dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pewniak nawiedzony dom na wzgórzu jeśli lubicie horrory
0
Oglądał ktoś Bates motel?
Postanowiłem że zobaczę gdy zobaczyłem że znika z netflixa I muszę przyznać że nawet nawet. A wy co uważacie o tym serialu
0
@Elosek podobnie miałem kiedyś jak w piwnicy miałem okno uchylone.
0
Ależ ten Alphonso Davis to kocur chciałbym jego w Barcelonie kosztem iryrującego Jordiego.
1
@sandraaa A według mnie to zasługiwało na upomnienie tam ostrego wejścia nie było. Alena poczuł kontakt i dużo dołożył od siebie. A Ty na karnym Leo nic nie powiesz.
27
Tak zdobywa się mistrzostwo. Idealnie by pasowało tutaj zdjęcie sedziego i Ramosa faulującego.
4
Oj Bartra Bejka mogłeś tak złapać jak wczoraj Leo
0
@clyde z dużej chmury mały deszcz. Te produkcje netflixa to gnioty w większości. A Irlandczyk to przeciętny film oglądałem jego na trzy podejścia.
0
Macie link do sytuacji z Leo gdzie był szarpany za koszulkę?
0
@kolo123 weź chłopak z chłopakiem. Dokąd ten świat zmierza? Takie coś powinno się leczyć.
1
Oj łokieć longleta niczym Sergio Ramosa. Różnica że taki dyskretny
0
No i mamy 9 transfer niepotrzebny
Bartek będzie miał kasę na premię dla zarządu
1
I znowu strata Busqetsa
0
Dobry ten Luis Suarez? Eh bo od tego naszego zarządu to niewiadomo czego się spodziewać.
2
@Encore Breaking bad
0
@Encore Blow, ojciec chrzestny, człowiek z blizną, Taksówkarz, Django, Chłopcy z ferajny
40
Ależ ten Alba jest irytujący. Tak po każdej porażce ich trzeba głaskać i pocieszyć bo Jordi się popłaczę. Tu trzeba pokazać jaja i przyjąć krytykę jak prawdziwy facet.
0
@FafitFCB A z Ajaxem w lidze mistrzów ile stracili goli?
0
@FafitFCB uu jakby Alba zagrał do Leo?
3
Taki Pedrito by trafił to co miał Antek
0
Co to ma być?
Przecież to karny
0
@COU_11 oj Albe bym zdjął i Semedo na lewą
0
@monciaak jak będziesz pamiętał to sprawdź w dniu meczowym i odpisz. Pozdrawiam miłego oglądania.
1
@Thoms94 ja pamiętam jak na gierce w ruch pięści poszły, przez tydzień po akcji było trudno o rozmowę, a teraz to spoko jest idealnie. Czasami faceci muszą dać sobie po razie :)
0
@FCBMati10 tak A na skrzydło dasz Rakitica? Barca ma problemy ze skrzydłami. A Neymara można nie lubić ale nie ma lepszego od niego
1
@FCMichalo A co to jakieś wyścigi oo zielone? Zluzujcie majty
0
@draxidox takie niemieckie :)
1
@draxidox A są tutaj tacy znawcy co uważają że Unia jest dobra. Mam nadzieję że Jarosław Pokske zbaw wyjdzie z uni tak jak Wielka Brytania.
0
@rafalnac87 wieje eh z psem szybki spacer i do domu na herbatę
1
@FafitFCB rany boskie jaki grzeczny psiak. Mój to rzuca się skacze ale York i tak mają. Szalone wariaty.