0

Romario Brazylia, Del piero Juve, Iniesta Barca. Bardzo chcialem Ronaldinho i Xavi Barcy, ale w końcu nie ogarnąłem

0

O 14 tej kwestia godzin :)

3

Ojej ciężko wybrac teraz, ale może cos takiego

Django, Nietykalni, ojciec chrzestny, taksowkarz, skazany na shawshank, Incepcja, człowiek z blizną, Cara la Culta, Contratiempo, prestiż, Blow., Gran Torino, Zielona mila, Dzien Świra, dobra starczy tego:) i sporo fil pw z Adamem Sandlerem np nie zadzieraj z fryzjerem.

1

Schudnąć? Jemu podtrzebny jest psycholog, bo csesto łapie głupie kartki

2

Cena dla Romy 18mln, cena dla Barcy 60 mln :)

0

Tak samo mam.

0

Wyjaśniony Redmos :)

0

Ja płakałem jak Roberto strzelil na 6:1 :)
Xavi, Iniesta, Puyol jak odchodzili tez łzy poleciały.

0

Pamięta ktos jak Najpiekniejszy mowił na Islandie? Kraj z malą mentalnością?

0

Cos czuję, że ten Rodrygo to kolejny N€ymar ojciec przebiera w lepszych ofertach. Gdzie ten Perez ich wszystkich pomieści, Neymar, Vinicius, Rodrygo i chyba ściągnął Perez juz jakiegoś Rodrygo?

1



Alez Henry objezdzał bandziora madryckiego.

1

Wiem jedno, jakby tam padl Ronaldoooo, to by karniak był na 100%

0

Typie sam też masz wpisane, od kiedy kibcujesz Barcie?
Zawsze.

0

Ty detektywie i pierwszy kometarz napisalem jak miałem dwa lata? nieźle. Dobra kończę dyskusję, bo nie ma sensu. Eh świat schodzi na psy.

0

Ty robisz błąd, bo ufasz internetom, nowoczesny europejczyku :)

0

Czemu uważasz, że mam osiem lat?

1

Dlaczego? Dla mnie są super i cieszą sie jak koleżankami się i interesuję. Co do pedałów niech sobie robią co chcą, byle nie na moich oczach. Za młody jestem.

0

Młody jestem, ale wiem co jest złe, a co dobre. Rodzice z domu by mnie wygonili jakbym kolegami sie interesował.

1

Widziałem przez szybę w pociągu w Warszawie na śródmieściu i nie dobrze mi się zrobiło. Nie dla Gejów.

8

Prawdziwi rodzice to kobieta i Mężczyzna innej opcji nie ma. Według mnie za duzo tej tolerancji. Jak widzę dwóch gości calujacych sie na ulicy to mam odruchy wymiotne.

1

Ramos gole w końcówkach, przeciwnika wie jak unieszkodliwić.

0

A jak wygra mundial?

0

Zimny czteropak i się chęć przychodzi do pracy :)

9

O rany alez zrobił tych obrońców

2

W jakim meczu 08/09 bylismy pchani? Jezeli myslisz o meczu Chelsea yo jestes w błędzie.
Dla porownania jak Real wygrywał pychary stary filmik, ale pokazuje styl Realu.

3

Czemu chcesz wykreślić z Cv lige mistrzów? Takim rozumiwaniem to Real by mial moze 3 lub 4 UCL
Remontada przyznaje po wielkich kontrowersjach, ale porównywać to z białymi. Eh ty Griezman jednak nie chcesz przyjść do nas :)

0

Ja mam inne zdanie. PSG duzo kontrowersji, Bayern tak samo, Juve troche sam sobie winny po pierwszym meczu, ale o karnym na Vazquezie nie bylo mowy. Final wygrali uczciwie, ale z takimi błędami to i słabe United wygrało z The Reds.

22

Jak Zidane nie mial stylu? Real ZZ zapamiętam jako fart. Ligi Mistrzów przy pomocy arbitrów, Liga w tamtym sezonie chyba kazdy wie w jaki sposób wygrał Real

5

Albo na opłatę dla arbitrów, co w ich meczach się odwala to szkoda słów. W lidze mistrzów nie pamiętam aby im nie pomogli, wyjątek final ligi mistrzów z Liverpoolem i Juve.

0

Jak im sędziowie będą sprzyjać to mają szanse wygrac cztero paka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?