2

Co ten liniowy nacpany

5

O rany boskie Salah
Co on zrobil

0

Jaka analiza spalony
Haha sprawiedliwość, jednak jest

2

Jeden kręci, drugi pływa, takie tam różnice.

3

Oj zima stulecia w .Madrycie śnieg pada. Temperatura -18. Po południu zapowiadają-21 :)

61

O rany wywiad Żyły hehehe
Co zrobiłeś, że zacząłeś lepiej skakać?
Zacząłem lepiej trenować hehehehhehe

8

Im starszy tym lepszy, jak wino. A ja śmiałem się kiedyś że Stefana Buli nic nie będzie.

0

Plan taktyczny, u Zidana, hahhah dobre jak żarty Karola w Familiadzie XD

0

Uniwersalny Nacho.

0

Eh kasę u buka można zarobić, na Realu.

7

To ten co nie dostaje czerwonych kartek i gdy wiatr zawieje pada jak żul do rowu.

0

Munir w formie.

14

Paulinho, to z buta wszedł do Barcy.

3

Jaki mi ten herb Real przypomina :)

1

Geri pan piłkarz, redaktor, prezes w przyszłości.

0

Nie miałem zamiaru odpowiadać tobie, niechcący nacisnąłem opcje odpowiedź. Śmiać mi się chce z tych wszystkich gazet.

18

Gdzie ten dziennik był, jak Casemiro powinien wylecieć z boiska?

3

Eh pazerna pchła

0

Panie daleko nie znajdziesz na tym rowerze

1

Źle 300 milionów wydane i żadnego gola XD

0

Ależ wyciął, jak chłop kosą

0

Stawiaj dom.

1

Jakby kupon ładny wszedł, to może byś kupił. I tu się pojawia problem, wszedł.

Eh mi ostatnio Porto zepsuło piękny kupon. Robię przerwę do ligi mistrzów:)

0

Spóźniony Cavani, o co chodzi?

0

Może to nie syndrom Vengera tylko Alexisa

0

Z Disa szydera śmiać mi się chcę jak jego widzę.
Jelenie Jaja są zajebiści :)

0

Może fax nie nawali XD

0

Zamienił stryjek siekierkę na kijek

0

Poda ktoś link do symulki młodego gracza Realu. Szukam i nic.

0

Eh po pijanemu szarpałbym jak reksio szynke XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?