0

@PatrykJoki cudotwórcą to był Wiesiek.
Nie będziesz mi życia układał. Pewnie dłużej oglądam od ciebie mecze, ale ok. Ale czasami musisz wyczuć sarkazm i bardziej elastycznym być.

3

Setien out


0

@itmustbejoke
Hiszpania Kounde
Niemcy Halland lub Sancho
Włochy Hernandez lub Martinez
Anglia Mane lub De Bruyne
Francja Mbappe

0

@kamzar oj sam Lewy w wieku 19 lat nie był taki dobry.

3

Mam takie wrażenie że ten cały Halland to stanie się najlepszym środkowym napastnikiem na świecie. Szczęka opada gdy gościu w dwóch meczach wchodząc z ławki strzela 5 goli.

0

@Volk mąż powiedział że wyskocz po piwo to blondyna niewiele myśląc wyskoczyła

0

@IronSanHybrid na żywo? Xd
Może jej stówke dawałeś

0

1

Co oni zrobili eh A traore pan profesor

0

@Quanah_Parker telefon zmienia wiadomo o co chodzi

0

@Quanah_Parker tylko Liverpool?
A City itd?

1

@Kettger co ty gadasz zobacz jakie podania daje i z wód jakiś ma

0

Co za podanie eh kocham tego dzika

0

Dawać mi tego dzika żaden Olmo

2

Znawcy Adama nie nadaje się do La Liga

0

@jeyx77x jaka operacja?

0

@ArdoFCB to nie oglądaj. Zmusza ciebie ktoś? Ja tam lubię jak masakrują pełowców. A na PiS nie głosuję tylko konfederację

2

@AmigoBlancos od sezonu kiedy Ronaldo 1996 wyciągał.
Ale interesowałem się już za czasów Romario bo to mój ulubiony piłkarz.

0

@Persyfl Tak początek miał genialny według mnie Valverde źle jego ustawiał. Mam nadzieję że do nas wróci i uciszy niektórych swoją grą.

0

@jeyx77x tak nie pasuje? ależ wy to macie umiejętności trenerskie. Dzięki wam nasza piłka w przyszłości będzie na najwyższym Levelu.

0

@Fake69 Myślę że dałby więcej niż Vinicjus Rodrygo Fati razem wzięci. Według mnie gości ma to coś.

0

@gumaz o wina Pisu dobre. Jarek każe zabijać pełowców?

3

@NIEBIESKI77 A Modric mówi tobie to coś?
Zanim odnalazł sie w realu musiał męczyc sie przez rok, wczesniej byl uwazany za najwiekszy niewypal transferowy. Znawcy piłki którzy myślą że piłka taka prosta, klikając literki w klawiaturę.

0

@Chwytliwy będziesz jak Alba na treningi i mecze jeździł

2

@Avada Kedavra Ale jak narazie to Vinicjus Rodrygo nie dali tyle co Arturito.

1

@Odesseiron tylko Duda odrazu w pierwszej turze najlepszy prezydent jak był. Nie pozwala sobie w kaszę dmuchać.

2

@NeroTFP z maca tylko drwal i wieś mac

6

Swoją drogą fajnie że Mallorca wygrywa rosną szansę że Espanol spadnie

0

@Triv44 Noriaki kasai?

2

@Khajio Neymar tak samo myślę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?