dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Benzema xd.
0
Go Sporcie kupiłem 2 miesiące temu
0
Taką na koniec sezonu kupisz za 50 zl
0
Odstaw piwa:) mi też wywaliło Benson. Pewnie kraftowe pijesz rosy, stouty, porter po nich brzuszek rośnie.
0
Ekstraklasa też gra jakby co xd
5
Jak jego nie kochać:) z biegiem czasu nie żałuję że Neymar odszedł.
0
Cykl cynk i na pensje Leo się uzbiera :)
3
Gdzie Alanowi do Titi z czym do ludzi?
0
O rany ta kupa na głowie?
0
Eh obudził mnie i teraz nie usnę xd
0
Zobaczysz w najlepszej lidze świata. Same gwiazdy Kucharczyk, Wawrzyniak, Brożek, Peszko, takich gwiazd nawet w lidze mistrzów nie zobaczysz xd
0
Super tylko 2:0 przegrywają z kelnerami i barmanami
0
Albo troll i robi sobie żarty z was xd
0
Prawda jest taka, że piłkarze sobie szpilki wybijają, a tak naprawdę się szanują.
17
Hehhe dopiero zobaczyłem przerobke zdjęcia Grizemana na Instagramie. Dobry wariat, powoli przebija Pique. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby Geri to przerobił . Już widzę ten lament białych rycerzy xd
2
Niech w Polsce zagrają, bo mamy stadiony w miarę ok, a kopaczy kiepskich :)
1
Lucas Hernadez też zdobył te same tytuły:)
0
A z Peszkinem hehehe 1 litr na dwóch to za mało?
32
Eh przeczytałem Maradona xd
0
Dobre wino i gumę xd
0
Ramos.
0
Modric ma duszę zwycięzcy i dlatego chce odejść.
0
Ramos z pod ziemi wyrósł xd
2
Ten ukryty w mieście krzyk, o rany jak ja uwielbiam ten kawałek. Dawno nie słyszałem. Ależ reklama EB
0
Może chce jakiś transfer przeprowadzic xd
1
Gdzie oglądacie mecz?
2
Real, Marciniak Var wszystko jasne
30
Według mnie gol Bale dużo ładniejszy od Ronalda. I do tego jeszcze w finale.
0
Trzeba było o słoneczniki zapytać xd