0

@barcelonaLM eh nie wiem z ich szczęściem to nawet Vinicjusz trafi do bramki.

0

@FCMichalo i znowu wał?

0

Tak sobie myślę że real dostanie Lipsk
Nie wierzę że wylosują Juve, City, Bayern, Liverpool

1

@Rewolucja123 Magic style

0

@Danny Gaucho Manchester United? Xd

0

@szefo mazowieckie jutro jadę do ostatniego szpitala spróbuję i wizytę u takiego lekarza odwiedzę

0

@Bykunn eh narazie nie chce się użalać i walczę jak mogę jeszcze jakąś nadzieję mam :)
Sorry ale musiałem to z siebie wyrzucić.

0

Eh ta nasza służba zdrowia
Mam całkowicie uszkodzone wiązadła krzyżowe przednie, dwie łąkotki 3 stopień, wiązadło boczne i poboczne naderwane,a oni mnie odsyłaja I tak chodzę od lekarza do lekarza. Faktyczne mogę zrobić nawet za 3 dni za 20 tyś tak usłyszałem, ale to nie wiem trzeba by zarabiać 6 tyś chyba, a nie 2.5tys eh idzie się załamać, kompletnie nie mam siły, powoli tracę nadzieję.

0

O tarczy Valverde słyszałem, słyszałem w lidze mistrzów ale tarcza Valverde i Casamiro. Hm nie wygląda to dobrze.

1

@Encore el clasico spieprzyliście nam święta

2

@V e B 96 remis coś czuję że będzie. Fajnie jakby Inter odpadł i skupił się na serie A

0

@Szicek10 ja swój pierwszy mecz doskonale pamiętam i kto strzelił bramki Pique, Sanchez, Pedro

1

@Coutinho007 ej Firpo strzelił jednego

0

Supergwiazda światowego formatu zostaje superbohaterem! Ekipa superpotężnych agentów z całego świata pod dowództwem Cristiano musi chronić Ziemię przed unicestwieniem. Ale najpierw Cristiano musi nauczyć ich pracy zespołowej. Tylko współpraca może sprawić, że wspólnie ocalą Ziemię.

2

Jak tam przyszły zdobywca Ballon d'or Vinicjusz?

0

@pawelfcb2010 dziękuję za pomoc, gram z szwagrem w menadżera i jest zakład o bilet na mecz :)

0

Wie ktoś czy konkurs w skokach zagrożony będzie przez wiatr?

1

@JimMorrisonFCB zapytaj socjopaty
na priv.

1

Przypomnijmy Don Corleone zajął ósme miejsce

4

Każdy że swoją Dziunią, to nie będę jak Griezman o to moja.
https://zapodaj.net/5c73aed4a3b74.jpg.html

2

@AmigoBlancos podobno Barcainfo
Takie przecieki są :)

0

@koszol Vinicjusz czy Rodrygo?

0

@GeFcIo o Rany co tu się stanęło jak ja nie lubię takiego zachowania

0

@Katalończyk 99 wygrywał Ronald głupot nie pisałem tylko pomyślałem w myślach kto jest najlepszy na świecie:)

0

Ależ by było jakby Leo pokazał złotą piłkę przed el clasico. Właśnie prowadzę gorące dyskusje na temat złotej piłki :) Dorośli ludzie czasami zachowują się jak dzieci :) oj bolą cztery litery jak Leo wygrał Ballona :)

0

@AmigoBlancos Valencia dwa finały
Deportivo, Borussia, Atletico, Ajax

1

@daniel32778 Vinicius prędzej Robinho

0

Teraz tak patrzę i widzę że Kurtuła ma lepszą średnią w zamorze od Ter Stegena

1

@sebasek99 weż Griezmana przystojny Joker

1

@Konias4318 mi gościu rzucał statystykami Lewego gdzie większość goli po głosowaniu zdobył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?