4

Jarek prezes Pisu

1

Oby zagral Ivan mam jego w Fantasy, a karty już wykorzystałem ;(

1

O spoko dzięki za pomoc.

1

Niestesty nie dostałem. Tylko karteczka 11 letni chłopak. Zastanawiałem się nad jakąś bluzą, ale rozmiaru nie znam.

1

Okolo 100 zł jak przekroczę kilka złoty, to przeżyję
Zastanawiałem się nad grą Monopoly Fc Barcelona :)

1

Potrzebuję pomocy waszej
Wziąłem udział w akcji charytatywnej Caritas Polska i muszę zrobić paczkę dla 11 letniego chłopca. Jakieś pomysły?

0

Tevez strzeli coś czuję

2

To nagroda za Złotą Piłkę FCbarca.com?
:)

2

Dobrze że Leo Dembusia nie zabrał xd

2

Gościu on miliony zarabia, walić te pieniądze, przedewszystkim szacunek dla kolegów.

3

A z Dembele gdzie Fotka? :)

0

Przebudowa trwa jak przebudowa kibli. Będzie nowocześnie, aż posikać sie ze szczęścia będzie można.

1

Na sanym dole Ronaldo :)
A tak na serio jeszcze troche schodków jest :)

36

To ja gram na orliku i nie spóźniam się na mecze, bo szanuję drużyne. A taki młokos zarabia miliony i nie wyciąga wniosków. Brak słów.

2

A list wysłałeś? Jak tak to gdzieś przepadł

potem z braku zajęcia

0

Ja po alko :)

1

Wie ktoś co to za rasa?

0

1

Przerzucił by a potem 5 razy poturlał by się.

1

Andru Strejlau

4

A potem remis z Hueską :)

1

Haha wyjaśnione
Przyjechali najedli się i jeszcze narzekają.

1

Ja pije klasyczną Yerbe bardzo dobra, dla odmiany mam smakowe z trawą cytrynową i jeszcze jakąś mam smakową, ale klasyczna dla mnie najlepsza.

0

Akurat na Korwina głosowalem, ale zastanawiam się nad zmianą

6

Jeszcze tak jakby PO się rozpadło było by super

1

Iniesta, Xavi, Henry, Raul

2

Tiki taką to powinnien się zająć Barcainfo, nie było by spiny o zielone i mniej komentarzy było by na La Rambli

0

I cyk Messi w Realu podpierdzieli nam jak Figo

0

Jak dla dzieci :)

2

O ten co nie oszukiwał na podatkach, za lepsza kase uciekł do Turynu bo Papa Perez nie chciał dać wincyj. Boże widzisz i nie grzmisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?