0

Brawo Wilki

0

Dawać mnie tego Adama

2

Ależ dzik ten Adama

4

Czarne żałoba po trzeciej kompromitacji Valverde?

0

@Prezes_sycylijczyk A to ty ten transparent w Nowym Sączu wywiesiłeś?

2

@Hushovt A ja w święta tradycja top filmów
Ojciec chrzestny, człowiek z blizną, Taksówkarz, Chłopcy z ferajny, Django, Blow.

1

Już wiem jaka kolęda będzie grana na święta. Eh rap jeszcze nie umarł 2019 rap zmartwychwstał Kali, Ero, Pezet.


1

@Rewolucja123 życzę im 10

3

Łoniaki Łyliams dwie brameczki proszę.

0

@Kengo altube

0

@Tomek54321 Valverde mówi tobie to coś? Jego głowa powinna polecieć po Romie. Wczoraj oglądałem Filmik z Guardiola, Villanovà, Martino, Lucho, Tiki Taka rany boskie jakie tam były zagrania. A ten Gargamel zabił ten piękny styl który kochałem

3

I cyk wiedźmin zakończony. Nich mnie kule biją ale ten serial mnie wkręcił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC A Rakitica odstawił i Vidala nie umie zmotywować

0

Jak mnie ten Valverde wk....
Eh żeby tylko drużyną doła nie dostała

4

@Leooo mogę się założyć że będzie 5:0 xd

0

@Aureczek eh pojechalbym ale na moje nieszczęście zerwałem wiązadła i mam wydatki na kolano :( A na początku sezonu z kumplem i koleżanką mieliśmy plan lecieć na fazę kucharską ligi mistrzów.

1

@Lord_Vader rany raz zobaczyłem o co chodzi o tym fc ulani A tam jakiś gość gra sobie w fife. Niestety to nie dla mnie za dziecinne według mnie.

1

@mat32 ligę polskich rodzin :)
A tak na poważnie pewnie ekstraklasa, połowa na c+ druga połowa eleveny

6

@BarcaInfo Już 431, a pamiętam jakby to było wczoraj, kiedy pokonał rekord Talmo Zarry

0

@Arthurio Planowałem na tą fazę ligi mistrzów polecieć. Niestety kolano mi zepsuło plany. Aj mam tej kontuzji już dosyć, nie dość że w piłkę nie mogę zagrać to i na mecz polecieć

1

@Veb1233 racja ale ten drugi mecz zostaje e pamięci eh i ta Roma wstyd jak nie wiem co.

2

Eh a może by tak odpaść po jednym golu różnicy? Kolejnej kompromitacji Valverde nie wytrzymam.

1

@Tomi61661 Fabian Ruiz, Neymar, Lautaro.

0

Jakiś film na netflix godny polecenia?

1

Ej tam dwie dziury były?

1

@Mario96w A mi Valverde Gargamela przypomina

2

@Kacperbarcade contratiempo polecam
NA netflix jest

0

@barcelonaLM eh nie wiem z ich szczęściem to nawet Vinicjusz trafi do bramki.

0

@FCMichalo i znowu wał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?