0

Musimy wyciągnąć wnioski.

9

Valverde co on jeszcze tutaj robi?
Dobra odpoczywam od strony i meczów Barcy proszę o bana i piszę Valverde wypierdalaj

24

Niech ktoś tego gargamela zabierze z ławki trenerskiej. Ten człowiek to jakieś nieporozumienie. Wystawia Alenie w pierwszym składzie i po porażce później nawet do kadry nie powołuje. Co to za człowiek?

0

@damianex10 eh czemu nie? Według mnie by sobie poradził to jest dzik.

0

@ShinobiQWE no taki niby rewanż drugi skok

0

@betonito dobry grajek ale wątpię że będzie chciał przyjść na ławkę. Mam pomysł na prawą obronę i to jest gościu na pierwszą 11 Akraf Hakimi ciekawe jaką klauzule ma.

0

@burixgm kiedyś może i bym zobaczył. Teraz boję się że Valverde zobaczę kucającego.

0

Valverde i ten jego styl i te kucanie obrzydziło mi miłość do oglądania Barcy.

0

@Messibestplayerintheworld tryplet niewidoczny.

0

Spokojnie mamy lidera xd

0

O gargamel wstał

0

Spokojnie zaraz Espanol spuchnie

0

@Sheepfan zapytaj się przy kasie może ktoś tobie pożyczy. Kiedyś tak zrobiłem jak zapomniałem

1

@IronSanHybrid efekt Valverde mam to samo.

2

Ależ mnie pochłonął serial Apache o Carlosie Tevezie.
Oglądał ktoś?

2

Przecież to karny 100%

3

Ledwie na oczy widzę, ale i tak czytam la Ramble
Szczęśliwego Nowego Roku i wygrania
Ligi mistrzów w tym roku. A zaraz Ernesto Valverde xd

0

@xVENUMx rany ja tam widzę 3 twarze Pol Zidane Krysztiano

0

@GirlfcbPL a moze to podpucha specjalnie światło zostawiła :)

1

@Kapitan hawk ty ale do fenomeno co sie czepiasz?

0

@magic10 ja podejrzewałem tak po 3/4 filmu dla mnie jeden z lepszych filmów jaki oglądałem.

1

@jedrek7000 ciężko będzie jak zobaczysz Albe. Do końca nie wiem jak było ale według mnie Valverde odrazu powinien podejść i ogarnąć gościa

0

@damianex10 niech mnie kule biją to że na klatę robią w Arabii to słyszałem, ale na głowę? Jak to? eh poprzewracało się w głowach od hajsu.

0

@Robertinho Przekonamy się. A ja mam przeczucie że coś osiągnie. Może weźmie jego jakiś trener i oszlifuje. Jakby trafił pod skrzydła Kloopa to byłby kotem. Życzę chłopakowi jak najlepiej.

0

Dzik od dawna wiedziałem że coś z niego będzie. Wyżej oceniałem jego niż Munira.


1

@Deathwing112 Dokładnie niektórzy to chyba życia nie mają poza tą stroną, jakby nie mieli innych problemów. Sam widziałem te nagonkę na Barcainfo że kopiarka, bot i nie zasługuje na złotą piłkę. A to tylko zabawa i widzę że ludzie to na serio biorą do siebie. Pamiętam jakiś konkurs zgoda Fc jakiś gościu wygrał koszulkę pisząc jakiś krótki i prosty post, ile tam jadu było. Chciałbym mieć w życiu tylko takie problemy.

0

@xVENUMx Jak ja tobie zazdroszczę też bym już poszedł do roboty. A tu niestety L4 już ponad 2 miesiące idzie zwariować w domu.

0

@itmustbejoke sztab szkoleniowy

0

@IronSanHybrid może w ten sposób będzie mniej jadu na stronie i w przyszłym roku użytkownicy będą mniej zawistni przy wyborze najlepszego usera.

4

@marcin000019 przewaga jednego zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?