0

nie jestem mistrzem z hiszpańskiego, według mnie halepenio

0

Madryt to dzikusy, juź dawno to wiedzialem. Duch generała Franco żyje.

0

A ja myślę inaczej, to La Liga miał by ciężko bez Barcy i nawet jakby Katalonia się odłączyła, to Liga Batcy by się nie pozbyła.

13

A porażka Realu z Espanolem?

4

alez mnie wzieło na klasyki:)



i mój idol, akcja 3:06 bajka

0

o jejku Coumtrao jak jego nie lubię, oby komuś krzywdy nie zrobił.

0

united remis

1

Pisalem o tym juź dawno i coś przeczuwam że tak będzie. Wtedy do N€ymara strace szacunek.

3

eh po festiwalu piwa w Warszawie jestem
na delikatnym kacu :) Chciałbym wypić piwerko, ale zrobiłem postanowienie, że po festiwalu bez piwka. Haha ciekawe jak długo wytrzymam :) Mam nadzieję że 2 miesiące dam radę :)Trzymajcie kciuki.

1

Ależ Forlan zgasił Neymara i Alvesa.

3

spokojnie nedługo mecz getafe real, dywan i klęcznik przygotowany.

0

z tym się zgadzam. Adan wczoraj niczym Kameni.

0

Dobra posłucham redaktorów eleven i wejdę na notatnik, sprawdzę jaka tam pogoda panuje i samopoczucie :) Może jarek coś ciekawego napisał o złym sędziowaniu i braku karnego dla nurka :)

0

chyba James Modrica popchnął i kiedyś Bale Navasa, w sumir dobry sposób na karnego dla Realu :)

0

haha cały Real Madryt. Nurek to wczoraj chciał ze trzy karne. Typ poczuje dekikatny kontakt, pada jak rażony piorunem i macha rękami :) hahah jak mi z typa się śmiać chce. Jak można takiemu gościowi kibicować, trzeba być dzieckiem, albo mieć coś z głową nie tak.

0

nieregularny Mahrez :)

7

jak się cieszę, że mi Real kupon zawalił :)

0

ja obie strzelą

1

oj Paulina wygryzie Ivana

0

Gooulinhio :) hahah a był tak tutaj hejtowany :)

0

Maichel Owen chyba

1

Ciekawe czy tacie się poskarży :) haha Otoczenie Neymara pobije Edinsona, Neymar z Danim będzie bił jak Cavani będzie leżał. Hahaha jak w gimbazie na solówkach, grupa bije jednego :)

0

moze chodziło jemu o Jordiego Cruyffa

0

W sumie nie załuję odejścia tej gwiazdeczkie

0

1Romario 2 Ronaldinho 3 Iniesta 4 Xavi 5 Messi

1

ja ogarnąłem nocleg przez strone Airbnb, za dwie osoby zapłacilem jakoś maksymalnie 15 € za dobę.

0

Uwierz, że nie płaczę po poraźkach, to jest piłka wszystko może się zdarzyć. Gorzej jest kiedy sędziowie nas oszukują i tracimy punkty, np z w tamtym sezonie z Betisem, Malagą, czy Villareal.

0

u mnie do peryferii Warszawy jeszcze nie dotarło, ale prognozy na jutro zapowiadają, po Meczu z RSSS :)

1

o Neymarek o karne się sprzecz z Cavanim, niech poskarży się szejkowi, albo do Realu przejdzie to Krysztianu odda jemu karniaki. Podobna sytuacja z Lewym w Bayernie wszystko wykonuje i karne i wolne ciekawe czy maszyna by jemu oddała :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?