dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy wyciągnąć wnioski.
9
Valverde co on jeszcze tutaj robi?
Dobra odpoczywam od strony i meczów Barcy proszę o bana i piszę Valverde wypierdalaj
24
Niech ktoś tego gargamela zabierze z ławki trenerskiej. Ten człowiek to jakieś nieporozumienie. Wystawia Alenie w pierwszym składzie i po porażce później nawet do kadry nie powołuje. Co to za człowiek?
0
@damianex10 eh czemu nie? Według mnie by sobie poradził to jest dzik.
0
@ShinobiQWE no taki niby rewanż drugi skok
0
@betonito dobry grajek ale wątpię że będzie chciał przyjść na ławkę. Mam pomysł na prawą obronę i to jest gościu na pierwszą 11 Akraf Hakimi ciekawe jaką klauzule ma.
0
@burixgm kiedyś może i bym zobaczył. Teraz boję się że Valverde zobaczę kucającego.
0
Valverde i ten jego styl i te kucanie obrzydziło mi miłość do oglądania Barcy.
0
@Messibestplayerintheworld tryplet niewidoczny.
0
Spokojnie mamy lidera xd
0
O gargamel wstał
0
Spokojnie zaraz Espanol spuchnie
0
@Sheepfan zapytaj się przy kasie może ktoś tobie pożyczy. Kiedyś tak zrobiłem jak zapomniałem
1
@IronSanHybrid efekt Valverde mam to samo.
2
Ależ mnie pochłonął serial Apache o Carlosie Tevezie.
Oglądał ktoś?
2
Przecież to karny 100%
3
Ledwie na oczy widzę, ale i tak czytam la Ramble
Szczęśliwego Nowego Roku i wygrania
Ligi mistrzów w tym roku. A zaraz Ernesto Valverde xd
0
@xVENUMx rany ja tam widzę 3 twarze Pol Zidane Krysztiano
0
@GirlfcbPL a moze to podpucha specjalnie światło zostawiła :)
1
@Kapitan hawk ty ale do fenomeno co sie czepiasz?
0
@magic10 ja podejrzewałem tak po 3/4 filmu dla mnie jeden z lepszych filmów jaki oglądałem.
1
@jedrek7000 ciężko będzie jak zobaczysz Albe. Do końca nie wiem jak było ale według mnie Valverde odrazu powinien podejść i ogarnąć gościa
0
@damianex10 niech mnie kule biją to że na klatę robią w Arabii to słyszałem, ale na głowę? Jak to? eh poprzewracało się w głowach od hajsu.
0
@Robertinho Przekonamy się. A ja mam przeczucie że coś osiągnie. Może weźmie jego jakiś trener i oszlifuje. Jakby trafił pod skrzydła Kloopa to byłby kotem. Życzę chłopakowi jak najlepiej.
0
Dzik od dawna wiedziałem że coś z niego będzie. Wyżej oceniałem jego niż Munira.
1
@Deathwing112 Dokładnie niektórzy to chyba życia nie mają poza tą stroną, jakby nie mieli innych problemów. Sam widziałem te nagonkę na Barcainfo że kopiarka, bot i nie zasługuje na złotą piłkę. A to tylko zabawa i widzę że ludzie to na serio biorą do siebie. Pamiętam jakiś konkurs zgoda Fc jakiś gościu wygrał koszulkę pisząc jakiś krótki i prosty post, ile tam jadu było. Chciałbym mieć w życiu tylko takie problemy.
0
@xVENUMx Jak ja tobie zazdroszczę też bym już poszedł do roboty. A tu niestety L4 już ponad 2 miesiące idzie zwariować w domu.
0
@itmustbejoke sztab szkoleniowy
0
@IronSanHybrid może w ten sposób będzie mniej jadu na stronie i w przyszłym roku użytkownicy będą mniej zawistni przy wyborze najlepszego usera.
4
@marcin000019 przewaga jednego zawodnika