dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tego co pamiętam, to Mbape podał do Neymara fajną piłkę.
1
Oni mają życie usłane różami, do tego się przyzwyczaiłem, ale bardziej jestem zły na tego trenera Psg, zamiast wpuścić Di Marie za Lo Selso, to ten wpuszcza Meuniera za Cavaniego.
0
Ciekawe co by wtedy pisali? Pewnie powrót do jaskiń i narzekanie na Zizou i Benzeme.
2
Pewnie, to tylko żarty, dla kilku zielonych herbów, więc wyluzuj.
0
Sędzia im wystarczy i The Best zgrany duet
0
I tak postawisz :)
0
Meczów Napoli i Arsenalu się nie stawia pierwsza zasada bukmacherki :)
14
Uczciwego sędziego XD
2
Kontrę na żywo było zrobić:)
0
Ja dałem Spartak 1x
26
Dorabia, bo rodzina głodna.
0
Miałem na myśli interwencje w obronie, aż tak ciężko to załapać. Wyjaśniłem że tego to uczą juniorów. Widać w realu inaczej. Jak dostanie piłką w rękę zwija się z bólu, że niby w brzuch dostał. W tym to Real jest mistrzem.
6
Według mnie karny, po zagraniu piłką ręką ewidentny. Naturalne ułożenie ciała to takie że ręce chowa się za siebie, tego to nawet juniorów uczą. Ramos z metra nie został trafiony. Co do karnego, to było padolino typowe. Kroos już w pierwszej akcji symulowal i powinien dostać żółtą kartkę i nie wiem czy by się odważył stymulować drugi raz. Kolejna zła decyzja symulka Modrica I kartka dla Rabiota. Następny błąd spalony Mbape, którego nie było. Podsumowując mecz, złe decyzję, fura szczęścia i geniusz taktyczny Emery :)
0
Inter, Chelsea, Sevilla może przebierać w ofertach, a jeszcze Milan
3
Zamiast wpuścić Di Marie, ten wpuszcza Meuniera i ten Lo selso co grał? to nie mam pytań. Eh Emery to człowiek porażka chyba.
0
Heheh u mnie ziomek żonę zatrzasnął i pojechał na piłkę.
1
Moje najlepsze to w USA 94 Romario i Stoichkov szaleli, oprócz nich takie gwiazdy jak Hagi, Dunga, Bebeto, Baggio.
0
Człowiek orkiestra. Dla mnie to top 3 wśród stoperów, jak nie numero uno
0
Remis 0:0 kurs 10 zl chyba
0
Wszyscy tutaj chwalą ten dom z papieru zakończę Narcos 3, wezmę się za Dom z papieru :) A planowałem Czarne lustro, lub Homeland.
0
A Mina w obronie Jak? Sytuację bramkową widziałem.
0
Dla mnie Gra o tron, to drugi najlepszy serial top3 od zawsze. Wikingów zakończyłem na drugim sezonie, jakoś ni się znudził. A gra o tron trzyma poziom, już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.
0
Gabriel gaye faulowal
3
A ta w ciąży była nawet nie wiedziałem. Jaki ten sport jest nie sprawiedliwy. Jakby człowiek chorował naprawdę na astmę, to by pewnie zawodowego sportu nie uprawiał, do tego tak wymagającego jak biegi. Chociaż mogę się mylić, specjalistą od astmy nie jestem.
0
O mistrzostwie Hiszpanii, to sobie mogą pomarzyć w nastepnym sezonie. Ligi Mistrzów z taką grą nie wygrają. Jedyny puchar to nagroda The Best La Liga kryszciano
1
Banshe, Dexter; Gra o tron, Detektyw pierwszy sezon kapitalny.
0
Dla mnie Real może wygrać, bo jeszcze Florek zwolni Zidana.
0
Kolejny który rodziny nie może wyżywić? Coś mi się wydaje że włączy o podwyżkę.
0
Ja dam Juve obie strzelą, może być niespodzianka. Juve na ligę mistrzów się szykuję
1
Dawajcie każdy po pewniaczku:)
Boston Bruins- Buffalo Sabres 1 ten mecz będzie w niedzielę według mnie pewniak
West Ham- Watford obie strzelą