dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Joker40 nie wiem czy tam faul był. Wyglądało to tak że Miltao widział przeciwnika i też dołożył od siebie wbiegając w niego.
1
@kamilos1214 Dominika Walo fajna :) film jak na polskie realia ok
4
Takie sobie te psy 3 takie 6 na 10
7
@IronSanHybrid A daj spokój z takim rapem. Ale każdy ma swoje zdanie mnie to nie rusza.
1
@Serokles dawaj relacje. Też w tym roku chciałem się wybrać na mecz. Niestety zerwane wiązadła i uszkodzone łąkotki mi plany pokrzyżowały. Pozdro miłej zabawy.
0
@Jordi10 Dobrze a co myślisz o naszym systemie konstytucyjno prawnym spisanym przez Kwacha i innych Gagatków politycznych?
Jaki dużo racji ma, jak i również przekłamuje jak to politycy.
Sądy w Polsce są skorumpowane taka prawda. Wiem to z doświadczenia.
0
@KmN o kurła 60 letni setien zrobił więcej kapel od Theo Hernandeza
2
Ależ ich wyjaśnił
16
@Szymix654 super ale to nie grupa AA żeby tu się chwalić
33
Co to za kara dla typa który wszedł jak dzik w Morate? Przecież to bandyckie zachowanie daje przykład żeby wycinać rywala od tyłu bez wielkich konsekwencji. Dla mnie to trzy mecze minimum
1
@TR3YWAY Ciebie bym szybko pożegnał. Sergi jest genialny jak drużyna ma formę.
0
@TR3YWAY koniec ery Valverde może i rewanże pykną
1
@GeraltzKatalonii nie wiem jaka jest umowa wypożyczenia przy zerwaniu, ale bez problemu mógłby grać
0
@IronSanHybrid valverde inną pozycja
1
@Salwik92 jeden osìem L ile dałbym by zapomnieć cię
1
O valverde ma pretensje że szuka się jego następcy i nie informując jego. A teraz zobaczmy to z drugiej strony jak nie informował o planach co do Aleni, Puiga
1
@NGTRX znając ich tok myślenia tak może być
0
Komentarz usunięty
0
@Tasde A co on tak katował? Ogarnął rozkapryszonego dzieciaka i tyle. Ferguson podobno takie metody stosował i jakos był menedżerem przez długie lata.
1
@ToshyFCB budzimy się
5
@Chaoss spokojnie Xavi da radę pamiętam kiedyś jak na swiętowaniu jakiegoś pucharu wyjaśnił plaskaczem Neymara myślę że sobie poradzi.
1
@Marcello właśnie źle myślisz. Gram trochę w piłkę i dla mnie to nie jest powód by gwizdać karnego. Może jakby to leciało w światło bramki, to można się zastanawiać.
2
@Roxi niech nad Camp Nou sie pojawi i porwie gargamela
0
@barteq piłka już była w grze
0
Pięknie trzy dni wolnego, to dlaczego ma być wina trenera? Nie przykłada uwagi do przygotowania do sezonu. Zobaczcie jak wygląda Benzema a jak Suarez. Brak słów co się wyprawia w tym klubie.
2
Mecz idealnie pod match day
0
Wchodzę na kanał Barcy na Youtube i komentarze Valverde out eh może moje życzenia noworoczne się spełnią :)
0
@Pilka_jest_okragla o kurna odruchy wymiotne mam
0
@LoveValverde A czy Mats obronił nas przed Romą i Liverpoolem?
Nas do tyłu ciągnie gargamel.
0
@Limaker według mnie może delikatnie dotknęła ale to jest naturalny ruch i piłka się odbiła od ramienia które było przy ciele.