dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja mam wszystko na La Rambli :)
Barcainfo działa.
2
Z tych co nie wymieniłes warto gre o tron i nie pisz mi że tobie nie podejdzie to samo mówile i serial number one
Banshe warto
Dexter dla mnie genialny
Peaky blinders
Tabu oglądalem pierwszy sezon czekam na drugi i doczekać się nie mogę
Spartacus jak ktoś wyżej pisał 4 części
Fargo
Detektyw
Wikings i Piraci nawet nawet
Synowie anarchii
The walking dead szkoda czasu :)
0
Załozyć specjalną mate na szybe
0
Lampy taktyk
0
Barcainfo prawie samo kopiuj wklej, ale jest szybki skurczybyk :)
0
Co to za cieszynka N€ymara i Mbappe?
Po mojemu licze pliki
2
Jaki przedłużacz :)
0
Nie wiem jak wy, ale ja gwałce replay
0
Z tego co pamietam to zawsze wylatują około 11 tej, aby wziąć udział w wieczornym treningu na stadionie rywala.
0
Jak nie jak tak isnieje kraina Azory to i pewnie jest morze :)
Chodziłem na KOD i Rysiek zawsze prawdę mówi.
4
Pomoże ktoś, bez zmiany systemu?
6
Dobry wybór, może na 4 miejsce awansują:)
0
Dobry program do wycinania filmików?
0
Od słów do śmierci. Do obejrzenia.
0
https://m.youtube.com/watch?v=3mVrY0d
Mateo Messi hahah co za dzieciak :)
1
Ogladaj super serial dla mnie mocne top 10
2
Dlaczego Real przegrał? Nie oglądałem meczu. Dopingu nie mieli?
1
Kojarze drugiego Babangide, pamiętam jak na podwórku za młodego tak nazywałem kiwających, albo Jay Jay Okocha.
1
Zrobię przelew. To co przeczytałem jestem w szoku. Życzę przyjaciólce wszystkiego naj, pozbierać się po takim czymś w młodym wieku, aż oddech odbiera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A po co ja pana prezydentem robiłem :)
7
Tak, bo każdy wszystko czyta w necie?
0
Zamiast elektryka wolałbym takie coś.
https://allegro.pl/oferta/7582588796
0
A tym czasem pozakładaj automatyczne odpowietrzniki na grzejniki, wyniesie ciebie tyle co grzejnik elektryczny, a o zużytej energii to nie będę ciebie dołował. Przyczyn może być dużo. Naczynko wyrównawcze masz? Może być za małe, szukaj dobrego hydraulika.
1
Zmień ekipe, coś jest źle zrobione.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co wojska kolega się boi? Wojsko zrobi z ciebie mężczyznę.
0
Pamietam jak Szczesny w debiucie też nie umiał wybić piłki.
0
Neymar to historia, szczerze to wole Mbappe.
1
ależ ten Neymar to pajac właśnie widziałem akcje z Cavanim.