dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ustaw na Radom
1
Usunąłem drugi link przy edycji.
2
Legia też była blisko wyeliminowania Barcy 1989. Wtedy sędzia mocno pomógł nie uznając prawidłowego Legii.
0
Sport? Prędzej zawodnik :)
0
O rany jak przeczytałem twój komentarz, to aż mnie wykrzywiło. Nawet nie mam odwagi aby to zobaczyć.
0
Sorry panowie nie zobaczyłem że napisał niechcący złamał nos. Uczulony na Pola jestem.
0
Ten Pol to jednak ma jakieś problemy z głową. Skąd się tacy ludzie biorą?
12
Mundial w katarze ma czym straszyć ten Infantino :) W tej superlidze kluby będą dostawać więcej pieniędzy i dla piłkarzy będzie więcej. A mumdial bez gwiazd będzie małomedialnym mundialem. Xd
19
Mógł podejść do arbitra i powiedzieć daj pan spokój kret mi wyskoczył :)
41
O rany jaki karny dla $ity :)
Var w piłce jest potrzebny i niech Modric tego nie neguje.
0
ale ten Hajto zakręcony xd
0
Takie bramki to ja na orlikach strzelam
0
Z polskim komentarzem, mistrzu lepiej tego nie słuchaj.
0
Może walczą o prawa do adopcji?
0
Ależ mi się podoba jęj biust :)
0
Gdzieś słyszałem jak mówią Kołczinio
0
Ty nie wiesz, ja nie wiem dlaczego zgineli, to po co pisać te swoje przemyślenia?
0
Tu przyznaje racje trochę za duży ten pomnik i kasy też nie mało wydano.
0
W sumie racja to nie pokaz mody xd
On ma przypominać, że był taki wielki prezydent Lech Kaczyński.
0
La Ramblo, podoba się pomnik Lecha Kaczyńskiego?
4
Według mnie to Malcom.powinien pograć za Dembele, gościu gra bardziej odpowiedzialniej.
1
Erni po co ja jego wpóściłem
0
W głowie sìe nie mieści
0
Kibice realu się bali jak zszedł z trybun do szatni :)
0
O ja pier.......
Trzeba będzie wyciszyć i właczyć jakieś rapsy na słuchawkach
0
Albo przed barem przez szybe :)
1
No co? Zima idzie Real opony musi zmienić.
10
A niech wypier czym.wy się przejmujecie? Ta Unia i tak za 10 lat sama się rożpadnie odłączyła się Anglia, Holandia też się zastanwia. Teraz się z tego smiejesz pewnie, ale zobaczysz za killka lat.
0
Jego bramke? Przepraszam co? Przecież ta piłka leciała w szczękę Florentino Pereza.
6
Tvn, nie masz lepszej tv? Nie myślę o tvp, ale serio tvn to obciach xd