dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox takie niemieckie :)
1
@draxidox A są tutaj tacy znawcy co uważają że Unia jest dobra. Mam nadzieję że Jarosław Pokske zbaw wyjdzie z uni tak jak Wielka Brytania.
0
@rafalnac87 wieje eh z psem szybki spacer i do domu na herbatę
1
@FafitFCB rany boskie jaki grzeczny psiak. Mój to rzuca się skacze ale York i tak mają. Szalone wariaty.
1
@BlaseR9 ale tam już nie gra najpiękniejszy i być może najlepszy piłkarz świata. Forza Juve
0
@Resoviak123 no nie oni coś muszą robić. Jakby był Ernesto to by przykucnął i po problemie.
0
@Avada Kedavra feijoada, paella, pierogi z kapustą i grzybami i Pomidorowa z niedzielnego Rosołku
0
@Hiacynk Pedro ważne gole zdobywał odszedł i czar prysł
0
@D10SLEO w każdym zespole się coś dzieje to tylko ludzie przykład bójki Boatenga i Goretzki, Lewy też się z kimś spiął, Roben nie podawał lewemu. Teraz Mbappe kontra Ruchem, Sari Ronaldo, Sari Kepa. Sztuka to wyjść z tego kryzysu.
0
@masakrator05 Nie przejmuj się tymi podludzmi. To są dzbany które jeszcze mało wiedzą. Mama z tatkiem im kupią i cwaniakują.
1
@Katalonbar dawać Robena z emerytury
0
@mkord i tak to wszystko wygląda tragicznie.
3
Komentarz usunięty
0
@KapiFCB nigdy nic nie wiadomo może wyjdzie z tego i już nic jemu się nie przytrafi.
8
@Barca1992 A co ty wróżbita Maciej? Przestań może chłopak zacznie grać do Neymara jemu daleko, ale tych z Realu Joga Bonita to wciąga nosem.
0
@damian_sto Bartomeu out Z ROKU na rok te bilety coraz droższe ten Bartoemu to niezły cwaniaczek.
0
@lukas10 może podawać między sobą będą bez fochów
0
@DonAndresFCB Nie ma się co podniecać tym Rodrygo gości i miał swój dzień i słabą obronę Galatasaray. Mam takie przeczucie że z tego Vinicjusa i Rodrygo nic specjalnego nie będzie. Z Fatim ciężko mi powiedzieć mam nadzieję że mądrze jego będą prowadzić on musi też czasami grać w Barcelonie B pomóc zrobić im awans.
4
Takiego Sona to bym u nas widział
1
@laliga40 czy ja napisałem że dostanie? Czy idzie po Ballona?
4
@contowsky uwierz że boskiego Krysztiano zapamiętają. Jak w 2019 był w top 5 to na bank zapamiętają
1
Ronaldo idzie po 6 ballon d'or
Styczeń należał do niego luty ładnie napoczął
0
@puyol_presidend5 lubiłem oglądać grę Dungi, Redondo
0
@DanielOOL dla dorosłych?
0
@DanielOOL serial oglądam nawiedzony dom na wzgórzu
1
@LoveValverde dobrze mówi polać jemu. Pierwszy raz zgadzam się z Valverde xd
1
Oglądał ktoś serial nawiedzony dom na wzgórzu? jestem pozytywnie zaskoczony po pierwszym odcinku. A wy jak tam? tylko bez spojlerów proszę.
3
@PieN A jak jeszcze lepiej wyjdą na tym? Ta Unia nie jest taka super nią rządzą Niemcy
0
@KidusFCB nie wiem ile ale na Allegro masz lalki gwiazd filmów dla dorosłych :)
3
@MichalZZZ bycie kierowcą i wozić chlajusów