dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykJoki cudotwórcą to był Wiesiek.
Nie będziesz mi życia układał. Pewnie dłużej oglądam od ciebie mecze, ale ok. Ale czasami musisz wyczuć sarkazm i bardziej elastycznym być.
3
Setien out
0
@itmustbejoke
Hiszpania Kounde
Niemcy Halland lub Sancho
Włochy Hernandez lub Martinez
Anglia Mane lub De Bruyne
Francja Mbappe
0
@kamzar oj sam Lewy w wieku 19 lat nie był taki dobry.
3
Mam takie wrażenie że ten cały Halland to stanie się najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Szczęka opada gdy gościu w dwóch meczach wchodząc z ławki strzela 5 goli.
0
@Volk mąż powiedział że wyskocz po piwo to blondyna niewiele myśląc wyskoczyła
0
@IronSanHybrid na żywo? Xd
Może jej stówke dawałeś
0
@ksobi dziecko xd
To dobre
https://x.com/PornPolish/status/1220699670466437120
1
Co oni zrobili eh A traore pan profesor
0
@Quanah_Parker telefon zmienia wiadomo o co chodzi
0
@Quanah_Parker tylko Liverpool?
A City itd?
1
@Kettger co ty gadasz zobacz jakie podania daje i z wód jakiś ma
0
Co za podanie eh kocham tego dzika
0
Dawać mi tego dzika żaden Olmo
2
Znawcy Adama nie nadaje się do La Liga
0
@jeyx77x jaka operacja?
0
@ArdoFCB to nie oglądaj. Zmusza ciebie ktoś? Ja tam lubię jak masakrują pełowców. A na PiS nie głosuję tylko konfederację
2
@AmigoBlancos od sezonu kiedy Ronaldo 1996 wyciągał.
Ale interesowałem się już za czasów Romario bo to mój ulubiony piłkarz.
0
@Persyfl Tak początek miał genialny według mnie Valverde źle jego ustawiał. Mam nadzieję że do nas wróci i uciszy niektórych swoją grą.
0
@jeyx77x tak nie pasuje? ależ wy to macie umiejętności trenerskie. Dzięki wam nasza piłka w przyszłości będzie na najwyższym Levelu.
0
@Fake69 Myślę że dałby więcej niż Vinicjus Rodrygo Fati razem wzięci. Według mnie gości ma to coś.
0
@gumaz o wina Pisu dobre. Jarek każe zabijać pełowców?
3
@NIEBIESKI77 A Modric mówi tobie to coś?
Zanim odnalazł sie w realu musiał męczyc sie przez rok, wczesniej byl uwazany za najwiekszy niewypal transferowy. Znawcy piłki którzy myślą że piłka taka prosta, klikając literki w klawiaturę.
0
@Chwytliwy będziesz jak Alba na treningi i mecze jeździł
2
@Avada Kedavra Ale jak narazie to Vinicjus Rodrygo nie dali tyle co Arturito.
1
@Odesseiron tylko Duda odrazu w pierwszej turze najlepszy prezydent jak był. Nie pozwala sobie w kaszę dmuchać.
2
@NeroTFP z maca tylko drwal i wieś mac
6
Swoją drogą fajnie że Mallorca wygrywa rosną szansę że Espanol spadnie
0
@Triv44 Noriaki kasai?
2
@Khajio Neymar tak samo myślę :)