dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego bramke? Przepraszam co? Przecież ta piłka leciała w szczękę Florentino Pereza.
6
Tvn, nie masz lepszej tv? Nie myślę o tvp, ale serio tvn to obciach xd
0
Surogatki szukasz?
1
Pique to chyba głowa boli po uderzeniu w lusterko.
6
Ale masakruje rudego Wassermann. Aż się czerwony zrobił xd
0
Jak gra Real bez Julka? Jak tam najlepsza 9 Pereza?
0
Benzema może będzie wolnym zawodnikiem . Pedebrac takiego grajka to by dopiero było :)
2
Gościu jaki zawodnok lubi grzać ławke? No dobra Pinto Douglas może :)
2
O Asensio to w tym momencie lepszy jest Suso
0
Alba i Roberto 8 powinni dostać, nie wiem ile asyst musi zrobić obrońca aby dostać 8?
0
Było jeszcze jedno ładne lanie 5:0 w 1994 dream team Cruyffa. Wspaniaĺy Hatrick Romario i ten krowi ogon, coś pieknęgo.
0
Wybieram opcje erotyczną z swieżą premierą. Tamte gwałty oglądałem kilkanaście razy.
0
A nudzę się, odpale na sen El Clasico :)
0
Wbijaj do mnie tylko weż 4 paczka :)
2
Ja bym tam skakał z radości obok Pereza :)
0
Dembele
0
Albo Leupotegiemu?
1
Pamięta ktoś wczoraj komentarz Orłowskiego jak porównał Suareza do wina, a Benzeme do piwa? :)
14
Mi po Romie każdy dokuczał, ale wogóle tym się nie przejmowałem. Mówiłem sobie trudno to tylka piłka. Raz daje, raz zabiera. A dystans trzeba mieć do siebie.
2
Wyżywa się na swoich, w sesjach treningowych
2
Miałeś chamie złoty róg, ostał tobie ino sznur
4
Ależ te Alaves idzie jak Burza
1
A według mnie nie to nie był agreywny atak, dużo przypadku, wejście nie było chamskie. Taka pomarańczowa kartka.
0
Takich średniaków to i Levante ogra.
0
Ze słabym Realem to i Levante wygra
1
Perełka :) albo czeskie jakieś. Lubię kraftowe, ale po festiwalu piwa, muszę przerwe zrobić :)
0
Socjpacie to blizej do Grosika.
0
Było pocałować jakąś xd
Aż te dopalacze, co one robią z mózgiem.
0
A jak będzie jeszcze lepszy?
Tez uwielbiam Xaviego to mój top 5 pilkarzy
Romario, Ronaldinho, Xavi, Iniesta, Messi
0
A Generał blyszaczał dopiero w wieku 26 lat :)