0

Moze odejdą razem do tego samego klubu

0

Szkoda że nie powiedzial, wiechał jak w babcie na pasach.

0

Romario też dziķ

1

A nie sądzisz że ten wslizg utrudnił kontrole nad pilką?

5

No i cyk polsaty zablokowane. Taki ch a wykupie zeby raz w miesiącu zobaczyć mecz mojej ukochanej Barcy. Na te konto kupie sobie bro i ziomkowi i wybiore sie do niego. Bedzie na janusza :)

0

Oddawaj moje wyleciało mnie z prawej kiermany :)

0

Eh kupe kupywać, a Araby płacą za stolca xd

1

Czerwony Ramos?

0

4:1 Suarez, Messi, Coutinho, Suarez

Ramos po karnym

0

Darcia lee

0

O stary nawet w prawdziwym życiu możesz się oszukać. Dzisiejsze chłopaczki to dziewczyny przypominają. Ostatnio z ziomkiem na gierke jechałem, a ten do mnie, to dziewczyna czy chłopak?

0

Syp syp syp syp zanim przyjadą psy

0

Zjedz snickersa

1

A Owsiak ciebie zmanipulował.
Żal mi takich ludzi.
Nie mam nic do orkiestry sam często pomagam i daje na orkiesre, ale Owsiaka nie lubie.

0

Spoiojnie zagra w rewanżu na bank

0

Salah, Suarez atak łokciem, uderzenie w twarz Puyola i odebchniecie Xaviego, ten sam mecz wejscie od tylù w Messiego serio mam dalej wymieniać

5

Lepiej przez murawę niż przez swojego.

0

A mysle ze z Lyonem damy radę. Potem zakończą się mecze Copa del rey, pozostanie tylko finał, który jest przed finałem ligi mistrzów, aż mnie ciarki przechodzą co taki Ramos możę zrobić z Messim.

0

A ja wole teraz, w finale niewiadomo co takiemu Ramosowi odwali, to psychol.

0

Taktyk mecz Barca Sevilla

1

A podobno taka oferma bez konta.

0

Jakby zobaczyła jego stan na koncie szybko by zmieniła zdanie. Typowy szon

0

A powiedz mi na kogo glosować? Z calym szacunkuem do Korwina, ale on nie da rady na scenie politycznej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Abidal Anelka taka sam sytuacja

0

Spoko
Ja tak oglądam tego Semedo i jakoś mnie przekonuje. Wolę jakoś Roberto na ważne mecze, ale każdy ma swoje zdanie.

1

O widzę że modna krytyka Robero :)
Powiedz teraz ile ma asyst Roberto, a ile Semedo?
I niech zrobi taki rajd jak Sergi na Santiago lub strzeli gola z Psg

1

Hiszpanski film taktyk

0

Nie mama de Jonga cieszy się z kasy, mama Rabiota płacze z pazerności :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?