dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re Przy Valverde to i taki magik jak Coutinho nie zagra magii
0
ter stegena do ponocy
0
eh jak ja bym zobaczył tiki take.
Pytam się co to ma być?
4
@Zip eh pałą lać takich gamoni
0
@FC1899Barca Krisztianu mi nie pasuje tutaj.
20
Arnold i Robertson za tych osiółków z Madrytu, a i Modric jeszcze to chyba za mundial?
2
@Trojanek23 też tak straciłem psa w tym roku, trzy dni płakałem.
1
@ArterkHD 6:30- 14:30 ja tak pracuję i jestem zadowolony, bo mogę sobie popracować koło domu.
0
@IAmBackCules i tak zagłosuje na PiS jedyna partia na którą można oddać głos.
1
@Janiama nazwiska podaj :)
2
@Janiama A wiesz kto pisał tą konstytucję?
0
@Hushovt za hattrica :)
2
I złota piłka wyjaśniona
1
@rademenes tak, a myślisz że każdy siedzi na stronie 24h na dobę i czyta wszystkie komentarze i artykuły? Rany jak mnie takie typy irytują.
0
@DaPi top 3
Ronaldinho, Rivaldo, Suarez
0
@Nolife1899 Busquets za czasów Pepa to był kot. Dużo grajków widziałem na tej pozycji, ale on miał wszystko poza szybkoscią
2
@Kamil92 Romario
0
@4drian0 Florentino Perez zagra Bartkowi na nosie, kupując Neymara
0
@Zodiac Figo, Song
0
@l0Messini zapewne tak będzie :)
0
4:40 wstaję, a ja myślę o meczu i zasnąć nie mogę. Chyba czuję głód oglądania Barcy
1
@ArterkHD będę brał cię
0
@Encore on zawsze nie chce :) tak jak z Sallahem i Suarezem jak łokciem potraktował
0
Ależ ten Ramos to pajac, mecz sparingowy, a ten wchodzi na złamanie nogi. I jeśli się dobrze orientuję to nawet kartki nie dostał.
0
@msmsms może odpisują tobie dzieciaki z ajfonami?
bez napinki proszę joke :)
widzę że źle ciebie zrozumieli :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama Schmeichel
4
@format1977 lubię rap Ale jak słyszę tego żabsona sam bym lepa sprzedał. Sorry ale nie trafiają do mnie te nowe gnioty.
0
@Chwytliwy jutro amaryna
1
@ksobi o mam tak samo jak ty Raul idol i nawet lubiłem Real. Jak dorosłem zrozumiałem kto jest lepszy.