2

jesli osiął myli się dwa razy, w ten sam sposób, to idzie na salami.

3

zawiedziony Coutinho chce odejść z Barcelony, szejk z Psg gotowy by wykupić Coutinho.

0

Ta takie gadanie, aby nie gwizdali na niego, a po sezonie odejdzie tam gdzie ojciec dostanie więcej kasy.

0

Kurcze te pajace w Hiszpanii, jak pozwolą rzucać przedmiotami z trybun i nie będą karać, to niestety ale będzie dochodziło coraz częściej do takich zdarzeń.

1

eh ty to masz pojęcie o piłce jak niedzielny kierowca za kółkiem. Rafinia dooiero co po kontuzji, Alena młody jest jeszcze, Sergi Roberto długo czekał, aby grać w pierwszym zespole. Vidal może i masz racje że to nie poziom Barcy, ma swoje lata i trzeba jego się pozbyć. W sumie dobrze że taka poraźka się przytrafiła, kubeł zimnej wody na głowę się przyda.

22

z Madrytu wziął tam teraz jak na Syberii

0

eh a ja na gierkę lecę :)

2

eh z ziomkiem gadałem kibicem i fanem Ronaldo, Busqetsa symulantem nazywał, a jak powiedziałem że Ronaldo też symuluje, to on że Ronaldo jest silny i nie przesadza że jego coś boli :) Brak słów

0

Albo NBA
Neymar, Benzema, Asensio.

1

Eh to Klauts ma konkurencje w dziennikarstwie :)

1

Super polityk, dawno Polska nie miała takiego przywódcy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

0

Mam dziwne przeczucie że Real kupi tego Guedesa.

0

To niech zgłosi się po 500+ jak jemu ciężko.

0

jego typy się sprawdzają :)

0

Chelsea dzisiaj przegra z Norwich.

15

Ronaldo 8 i nagroda The Best La Liga

32

wincyj niź Real

0

czemu odrazu pomyślałem o Jonym Terry :)

0

lewy dolny róg najładniejsza.

0

eh dla nich to Ter Stegen to nie wypał:)

0

zalezy na jaki meczyk ja kiedyś bylem wydałem 1000 zl przelot, meczyk, mieszkanie, a byłem 5 dni. Mecz z Malagą.

0

eh jak sobie przypominam tego gola, albo Sergiego Roberto, to aź mi łezka w oku kręci się.

1

Czy to jest ta akcja? Tak, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud.

1

eh jakich ja czasów doczekałem :)

0

Eh w Madrycie się nie spodziewali i nie wymienili opon, teraz na dojazdówkach jeżdzą.

1

U nas ma mazowszu wieje i mróz. Eh gdyby nie ten wiatr, to by ciepło było.

1

A co tańczyć ma gdzieś? Jeżeli chodzi tobie o boisko, to chyba sam Ernesto nie wie :)

2

i wy to oglądacie? tego całego ratafusa czy jak mu tam? eh ja minuty bym nie wytrzymał.

0

kontuzja to nie jego wina :)

0

eh 13 bramek strzelił :) własnie zastanwialem się nad Zazą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?