0

3,5,8 kierki polecam

1

Karim Benzema podobno najlepsza 9 na świecie

1

Eh co by tu napisać w takim stanie?
Dobra pijany nie pisz :) dla innych rada do byłych

14

A może dla pani Prezes Wisły?

0

Jeszcze Geri zbuduje dobrą ekipe

1

Lepiej opłać Uefe La Lige to tryplet zdobędziesz.

27

Tak, a Cionek napastnika gra?

0

Polecam giacomo conti zestaw z butami paskiem Koszulą garnitur około 850 zl

1

Zawsze tak było jest i będzie. Nie ważne czy to Pis Po Nowoczesna czy jakieś tam inne partie.

0

Ter Stegen Kimich Varane Umtiti Alba
Modric Rakitic Salah
Messi Robaldo Mbappe

4

Przejąć polską rap scene nie jest teraz trudno. Nagraj jakieś gówno o plecaku, lub lego i scena twoja.

2

Oddać Coutinho? Przecież to super grajek, gość nie na sprzedaż poczekaj niech tylko się przełamie. Modric też miał kiepski początek w Realu.

3

Męczy ciebie coś po pasterce?

0

Moje 6, 8, 10, 11, 16 przeważnie w takich gram

1

A gdzie tak się bawią z tymi bramami?
Podlasie?

0

A ja zupe chmielową

0

Następny z mopem na głowie

12

Ja w weekend pokonam buka :)

6

A co tu sie dziwisz, jak oni o Ligę Mistrzów prosili.

0

Popek król Polski :)
Ciekawe ile % zdobędzie ta jego nowa partia :)

0

Wiele klubów ma długi. Nie znam się na pl piłce; ale Legia też ma spore długi. Według mnie ekstraklasa ukrywa to, czy tam pzpn

1

El Jarek

2

City najłatwiej ma :) cbyba że trafi na Atletico :)

2

Chyba złotymi piłkami :)

6

Na serio sprawdzacie kto wam zielone daje?

1

A komu on nie strzelił?
Najlepszy piłkarz jakiego moje oczy widziały, a piłkę już sporo oglądam. Leo na koniec kariery 920 goli i 360 asyst około.

1

Jak dzisiaj Waldek posadzi Rakiete, to sìę zirytuję. Ivan w pierwszym składzie i golem, niech punktuje w Fantasy :)

0

Kapitan jastrząb, yataman, scooby doo

1

Gangsta też dobre chcesz pierdzieć dwuotworowo :)

6


Pamięta to ktoś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?