dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I tak lepiej żonglował od Theo Hernandeza
7
Lakers
0
A dla żony co?
2
To na bank wina Pisu. Napisz do nich żeby zrobili dzień wolny od pracy bo w TVP pis leci Barca Inter.
1
Ja widzę ze obie partie tylko dla siebie chcą, ale powtarzam wolę ich od PO moge mieć takie zdanie? :)
0
Grzeczniej synku.
Ja wiem dlaczego nie są skazani, ale zostawie to dla siebie. Kończe tą dyskusję, bo to są cięzkie tematy. Z tego co zdążyłem zaobserwować to w większości ludzie za PO robią problemy i szydzą z ludzi którzy głosują za Pisem(jakby co powtarzam głosowałem na inną partie, ale zastanwiam się nad pisem w przyszłych wyborach aby przypadkiem PO nie wygrało, chociaż Pisowcem nie jestem)
1
Nie rozkrada i wpuszcza ciapatych do krajù. Ależ was ten Pis boli? Tak szczerze, to na nich nie głosowałem, ale wolę ich od PO czy jak oni tam się teraz nazywają.
5
Co ty gościu porównujesz? Pieniądze które są wydawane z 500+ napędzają gospodarke, częsciowo wracają do państwa.
7
Idz i głosuj na PO, co ty chcesz żeby odrazu żyło się jak w bajce? PO tylu latach rządu po psl potrzeba sporo lat, aby uratować ten kraj. Eh Polacy jednak łatwo dają się manipulować. Przyklad w Warszawie wygrał PO zmieniło kandydata, a i tak wygrał wychowanek HGW.
3
Aż mi się przypomina mecz Legia Widzew o mistrzostwo Polski chyba z 1997
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie napisze Se queda Barcelona xd
6
Z tymi ZP to poleciałeś :)
0
Dembele może się rozwinie trzeba dać jemu szanse :)
0
El clasico pokazuje eleven, czy Canal+sport?
0
Juz bylem w Barcelonie, skoro chcesz to wybiorę się jeszcze raz, tym razem na LM
0
Gadanie aby zebrać głosy. A kto niby z tych naszych młodych miał przebić się do pierwszej drużyny? Grimaldo by ławke grzał, Alba zjada młokosa. Rafinhia dostawał minuty, ale to nie gracz na pierwszy skład, dalej już mi się niechce pisać o Samperze, Deulofeu..
1
Albo o co chodzi temu gościowi? U nas trenerzy doradzają stoperom wyjazd!!
0
Dembele+ 90 mln i można pomyśleć nad Neymarem. Osobiście nie przepadam za nim, co nie zmienia faktu że piłkarzem jest bardzo dobrym, ba jednym z najlepszych i przydałby się nam taki zawodnik.
3
Alez wy macie problemy zazdroszczę wam :)
0
A co tu wyjasniać, wystarczy na sekundę wlączyć youtuba, później szybko wyłączyć.
0
Wnioskuje to po wypowiedziach Arturo
6
Od razu widać co Valverde robi z ludzmi na ławce. Nie dziwię się Arturo że jest rozgoryczony, przed sezonem obiecano jemu minuty i rotacje w 11, a ten co mecz wystawia tych samych graczy.
10
Nie oglądam, bo tego się nie da ogladać. Kiedyś próbowalem wytrzymełen 5 minut
Tyle reklamy najlepszej ligi
0
Nie bije, tylko pytam mordo, Co to jest?
Dobra brat YT pomógł Reto o papierosach.
0
Co to ma być smierdzi jakimś nowym.raperem?
Żabsonem, Reto, Quebo?
0
Ostatnio styl Barcy mnie nie przekonuje kiedyś, aż chcialó się ogladać takuego Tello z jednym zwodem. Teraz co mecz prawie te same 11 zmiany w 70 min. Jak tak Valverde będzie postępował, to drużyna się zbuntuje i Ernesto poleci.
0
Polską ligę w większości oglada patologia. Wiem że są normaloni kibice, ale to mniejszość.
0
A Ramos walczy? Sorry ale mało wiem o KSW wiem że jacyś celebryci tam walczą i Sergio idealnie pasuje
2
Karta Florentina i jego macki