0

@draxidox takie niemieckie :)

1

@draxidox A są tutaj tacy znawcy co uważają że Unia jest dobra. Mam nadzieję że Jarosław Pokske zbaw wyjdzie z uni tak jak Wielka Brytania.

0

@rafalnac87 wieje eh z psem szybki spacer i do domu na herbatę

1

@FafitFCB rany boskie jaki grzeczny psiak. Mój to rzuca się skacze ale York i tak mają. Szalone wariaty.

1

@BlaseR9 ale tam już nie gra najpiękniejszy i być może najlepszy piłkarz świata. Forza Juve

0

@Resoviak123 no nie oni coś muszą robić. Jakby był Ernesto to by przykucnął i po problemie.

0

@Avada Kedavra feijoada, paella, pierogi z kapustą i grzybami i Pomidorowa z niedzielnego Rosołku

0

@Hiacynk Pedro ważne gole zdobywał odszedł i czar prysł

0

@D10SLEO w każdym zespole się coś dzieje to tylko ludzie przykład bójki Boatenga i Goretzki, Lewy też się z kimś spiął, Roben nie podawał lewemu. Teraz Mbappe kontra Ruchem, Sari Ronaldo, Sari Kepa. Sztuka to wyjść z tego kryzysu.

0

@masakrator05 Nie przejmuj się tymi podludzmi. To są dzbany które jeszcze mało wiedzą. Mama z tatkiem im kupią i cwaniakują.

1

@Katalonbar dawać Robena z emerytury

0

@mkord i tak to wszystko wygląda tragicznie.

3

Komentarz usunięty

0

@KapiFCB nigdy nic nie wiadomo może wyjdzie z tego i już nic jemu się nie przytrafi.

8

@Barca1992 A co ty wróżbita Maciej? Przestań może chłopak zacznie grać do Neymara jemu daleko, ale tych z Realu Joga Bonita to wciąga nosem.

0

@damian_sto Bartomeu out Z ROKU na rok te bilety coraz droższe ten Bartoemu to niezły cwaniaczek.

0

@lukas10 może podawać między sobą będą bez fochów

0

@DonAndresFCB Nie ma się co podniecać tym Rodrygo gości i miał swój dzień i słabą obronę Galatasaray. Mam takie przeczucie że z tego Vinicjusa i Rodrygo nic specjalnego nie będzie. Z Fatim ciężko mi powiedzieć mam nadzieję że mądrze jego będą prowadzić on musi też czasami grać w Barcelonie B pomóc zrobić im awans.

4

Takiego Sona to bym u nas widział

1

@laliga40 czy ja napisałem że dostanie? Czy idzie po Ballona?

4

@contowsky uwierz że boskiego Krysztiano zapamiętają. Jak w 2019 był w top 5 to na bank zapamiętają

1

Ronaldo idzie po 6 ballon d'or
Styczeń należał do niego luty ładnie napoczął

0

@puyol_presidend5 lubiłem oglądać grę Dungi, Redondo

0

@DanielOOL dla dorosłych?

0

@DanielOOL serial oglądam nawiedzony dom na wzgórzu

1

@LoveValverde dobrze mówi polać jemu. Pierwszy raz zgadzam się z Valverde xd

1

Oglądał ktoś serial nawiedzony dom na wzgórzu? jestem pozytywnie zaskoczony po pierwszym odcinku. A wy jak tam? tylko bez spojlerów proszę.

3

@PieN A jak jeszcze lepiej wyjdą na tym? Ta Unia nie jest taka super nią rządzą Niemcy

0

@KidusFCB nie wiem ile ale na Allegro masz lalki gwiazd filmów dla dorosłych :)

3

@MichalZZZ bycie kierowcą i wozić chlajusów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?