dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moze odejdą razem do tego samego klubu
0
Szkoda że nie powiedzial, wiechał jak w babcie na pasach.
0
Romario też dziķ
1
A nie sądzisz że ten wslizg utrudnił kontrole nad pilką?
5
No i cyk polsaty zablokowane. Taki ch a wykupie zeby raz w miesiącu zobaczyć mecz mojej ukochanej Barcy. Na te konto kupie sobie bro i ziomkowi i wybiore sie do niego. Bedzie na janusza :)
0
Oddawaj moje wyleciało mnie z prawej kiermany :)
0
Eh kupe kupywać, a Araby płacą za stolca xd
1
Czerwony Ramos?
0
4:1 Suarez, Messi, Coutinho, Suarez
Ramos po karnym
0
Darcia lee
0
O stary nawet w prawdziwym życiu możesz się oszukać. Dzisiejsze chłopaczki to dziewczyny przypominają. Ostatnio z ziomkiem na gierke jechałem, a ten do mnie, to dziewczyna czy chłopak?
0
Syp syp syp syp zanim przyjadą psy
0
Zjedz snickersa
1
A Owsiak ciebie zmanipulował.
Żal mi takich ludzi.
Nie mam nic do orkiestry sam często pomagam i daje na orkiesre, ale Owsiaka nie lubie.
0
Spoiojnie zagra w rewanżu na bank
0
Salah, Suarez atak łokciem, uderzenie w twarz Puyola i odebchniecie Xaviego, ten sam mecz wejscie od tylù w Messiego serio mam dalej wymieniać
5
Lepiej przez murawę niż przez swojego.
0
A mysle ze z Lyonem damy radę. Potem zakończą się mecze Copa del rey, pozostanie tylko finał, który jest przed finałem ligi mistrzów, aż mnie ciarki przechodzą co taki Ramos możę zrobić z Messim.
0
A ja wole teraz, w finale niewiadomo co takiemu Ramosowi odwali, to psychol.
0
http://www.wpr24.pl/potrzebna-krew-dla-kubusia/
0
Taktyk mecz Barca Sevilla
1
A podobno taka oferma bez konta.
0
Jakby zobaczyła jego stan na koncie szybko by zmieniła zdanie. Typowy szon
0
A powiedz mi na kogo glosować? Z calym szacunkuem do Korwina, ale on nie da rady na scenie politycznej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Abidal Anelka taka sam sytuacja
0
Spoko
Ja tak oglądam tego Semedo i jakoś mnie przekonuje. Wolę jakoś Roberto na ważne mecze, ale każdy ma swoje zdanie.
1
O widzę że modna krytyka Robero :)
Powiedz teraz ile ma asyst Roberto, a ile Semedo?
I niech zrobi taki rajd jak Sergi na Santiago lub strzeli gola z Psg
1
Hiszpanski film taktyk
0
Nie mama de Jonga cieszy się z kasy, mama Rabiota płacze z pazerności :)