dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Wilki
0
Dawać mnie tego Adama
2
Ależ dzik ten Adama
4
Czarne żałoba po trzeciej kompromitacji Valverde?
0
@Prezes_sycylijczyk A to ty ten transparent w Nowym Sączu wywiesiłeś?
2
@Hushovt A ja w święta tradycja top filmów
Ojciec chrzestny, człowiek z blizną, Taksówkarz, Chłopcy z ferajny, Django, Blow.
1
Już wiem jaka kolęda będzie grana na święta. Eh rap jeszcze nie umarł 2019 rap zmartwychwstał Kali, Ero, Pezet.
1
@Rewolucja123 życzę im 10
3
Łoniaki Łyliams dwie brameczki proszę.
0
@Kengo altube
0
@Tomek54321 Valverde mówi tobie to coś? Jego głowa powinna polecieć po Romie. Wczoraj oglądałem Filmik z Guardiola, Villanovà, Martino, Lucho, Tiki Taka rany boskie jakie tam były zagrania. A ten Gargamel zabił ten piękny styl który kochałem
3
I cyk wiedźmin zakończony. Nich mnie kule biją ale ten serial mnie wkręcił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ShawnC A Rakitica odstawił i Vidala nie umie zmotywować
0
Jak mnie ten Valverde wk....
Eh żeby tylko drużyną doła nie dostała
4
@Leooo mogę się założyć że będzie 5:0 xd
0
@Aureczek eh pojechalbym ale na moje nieszczęście zerwałem wiązadła i mam wydatki na kolano :( A na początku sezonu z kumplem i koleżanką mieliśmy plan lecieć na fazę kucharską ligi mistrzów.
1
@Lord_Vader rany raz zobaczyłem o co chodzi o tym fc ulani A tam jakiś gość gra sobie w fife. Niestety to nie dla mnie za dziecinne według mnie.
1
@mat32 ligę polskich rodzin :)
A tak na poważnie pewnie ekstraklasa, połowa na c+ druga połowa eleveny
6
@BarcaInfo Już 431, a pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy pokonał rekord Talmo Zarry
0
@Arthurio Planowałem na tą fazę ligi mistrzów polecieć. Niestety kolano mi zepsuło plany. Aj mam tej kontuzji już dosyć, nie dość że w piłkę nie mogę zagrać to i na mecz polecieć
1
@Veb1233 racja ale ten drugi mecz zostaje e pamięci eh i ta Roma wstyd jak nie wiem co.
2
Eh a może by tak odpaść po jednym golu różnicy? Kolejnej kompromitacji Valverde nie wytrzymam.
1
@Tomi61661 Fabian Ruiz, Neymar, Lautaro.
0
Jakiś film na netflix godny polecenia?
1
Ej tam dwie dziury były?
1
@Mario96w A mi Valverde Gargamela przypomina
2
@Kacperbarcade contratiempo polecam
NA netflix jest
0
@barcelonaLM eh nie wiem z ich szczęściem to nawet Vinicjusz trafi do bramki.
0
@FCMichalo i znowu wał?