani będzie leżał. Hahaha jak w gimbazie na solówkach, grupa bije jednego :)
0
moze chodziło jemu o Jordiego Cruyffa
0
W sumie nie załuję odejścia tej gwiazdeczkie
0
1Romario 2 Ronaldinho 3 Iniesta 4 Xavi 5 Messi
1
ja ogarnąłem nocleg przez strone Airbnb, za dwie osoby zapłacilem jakoś maksymalnie 15 € za dobę.
0
Uwierz, że nie płaczę po poraźkach, to jest piłka wszystko może się zdarzyć. Gorzej jest kiedy sędziowie nas oszukują i tracimy punkty, np z w tamtym sezonie z Betisem, Malagą, czy Villareal.
0
u mnie do peryferii Warszawy jeszcze nie dotarło, ale prognozy na jutro zapowiadają, po Meczu z RSSS :)
1
o Neymarek o karne się sprzecz z Cavanim, niech poskarży się szejkowi, albo do Realu przejdzie to Krysztianu odda jemu karniaki. Podobna sytuacja z Lewym w Bayernie wszystko wykonuje i karne i wolne ciekawe czy maszyna by jemu oddała :)