0

@Pewniak nawiedzony dom na wzgórzu jeśli lubicie horrory

0

Oglądał ktoś Bates motel?
Postanowiłem że zobaczę gdy zobaczyłem że znika z netflixa I muszę przyznać że nawet nawet. A wy co uważacie o tym serialu

0

@Elosek podobnie miałem kiedyś jak w piwnicy miałem okno uchylone.

0

Ależ ten Alphonso Davis to kocur chciałbym jego w Barcelonie kosztem iryrującego Jordiego.

1

@sandraaa A według mnie to zasługiwało na upomnienie tam ostrego wejścia nie było. Alena poczuł kontakt i dużo dołożył od siebie. A Ty na karnym Leo nic nie powiesz.

27

Tak zdobywa się mistrzostwo. Idealnie by pasowało tutaj zdjęcie sedziego i Ramosa faulującego.

4

Oj Bartra Bejka mogłeś tak złapać jak wczoraj Leo

0

@clyde z dużej chmury mały deszcz. Te produkcje netflixa to gnioty w większości. A Irlandczyk to przeciętny film oglądałem jego na trzy podejścia.

0

Macie link do sytuacji z Leo gdzie był szarpany za koszulkę?

0

@kolo123 weź chłopak z chłopakiem. Dokąd ten świat zmierza? Takie coś powinno się leczyć.

1

Oj łokieć longleta niczym Sergio Ramosa. Różnica że taki dyskretny

0

No i mamy 9 transfer niepotrzebny
Bartek będzie miał kasę na premię dla zarządu

1

I znowu strata Busqetsa

0

Dobry ten Luis Suarez? Eh bo od tego naszego zarządu to niewiadomo czego się spodziewać.

2

@Encore Breaking bad

0

@Encore Blow, ojciec chrzestny, człowiek z blizną, Taksówkarz, Django, Chłopcy z ferajny

40

Ależ ten Alba jest irytujący. Tak po każdej porażce ich trzeba głaskać i pocieszyć bo Jordi się popłaczę. Tu trzeba pokazać jaja i przyjąć krytykę jak prawdziwy facet.

0

@FafitFCB A z Ajaxem w lidze mistrzów ile stracili goli?

0

@FafitFCB uu jakby Alba zagrał do Leo?

3

Taki Pedrito by trafił to co miał Antek

0

Co to ma być?
Przecież to karny

0

@COU_11 oj Albe bym zdjął i Semedo na lewą

0

@monciaak jak będziesz pamiętał to sprawdź w dniu meczowym i odpisz. Pozdrawiam miłego oglądania.

1

@Thoms94 ja pamiętam jak na gierce w ruch pięści poszły, przez tydzień po akcji było trudno o rozmowę, a teraz to spoko jest idealnie. Czasami faceci muszą dać sobie po razie :)

0

@FCBMati10 tak A na skrzydło dasz Rakitica? Barca ma problemy ze skrzydłami. A Neymara można nie lubić ale nie ma lepszego od niego

1

@FCMichalo A co to jakieś wyścigi oo zielone? Zluzujcie majty

0

@draxidox takie niemieckie :)

1

@draxidox A są tutaj tacy znawcy co uważają że Unia jest dobra. Mam nadzieję że Jarosław Pokske zbaw wyjdzie z uni tak jak Wielka Brytania.

0

@rafalnac87 wieje eh z psem szybki spacer i do domu na herbatę

1

@FafitFCB rany boskie jaki grzeczny psiak. Mój to rzuca się skacze ale York i tak mają. Szalone wariaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?