2

Oj Xaviego bym chciał z tamtego sezonu :)

4

Dokąd zmierzasz Europo?

0

Jak Brzęczek będzie selekcjonerem, to Kuba odzyska opaskę kapitana :) Coś mi sie wydaję ze Lewy się obrazi.

0

Teraz przyznaje nagrodę France futbol, a oni przyznawali ją głównie najlepszemu grajkowi na Mundialu.

0

Subasic, Trippier, Varane, Mina, Vertongenz, Modric, Rakitic, Coutinho, Mbappe, Kane, Hazard

1

W tym roku wygra ten kto zdobędzie Mistrzostwo świata. Modric, Griezman lub Mbappe

0

20 lat złota piłka :)

0

Hazard.

1

Widzisz i nie grzmisz. Co ty po wojaku?

0

Neymar, Ronaldo lubią ten stadion.

0

Sok z czarnej porzeczki

0

Obserwuj uzytkownika Socjopata, on ma zawsze pewniaczki :)

0

Raczej nie cieszę się że jest Coutinho i marzenie moje to Mbappe.

0


Alez beka z tego Neymara. Dobrze że nie gra już w Barcelonie.

0

Neymar do Realu będzie najwiekszym transferem. Pisalem to już jak od nas odszedł i były wpisy że szejk nie puści. Według mnie ten deal z szejkiem stanie się faktem.

0

Uczy sie korzystać z Varu :)

6

Spadaj za darmo bym nie chciał :)

0

A piwko i dupeczki będOM?
:)

0

Jak thriller to Contratiempo lub Cara la culta

1

A Carlitos ich zjada

1

Albo kolankiem w plecy

0

A Barca sprzeda za 20 mln :(

15

Król wśród komentatorów, az przyjemnie się ogląda i słucha.
Ależ Szwecja ciśnie

0

Taktyczny.

2

Co to za liga wygrana jak sedziowie pomogli. Ja nigdy nie zapomne tych wałków, tak samo było za Mourinho jak wygrali

1

Barca dal 120 jakos za Dembele, Gomesa chyba 35, a i Paulina 40 z Chin :)

0

125 zl drogo ja w Nc+ placilem 105 zl z elevenami

0

Czy ja dobrze slyszalem ze Suarez coś strzeli?

0

Mbappe, marzy mi się ten grajek. Gość jest niesamowity, przewyższa Dembele.
Edit niedoczytalem że chodzi o szybkość. Kylian szybszy z piłką, a bez piłki, chyba tak samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?