0

Ustaw na Radom

1

Usunąłem drugi link przy edycji.

2

Legia też była blisko wyeliminowania Barcy 1989. Wtedy sędzia mocno pomógł nie uznając prawidłowego Legii.

0

Sport? Prędzej zawodnik :)

0

O rany jak przeczytałem twój komentarz, to aż mnie wykrzywiło. Nawet nie mam odwagi aby to zobaczyć.

0

Sorry panowie nie zobaczyłem że napisał niechcący złamał nos. Uczulony na Pola jestem.

0

Ten Pol to jednak ma jakieś problemy z głową. Skąd się tacy ludzie biorą?

12

Mundial w katarze ma czym straszyć ten Infantino :) W tej superlidze kluby będą dostawać więcej pieniędzy i dla piłkarzy będzie więcej. A mumdial bez gwiazd będzie małomedialnym mundialem. Xd

19

Mógł podejść do arbitra i powiedzieć daj pan spokój kret mi wyskoczył :)

41

O rany jaki karny dla $ity :)
Var w piłce jest potrzebny i niech Modric tego nie neguje.

0

ale ten Hajto zakręcony xd

0

Takie bramki to ja na orlikach strzelam

0

Z polskim komentarzem, mistrzu lepiej tego nie słuchaj.

0

Może walczą o prawa do adopcji?

0

Ależ mi się podoba jęj biust :)

0

Gdzieś słyszałem jak mówią Kołczinio

0

Ty nie wiesz, ja nie wiem dlaczego zgineli, to po co pisać te swoje przemyślenia?

0

Tu przyznaje racje trochę za duży ten pomnik i kasy też nie mało wydano.

0

W sumie racja to nie pokaz mody xd
On ma przypominać, że był taki wielki prezydent Lech Kaczyński.

0

La Ramblo, podoba się pomnik Lecha Kaczyńskiego?

4

Według mnie to Malcom.powinien pograć za Dembele, gościu gra bardziej odpowiedzialniej.

1

Erni po co ja jego wpóściłem

0

W głowie sìe nie mieści

0

Kibice realu się bali jak zszedł z trybun do szatni :)

0

O ja pier.......
Trzeba będzie wyciszyć i właczyć jakieś rapsy na słuchawkach

0

Albo przed barem przez szybe :)

1

No co? Zima idzie Real opony musi zmienić.

10

A niech wypier czym.wy się przejmujecie? Ta Unia i tak za 10 lat sama się rożpadnie odłączyła się Anglia, Holandia też się zastanwia. Teraz się z tego smiejesz pewnie, ale zobaczysz za killka lat.

0

Jego bramke? Przepraszam co? Przecież ta piłka leciała w szczękę Florentino Pereza.

6

Tvn, nie masz lepszej tv? Nie myślę o tvp, ale serio tvn to obciach xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?