dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Oj Xaviego bym chciał z tamtego sezonu :)
4
Dokąd zmierzasz Europo?
0
Jak Brzęczek będzie selekcjonerem, to Kuba odzyska opaskę kapitana :) Coś mi sie wydaję ze Lewy się obrazi.
0
Teraz przyznaje nagrodę France futbol, a oni przyznawali ją głównie najlepszemu grajkowi na Mundialu.
0
Subasic, Trippier, Varane, Mina, Vertongenz, Modric, Rakitic, Coutinho, Mbappe, Kane, Hazard
1
W tym roku wygra ten kto zdobędzie Mistrzostwo świata. Modric, Griezman lub Mbappe
0
20 lat złota piłka :)
0
Hazard.
1
Widzisz i nie grzmisz. Co ty po wojaku?
0
Neymar, Ronaldo lubią ten stadion.
0
Sok z czarnej porzeczki
9
Zrobił robotę przed sezonem Fabregas.
https://m.facebook.com/cescfabregas/photos/pcb.1757237137664622/1757237004331302/?type=3&source=49
0
Obserwuj uzytkownika Socjopata, on ma zawsze pewniaczki :)
0
Raczej nie cieszę się że jest Coutinho i marzenie moje to Mbappe.
0
Alez beka z tego Neymara. Dobrze że nie gra już w Barcelonie.
0
Neymar do Realu będzie najwiekszym transferem. Pisalem to już jak od nas odszedł i były wpisy że szejk nie puści. Według mnie ten deal z szejkiem stanie się faktem.
0
Uczy sie korzystać z Varu :)
6
Spadaj za darmo bym nie chciał :)
0
A piwko i dupeczki będOM?
:)
0
Jak thriller to Contratiempo lub Cara la culta
1
A Carlitos ich zjada
1
Albo kolankiem w plecy
0
A Barca sprzeda za 20 mln :(
15
Król wśród komentatorów, az przyjemnie się ogląda i słucha.
Ależ Szwecja ciśnie
0
Taktyczny.
2
Co to za liga wygrana jak sedziowie pomogli. Ja nigdy nie zapomne tych wałków, tak samo było za Mourinho jak wygrali
1
Barca dal 120 jakos za Dembele, Gomesa chyba 35, a i Paulina 40 z Chin :)
0
125 zl drogo ja w Nc+ placilem 105 zl z elevenami
0
Czy ja dobrze slyszalem ze Suarez coś strzeli?
0
Mbappe, marzy mi się ten grajek. Gość jest niesamowity, przewyższa Dembele.
Edit niedoczytalem że chodzi o szybkość. Kylian szybszy z piłką, a bez piłki, chyba tak samo.