dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3,5,8 kierki polecam
1
Karim Benzema podobno najlepsza 9 na świecie
1
Eh co by tu napisać w takim stanie?
Dobra pijany nie pisz :) dla innych rada do byłych
14
A może dla pani Prezes Wisły?
0
Jeszcze Geri zbuduje dobrą ekipe
1
Lepiej opłać Uefe La Lige to tryplet zdobędziesz.
27
Tak, a Cionek napastnika gra?
0
Polecam giacomo conti zestaw z butami paskiem Koszulą garnitur około 850 zl
1
Zawsze tak było jest i będzie. Nie ważne czy to Pis Po Nowoczesna czy jakieś tam inne partie.
0
Ter Stegen Kimich Varane Umtiti Alba
Modric Rakitic Salah
Messi Robaldo Mbappe
4
Przejąć polską rap scene nie jest teraz trudno. Nagraj jakieś gówno o plecaku, lub lego i scena twoja.
2
Oddać Coutinho? Przecież to super grajek, gość nie na sprzedaż poczekaj niech tylko się przełamie. Modric też miał kiepski początek w Realu.
3
Męczy ciebie coś po pasterce?
0
Moje 6, 8, 10, 11, 16 przeważnie w takich gram
1
A gdzie tak się bawią z tymi bramami?
Podlasie?
0
A ja zupe chmielową
0
Następny z mopem na głowie
12
Ja w weekend pokonam buka :)
6
A co tu sie dziwisz, jak oni o Ligę Mistrzów prosili.
0
Popek król Polski :)
Ciekawe ile % zdobędzie ta jego nowa partia :)
0
Wiele klubów ma długi. Nie znam się na pl piłce; ale Legia też ma spore długi. Według mnie ekstraklasa ukrywa to, czy tam pzpn
1
El Jarek
2
City najłatwiej ma :) cbyba że trafi na Atletico :)
2
Chyba złotymi piłkami :)
6
Na serio sprawdzacie kto wam zielone daje?
1
A komu on nie strzelił?
Najlepszy piłkarz jakiego moje oczy widziały, a piłkę już sporo oglądam. Leo na koniec kariery 920 goli i 360 asyst około.
1
Jak dzisiaj Waldek posadzi Rakiete, to sìę zirytuję. Ivan w pierwszym składzie i golem, niech punktuje w Fantasy :)
0
Kapitan jastrząb, yataman, scooby doo
1
Gangsta też dobre chcesz pierdzieć dwuotworowo :)
6
Pamięta to ktoś?