1

za grudzien to z przodu widzę dużo lepszych grajkow Kane, Salah, Messi, Suarez, Neymar, Mbape, Lingard,
To chyba była najgorsza 11 rozczarowań a w niej Benzema, Ronaldo, Deulofeu

3

gdyby sędziowie nam nie zabrali bramek z Valencia i Celta rekord by padł, tak myślę

6

Marta, ta od Rae Sremmurd

11

Mam tak samo jak ty :)

48

Jak oni to mówią, dzisiaj Numancia zapłaci rachunek :)

1

masz racje, przypominasz sobie o siódemce, myślisz Figo :)

0

Kosemilo to myśli jak wyciąc rywala i nie dostać kartki

0

a na szpice Coco Benzeme

0

To powiedz na co? Partia Razem :) Kkukiz :)

7

w poprzednich wyborach nie głosowałem na pis teraz nie widze innej partii lepszej od pisu :)

0

I Rudy grał z 24 :)

0

oj Coutinho to ja pamiętam.z Interu i miałem przeczucie że zostanie dobrym grajkiem.

20

jak dobrze że ma taką klauzule, może będzie grał w Realu, do emerytury :)

0

nauczył się pewnie od HGW

0

eh może kiedyś zdobędę na La Rambli :)

0

Nie ma co narzekać i tak lepiej wygląda od maszyny. Przynajmniej nie przewraca się o własne nogi.

0

W Barcelonie :)

0

14 Cruyff, Henry :)

5

niech kupi drewna z Francji trochę

1

fajna ta bluza którą ma Coutinho

0

Navas dobrze, ale obrona słabo

1

A przed sezonem słyszałem że Real zje i wypluje w tym sezonie Barce :)

2

w Lato mówiłem juź, że Neymar sobie szykuje bilet do Madrytu, to wyśmiano mnie tutaj. Zobaczycie że dla Neymara, Paryź to tylko przystanek. Jak nie w tym roku, to w następnym roku. Perez wie że maszyna na wieczność nie będzie, jak się zepsuje, to kupi nową.

1

Tylko my żadnych pieniędzy od państwa Katarskiego nie dostaliśmy, to jest doping finansowy, takie coś powinno być negowane. Warto zwrócić uwagę że Neymar późno poinformował klub, o odejściu.

0

moze odwiedzić La Ramble :)

2

a gdzie Alena, Curicellla, Busquets

0

Brawa dla ciebie. Wieczorkiem wejdę na waszego Fanpage i pomogę jakoś. Pozdro

0

Po pierwsze o polityce nie powinniśmy tutaj pisać, po drugie nie głasowałem na PIS, po trzecie teże zartowałem, po czwarte , czwarty jest Real hahahaha.

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Kompletny napastnik, potrafi zadowlic kibiców Barcy i Realu, czasami potrafii zirytować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?