dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jarek prezes Pisu
1
Oby zagral Ivan mam jego w Fantasy, a karty już wykorzystałem ;(
1
O spoko dzięki za pomoc.
1
Niestesty nie dostałem. Tylko karteczka 11 letni chłopak. Zastanawiałem się nad jakąś bluzą, ale rozmiaru nie znam.
1
Okolo 100 zł jak przekroczę kilka złoty, to przeżyję
Zastanawiałem się nad grą Monopoly Fc Barcelona :)
1
Potrzebuję pomocy waszej
Wziąłem udział w akcji charytatywnej Caritas Polska i muszę zrobić paczkę dla 11 letniego chłopca. Jakieś pomysły?
0
Tevez strzeli coś czuję
2
To nagroda za Złotą Piłkę FCbarca.com?
:)
2
Dobrze że Leo Dembusia nie zabrał xd
2
Gościu on miliony zarabia, walić te pieniądze, przedewszystkim szacunek dla kolegów.
3
A z Dembele gdzie Fotka? :)
0
Przebudowa trwa jak przebudowa kibli. Będzie nowocześnie, aż posikać sie ze szczęścia będzie można.
1
Na sanym dole Ronaldo :)
A tak na serio jeszcze troche schodków jest :)
36
To ja gram na orliku i nie spóźniam się na mecze, bo szanuję drużyne. A taki młokos zarabia miliony i nie wyciąga wniosków. Brak słów.
2
A list wysłałeś? Jak tak to gdzieś przepadł
0
Ja po alko :)
1
Wie ktoś co to za rasa?
0
1
Przerzucił by a potem 5 razy poturlał by się.
1
Andru Strejlau
4
A potem remis z Hueską :)
1
Haha wyjaśnione
Przyjechali najedli się i jeszcze narzekają.
1
Ja pije klasyczną Yerbe bardzo dobra, dla odmiany mam smakowe z trawą cytrynową i jeszcze jakąś mam smakową, ale klasyczna dla mnie najlepsza.
0
Akurat na Korwina głosowalem, ale zastanawiam się nad zmianą
6
Jeszcze tak jakby PO się rozpadło było by super
1
Iniesta, Xavi, Henry, Raul
2
Tiki taką to powinnien się zająć Barcainfo, nie było by spiny o zielone i mniej komentarzy było by na La Rambli
0
I cyk Messi w Realu podpierdzieli nam jak Figo
0
Jak dla dzieci :)
2
O ten co nie oszukiwał na podatkach, za lepsza kase uciekł do Turynu bo Papa Perez nie chciał dać wincyj. Boże widzisz i nie grzmisz.