dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jesli osiął myli się dwa razy, w ten sam sposób, to idzie na salami.
3
zawiedziony Coutinho chce odejść z Barcelony, szejk z Psg gotowy by wykupić Coutinho.
0
Ta takie gadanie, aby nie gwizdali na niego, a po sezonie odejdzie tam gdzie ojciec dostanie więcej kasy.
0
Kurcze te pajace w Hiszpanii, jak pozwolą rzucać przedmiotami z trybun i nie będą karać, to niestety ale będzie dochodziło coraz częściej do takich zdarzeń.
1
eh ty to masz pojęcie o piłce jak niedzielny kierowca za kółkiem. Rafinia dooiero co po kontuzji, Alena młody jest jeszcze, Sergi Roberto długo czekał, aby grać w pierwszym zespole. Vidal może i masz racje że to nie poziom Barcy, ma swoje lata i trzeba jego się pozbyć. W sumie dobrze że taka poraźka się przytrafiła, kubeł zimnej wody na głowę się przyda.
22
z Madrytu wziął tam teraz jak na Syberii
0
eh a ja na gierkę lecę :)
2
eh z ziomkiem gadałem kibicem i fanem Ronaldo, Busqetsa symulantem nazywał, a jak powiedziałem że Ronaldo też symuluje, to on że Ronaldo jest silny i nie przesadza że jego coś boli :) Brak słów
0
Albo NBA
Neymar, Benzema, Asensio.
1
Eh to Klauts ma konkurencje w dziennikarstwie :)
1
Super polityk, dawno Polska nie miała takiego przywódcy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
0
Mam dziwne przeczucie że Real kupi tego Guedesa.
0
To niech zgłosi się po 500+ jak jemu ciężko.
0
jego typy się sprawdzają :)
0
Chelsea dzisiaj przegra z Norwich.
15
Ronaldo 8 i nagroda The Best La Liga
32
wincyj niź Real
0
czemu odrazu pomyślałem o Jonym Terry :)
0
lewy dolny róg najładniejsza.
0
eh dla nich to Ter Stegen to nie wypał:)
0
zalezy na jaki meczyk ja kiedyś bylem wydałem 1000 zl przelot, meczyk, mieszkanie, a byłem 5 dni. Mecz z Malagą.
0
eh jak sobie przypominam tego gola, albo Sergiego Roberto, to aź mi łezka w oku kręci się.
1
Czy to jest ta akcja? Tak, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud.
1
eh jakich ja czasów doczekałem :)
0
Eh w Madrycie się nie spodziewali i nie wymienili opon, teraz na dojazdówkach jeżdzą.
1
U nas ma mazowszu wieje i mróz. Eh gdyby nie ten wiatr, to by ciepło było.
1
A co tańczyć ma gdzieś? Jeżeli chodzi tobie o boisko, to chyba sam Ernesto nie wie :)
2
i wy to oglądacie? tego całego ratafusa czy jak mu tam? eh ja minuty bym nie wytrzymał.
0
kontuzja to nie jego wina :)
0
eh 13 bramek strzelił :) własnie zastanwialem się nad Zazą