0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Benzema xd.

0

Go Sporcie kupiłem 2 miesiące temu

0

Taką na koniec sezonu kupisz za 50 zl

0

Odstaw piwa:) mi też wywaliło Benson. Pewnie kraftowe pijesz rosy, stouty, porter po nich brzuszek rośnie.

0

Ekstraklasa też gra jakby co xd

5

Jak jego nie kochać:) z biegiem czasu nie żałuję że Neymar odszedł.

0

Cykl cynk i na pensje Leo się uzbiera :)

3

Gdzie Alanowi do Titi z czym do ludzi?

0

O rany ta kupa na głowie?

0

Eh obudził mnie i teraz nie usnę xd

0

Zobaczysz w najlepszej lidze świata. Same gwiazdy Kucharczyk, Wawrzyniak, Brożek, Peszko, takich gwiazd nawet w lidze mistrzów nie zobaczysz xd

0

Super tylko 2:0 przegrywają z kelnerami i barmanami

0

Albo troll i robi sobie żarty z was xd

0

Prawda jest taka, że piłkarze sobie szpilki wybijają, a tak naprawdę się szanują.

17

Hehhe dopiero zobaczyłem przerobke zdjęcia Grizemana na Instagramie. Dobry wariat, powoli przebija Pique. Wyobraźcie sobie co by było, gdyby Geri to przerobił . Już widzę ten lament białych rycerzy xd

2

Niech w Polsce zagrają, bo mamy stadiony w miarę ok, a kopaczy kiepskich :)

1

Lucas Hernadez też zdobył te same tytuły:)

0

A z Peszkinem hehehe 1 litr na dwóch to za mało?

32

Eh przeczytałem Maradona xd

0

Dobre wino i gumę xd

0

Ramos.

0

Modric ma duszę zwycięzcy i dlatego chce odejść.

0

Ramos z pod ziemi wyrósł xd

2

Ten ukryty w mieście krzyk, o rany jak ja uwielbiam ten kawałek. Dawno nie słyszałem. Ależ reklama EB

0

Może chce jakiś transfer przeprowadzic xd

1

Gdzie oglądacie mecz?

2

Real, Marciniak Var wszystko jasne

30

Według mnie gol Bale dużo ładniejszy od Ronalda. I do tego jeszcze w finale.

0

Trzeba było o słoneczniki zapytać xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?