dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Romario Brazylia, Del piero Juve, Iniesta Barca. Bardzo chcialem Ronaldinho i Xavi Barcy, ale w końcu nie ogarnąłem
0
O 14 tej kwestia godzin :)
3
Ojej ciężko wybrac teraz, ale może cos takiego
Django, Nietykalni, ojciec chrzestny, taksowkarz, skazany na shawshank, Incepcja, człowiek z blizną, Cara la Culta, Contratiempo, prestiż, Blow., Gran Torino, Zielona mila, Dzien Świra, dobra starczy tego:) i sporo fil pw z Adamem Sandlerem np nie zadzieraj z fryzjerem.
1
Schudnąć? Jemu podtrzebny jest psycholog, bo csesto łapie głupie kartki
2
Cena dla Romy 18mln, cena dla Barcy 60 mln :)
0
Tak samo mam.
0
Wyjaśniony Redmos :)
0
Ja płakałem jak Roberto strzelil na 6:1 :)
Xavi, Iniesta, Puyol jak odchodzili tez łzy poleciały.
0
Pamięta ktos jak Najpiekniejszy mowił na Islandie? Kraj z malą mentalnością?
0
Cos czuję, że ten Rodrygo to kolejny N€ymar ojciec przebiera w lepszych ofertach. Gdzie ten Perez ich wszystkich pomieści, Neymar, Vinicius, Rodrygo i chyba ściągnął Perez juz jakiegoś Rodrygo?
1
Alez Henry objezdzał bandziora madryckiego.
1
Wiem jedno, jakby tam padl Ronaldoooo, to by karniak był na 100%
0
Typie sam też masz wpisane, od kiedy kibcujesz Barcie?
Zawsze.
0
Ty detektywie i pierwszy kometarz napisalem jak miałem dwa lata? nieźle. Dobra kończę dyskusję, bo nie ma sensu. Eh świat schodzi na psy.
0
Ty robisz błąd, bo ufasz internetom, nowoczesny europejczyku :)
0
Czemu uważasz, że mam osiem lat?
1
Dlaczego? Dla mnie są super i cieszą sie jak koleżankami się i interesuję. Co do pedałów niech sobie robią co chcą, byle nie na moich oczach. Za młody jestem.
0
Młody jestem, ale wiem co jest złe, a co dobre. Rodzice z domu by mnie wygonili jakbym kolegami sie interesował.
1
Widziałem przez szybę w pociągu w Warszawie na śródmieściu i nie dobrze mi się zrobiło. Nie dla Gejów.
8
Prawdziwi rodzice to kobieta i Mężczyzna innej opcji nie ma. Według mnie za duzo tej tolerancji. Jak widzę dwóch gości calujacych sie na ulicy to mam odruchy wymiotne.
1
Ramos gole w końcówkach, przeciwnika wie jak unieszkodliwić.
0
A jak wygra mundial?
0
Zimny czteropak i się chęć przychodzi do pracy :)
9
O rany alez zrobił tych obrońców
2
W jakim meczu 08/09 bylismy pchani? Jezeli myslisz o meczu Chelsea yo jestes w błędzie.
Dla porownania jak Real wygrywał pychary stary filmik, ale pokazuje styl Realu.
3
Czemu chcesz wykreślić z Cv lige mistrzów? Takim rozumiwaniem to Real by mial moze 3 lub 4 UCL
Remontada przyznaje po wielkich kontrowersjach, ale porównywać to z białymi. Eh ty Griezman jednak nie chcesz przyjść do nas :)
0
Ja mam inne zdanie. PSG duzo kontrowersji, Bayern tak samo, Juve troche sam sobie winny po pierwszym meczu, ale o karnym na Vazquezie nie bylo mowy. Final wygrali uczciwie, ale z takimi błędami to i słabe United wygrało z The Reds.
22
Jak Zidane nie mial stylu? Real ZZ zapamiętam jako fart. Ligi Mistrzów przy pomocy arbitrów, Liga w tamtym sezonie chyba kazdy wie w jaki sposób wygrał Real
5
Albo na opłatę dla arbitrów, co w ich meczach się odwala to szkoda słów. W lidze mistrzów nie pamiętam aby im nie pomogli, wyjątek final ligi mistrzów z Liverpoolem i Juve.
0
Jak im sędziowie będą sprzyjać to mają szanse wygrac cztero paka