dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co ten liniowy nacpany
5
O rany boskie Salah
Co on zrobil
0
Jaka analiza spalony
Haha sprawiedliwość, jednak jest
2
Jeden kręci, drugi pływa, takie tam różnice.
3
Oj zima stulecia w .Madrycie śnieg pada. Temperatura -18. Po południu zapowiadają-21 :)
61
O rany wywiad Żyły hehehe
Co zrobiłeś, że zacząłeś lepiej skakać?
Zacząłem lepiej trenować hehehehhehe
8
Im starszy tym lepszy, jak wino. A ja śmiałem się kiedyś że Stefana Buli nic nie będzie.
0
Plan taktyczny, u Zidana, hahhah dobre jak żarty Karola w Familiadzie XD
0
Uniwersalny Nacho.
0
Eh kasę u buka można zarobić, na Realu.
7
To ten co nie dostaje czerwonych kartek i gdy wiatr zawieje pada jak żul do rowu.
0
Munir w formie.
14
Paulinho, to z buta wszedł do Barcy.
3
Jaki mi ten herb Real przypomina :)
1
Geri pan piłkarz, redaktor, prezes w przyszłości.
0
Nie miałem zamiaru odpowiadać tobie, niechcący nacisnąłem opcje odpowiedź. Śmiać mi się chce z tych wszystkich gazet.
18
Gdzie ten dziennik był, jak Casemiro powinien wylecieć z boiska?
3
Eh pazerna pchła
0
Panie daleko nie znajdziesz na tym rowerze
1
Źle 300 milionów wydane i żadnego gola XD
0
Ależ wyciął, jak chłop kosą
0
Stawiaj dom.
1
Jakby kupon ładny wszedł, to może byś kupił. I tu się pojawia problem, wszedł.
Eh mi ostatnio Porto zepsuło piękny kupon. Robię przerwę do ligi mistrzów:)
0
Spóźniony Cavani, o co chodzi?
0
Może to nie syndrom Vengera tylko Alexisa
0
Z Disa szydera śmiać mi się chcę jak jego widzę.
Jelenie Jaja są zajebiści :)
0
Może fax nie nawali XD
0
Zamienił stryjek siekierkę na kijek
0
Poda ktoś link do symulki młodego gracza Realu. Szukam i nic.
0
Eh po pijanemu szarpałbym jak reksio szynke XD