2

@Joker40 nie wiem czy tam faul był. Wyglądało to tak że Miltao widział przeciwnika i też dołożył od siebie wbiegając w niego.

1

@kamilos1214 Dominika Walo fajna :) film jak na polskie realia ok

4

Takie sobie te psy 3 takie 6 na 10

7

@IronSanHybrid A daj spokój z takim rapem. Ale każdy ma swoje zdanie mnie to nie rusza.

1

@Serokles dawaj relacje. Też w tym roku chciałem się wybrać na mecz. Niestety zerwane wiązadła i uszkodzone łąkotki mi plany pokrzyżowały. Pozdro miłej zabawy.

0

@Jordi10 Dobrze a co myślisz o naszym systemie konstytucyjno prawnym spisanym przez Kwacha i innych Gagatków politycznych?
Jaki dużo racji ma, jak i również przekłamuje jak to politycy.


Sądy w Polsce są skorumpowane taka prawda. Wiem to z doświadczenia.

0

@KmN o kurła 60 letni setien zrobił więcej kapel od Theo Hernandeza

2

Ależ ich wyjaśnił


16

@Szymix654 super ale to nie grupa AA żeby tu się chwalić

33

Co to za kara dla typa który wszedł jak dzik w Morate? Przecież to bandyckie zachowanie daje przykład żeby wycinać rywala od tyłu bez wielkich konsekwencji. Dla mnie to trzy mecze minimum

1

@TR3YWAY Ciebie bym szybko pożegnał. Sergi jest genialny jak drużyna ma formę.

0

@TR3YWAY koniec ery Valverde może i rewanże pykną

1

@GeraltzKatalonii nie wiem jaka jest umowa wypożyczenia przy zerwaniu, ale bez problemu mógłby grać

0

@IronSanHybrid valverde inną pozycja

1

@Salwik92 jeden osìem L ile dałbym by zapomnieć cię

1

O valverde ma pretensje że szuka się jego następcy i nie informując jego. A teraz zobaczmy to z drugiej strony jak nie informował o planach co do Aleni, Puiga

1

@NGTRX znając ich tok myślenia tak może być

0

Komentarz usunięty

0

@Tasde A co on tak katował? Ogarnął rozkapryszonego dzieciaka i tyle. Ferguson podobno takie metody stosował i jakos był menedżerem przez długie lata.

1

@ToshyFCB budzimy się

5

@Chaoss spokojnie Xavi da radę pamiętam kiedyś jak na swiętowaniu jakiegoś pucharu wyjaśnił plaskaczem Neymara myślę że sobie poradzi.

1

@Marcello właśnie źle myślisz. Gram trochę w piłkę i dla mnie to nie jest powód by gwizdać karnego. Może jakby to leciało w światło bramki, to można się zastanawiać.

2

@Roxi niech nad Camp Nou sie pojawi i porwie gargamela

0

@barteq piłka już była w grze

0

Pięknie trzy dni wolnego, to dlaczego ma być wina trenera? Nie przykłada uwagi do przygotowania do sezonu. Zobaczcie jak wygląda Benzema a jak Suarez. Brak słów co się wyprawia w tym klubie.

2

Mecz idealnie pod match day

0

Wchodzę na kanał Barcy na Youtube i komentarze Valverde out eh może moje życzenia noworoczne się spełnią :)

0

@Pilka_jest_okragla o kurna odruchy wymiotne mam

0

@LoveValverde A czy Mats obronił nas przed Romą i Liverpoolem?
Nas do tyłu ciągnie gargamel.

0

@Limaker według mnie może delikatnie dotknęła ale to jest naturalny ruch i piłka się odbiła od ramienia które było przy ciele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?