0

Ja mam wszystko na La Rambli :)
Barcainfo działa.

2

Z tych co nie wymieniłes warto gre o tron i nie pisz mi że tobie nie podejdzie to samo mówile i serial number one

Banshe warto

Dexter dla mnie genialny

Peaky blinders

Tabu oglądalem pierwszy sezon czekam na drugi i doczekać się nie mogę

Spartacus jak ktoś wyżej pisał 4 części

Fargo

Detektyw

Wikings i Piraci nawet nawet
Synowie anarchii
The walking dead szkoda czasu :)

0

Załozyć specjalną mate na szybe

0

Lampy taktyk

0

Barcainfo prawie samo kopiuj wklej, ale jest szybki skurczybyk :)

0

Co to za cieszynka N€ymara i Mbappe?
Po mojemu licze pliki

2

Jaki przedłużacz :)

0



Nie wiem jak wy, ale ja gwałce replay

0

Z tego co pamietam to zawsze wylatują około 11 tej, aby wziąć udział w wieczornym treningu na stadionie rywala.

0

Jak nie jak tak isnieje kraina Azory to i pewnie jest morze :)
Chodziłem na KOD i Rysiek zawsze prawdę mówi.

4

Pomoże ktoś, bez zmiany systemu?

6

Dobry wybór, może na 4 miejsce awansują:)

0

Dobry program do wycinania filmików?

0

Od słów do śmierci. Do obejrzenia.

0

https://m.youtube.com/watch?v=3mVrY0d
Mateo Messi hahah co za dzieciak :)

1

Ogladaj super serial dla mnie mocne top 10

2

Dlaczego Real przegrał? Nie oglądałem meczu. Dopingu nie mieli?

1

Kojarze drugiego Babangide, pamiętam jak na podwórku za młodego tak nazywałem kiwających, albo Jay Jay Okocha.

1

Zrobię przelew. To co przeczytałem jestem w szoku. Życzę przyjaciólce wszystkiego naj, pozbierać się po takim czymś w młodym wieku, aż oddech odbiera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A po co ja pana prezydentem robiłem :)

7

Tak, bo każdy wszystko czyta w necie?

0

Zamiast elektryka wolałbym takie coś.
https://allegro.pl/oferta/7582588796

0

A tym czasem pozakładaj automatyczne odpowietrzniki na grzejniki, wyniesie ciebie tyle co grzejnik elektryczny, a o zużytej energii to nie będę ciebie dołował. Przyczyn może być dużo. Naczynko wyrównawcze masz? Może być za małe, szukaj dobrego hydraulika.

1

Zmień ekipe, coś jest źle zrobione.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A co wojska kolega się boi? Wojsko zrobi z ciebie mężczyznę.

0

Pamietam jak Szczesny w debiucie też nie umiał wybić piłki.

0

Neymar to historia, szczerze to wole Mbappe.

1

ależ ten Neymar to pajac właśnie widziałem akcje z Cavanim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?