0

Ja przestałem, tam wchodzić, założyłem tam konto, aby wyjaśnić kilku użytkowników. Udało mi się jeden dostał bana na dłuższy okres :) Ale teraz już mi się tam nie chce wchodzić, wystarczy mi ta strona. A za okladkami za bardzo nie przepadam, czasami z nudów przeczytam, co tam ciekawego.

15

Dobra przyznać się szczerze, kto wchodzi na najlepszą stronę klubową w Polsce, żeby przeczytać przegląd?

10

Krowa hehe skojarzyło mi się nie wiem czemu z Casemiro, ale on bardziej Bizona przypomina. W sumie Bizon i Krowa to wołowe :)

1

Mam takie same zdanie o Generale. Teraz moim marzeniem jest, aby został trenerem i odniósł takie same sukcesy jak Pep. A jest na to szansa, bo w szkółce, są znakomite młode talenty, takie jak Simons, Alena.

0

Ładny kurs, na nasze Panie z Lyonem.

4

Jest trzech synów Leo, dobre geny po tacie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Polska też gra! Rozdarte serce masz?

0

Tęskni za Neymarem, widać po avatarze.

0

Ter Stegen, Kimich, Chiellini, Umtiti, Alba, Busquets, De Bruyne, Stereling, Messi, Ronaldo, Salah.

0

Ale wy macie beke z nich :)

31

Zastanawiał bym się nad Ter Stegenem, są lepsi prawi obrońcy od Carvajala, np Kimich, Roberto.

2

Wczoraj wieczorem z nudów zobaczyłem Barca Chelsea i zauważyłem, przy golu Dembele, że Kurtuła( sorry za taką pisownię, ale nigdy chyba nie zapamiętam jego Nazwiska) rozstawiał identycznie nogi jak przy golach Leo, Messi pewnie celował by kanał. Hatrick dziur. tego w piłce na takim poziomie jeszcze nie widziałem.

0

Mam takie dziwne przeczucie, że on oszukuje z tą kontuzją.

2

Mamy rok 2001 wlasnie powstała nowa polska strona o Realu Madryt. Mam przeczucie, że strona będzie utrzymywała swój wygląd przez długie, długie lata.

0

Tobie w kanałach będzie chłodno więc nie narzekaj na upały XD. Ja wolę lato niż zimę i jesień.

3

Bo na Psy zadzwonię frajerze XD

2

Zabrał bym im buta.

0

0

Kogoś z Celty, jak wykorzystał sędziego do zastawienia.
.

0

Ukrainiec pewnie :) oni zdolni są do tego.

0

Gorszy od Figo nie będzie. Net jest nierozsądnym dzieckiem który słucha się swojego ojca i otoczenia.

1

Wołał bym z papieru :)

0

Roberto, Carvajal, Bellerin, Juanfran, Odriozola

2

Chciałbym aby był jedna Hiszpańska, Włoska. Niemiecka. Angielska :)

0

Nie tylko po obrazkach
Nie zobaczyłem, zapracowany jestem. Zobaczyłem tylko pary XD

0

Którego mecz Barca Roma może polecę na meczyk

0

Dawać ten Real, bo kto, jak nie my ich wyeliminuje

0

To Florek już na premię dla papy Neymara ma

1

A od kiedy dotknięcie delikatnie kogoś ręką w polu karnym, to karny? Dobra, jak Real gra, to są takie karne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?