dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
za grudzien to z przodu widzę dużo lepszych grajkow Kane, Salah, Messi, Suarez, Neymar, Mbape, Lingard,
To chyba była najgorsza 11 rozczarowań a w niej Benzema, Ronaldo, Deulofeu
3
gdyby sędziowie nam nie zabrali bramek z Valencia i Celta rekord by padł, tak myślę
6
Marta, ta od Rae Sremmurd
11
Mam tak samo jak ty :)
48
Jak oni to mówią, dzisiaj Numancia zapłaci rachunek :)
1
masz racje, przypominasz sobie o siódemce, myślisz Figo :)
0
Kosemilo to myśli jak wyciąc rywala i nie dostać kartki
0
a na szpice Coco Benzeme
0
To powiedz na co? Partia Razem :) Kkukiz :)
7
w poprzednich wyborach nie głosowałem na pis teraz nie widze innej partii lepszej od pisu :)
0
I Rudy grał z 24 :)
0
oj Coutinho to ja pamiętam.z Interu i miałem przeczucie że zostanie dobrym grajkiem.
20
jak dobrze że ma taką klauzule, może będzie grał w Realu, do emerytury :)
0
nauczył się pewnie od HGW
0
eh może kiedyś zdobędę na La Rambli :)
0
Nie ma co narzekać i tak lepiej wygląda od maszyny. Przynajmniej nie przewraca się o własne nogi.
0
W Barcelonie :)
0
14 Cruyff, Henry :)
5
niech kupi drewna z Francji trochę
1
fajna ta bluza którą ma Coutinho
0
Navas dobrze, ale obrona słabo
1
A przed sezonem słyszałem że Real zje i wypluje w tym sezonie Barce :)
2
w Lato mówiłem juź, że Neymar sobie szykuje bilet do Madrytu, to wyśmiano mnie tutaj. Zobaczycie że dla Neymara, Paryź to tylko przystanek. Jak nie w tym roku, to w następnym roku. Perez wie że maszyna na wieczność nie będzie, jak się zepsuje, to kupi nową.
1
Tylko my żadnych pieniędzy od państwa Katarskiego nie dostaliśmy, to jest doping finansowy, takie coś powinno być negowane. Warto zwrócić uwagę że Neymar późno poinformował klub, o odejściu.
0
moze odwiedzić La Ramble :)
2
a gdzie Alena, Curicellla, Busquets
0
Brawa dla ciebie. Wieczorkiem wejdę na waszego Fanpage i pomogę jakoś. Pozdro
0
Po pierwsze o polityce nie powinniśmy tutaj pisać, po drugie nie głasowałem na PIS, po trzecie teże zartowałem, po czwarte , czwarty jest Real hahahaha.
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Kompletny napastnik, potrafi zadowlic kibiców Barcy i Realu, czasami potrafii zirytować.