dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl Przepraszam dopiero co przyszedłem
0
gdzie pokazują mecz Argentyny?
3
@TheNekro94 Paktofonika Jestem Bogiem
0
@VamosRakieta Ola Valdiego mnie prawie zabiło
A jak powiedział Champions league to nie wytrzymałem ze śmiechu :)
5
@Commando A Valverde oni mogą nam strzelić trzy lub cztery, My napewno jakaś trafimy nie przejmujcie się :)
0
@crackeer Przy Valverde to i Messi gra słabo czasami.
0
@Criss18Barca Ciało, Jańczyk, Sypniewski
0
Ależ wczoraj mnie wkurzyło ustawienie Barcy, jak Slavia robi kontrę, a nasze trio zostało za plecami obrońców i jeszcze tam Vidal chyba został lub Frankie, Busi wracał do obrony jak alkoholik z meliny. Eh oczy krwawią jak widzę moją Barca tak grającą. Na wiosnę mam plan jechać na meczyk ligi mistrzów, jakby Barca awansowała, a z taką grą może być tak że zagramy w Lidze Europy :( dramat.
1
@itmustbejoke dla mnie to już jest jeden z najgorszych trenerów jakich widziałem. Antica nie pamiętam, młody byłem i nie zastanawiałem się kto jest jej trenerem. Tak sobie że taki Roura by lepiej sobie poradził od tego cygana.
0
@ArterkHD Jak ten serial uwięzione, się oglądało?
0
serio nikt linkiem się nie podzieli :)
1
Proszę o link :)
0
@Seledynowy To jeszcze dzisiaj pierwsza przegra i może pożegnamy Waldemara. A nie czekaj po meczu przewazalismy w większości meczu, czasami tak jest że jest źle, musimy się poprawić.
2
Nie wie ktoś czy Valdkowi nie znudziła się trenerka?
6
Ten cały Valverde to powinien być zwolniony po porażce z Romą
1
Uwaga manniacy serialowi, właśnie skończyłem serial jak nas widzą. Oglądałem i szczęka wpadła mi do kufla :) Polecam
0
@ArdoFCB Guardiola
Cruyff
Tito
0
@Kidd kiedyś były czarne czwartki, teraz są tęczowe piątki.
0
@ViscaBarca123 Ansu Fatiego skreśliłeś po wczorajszym występie:)?
1
@baczmus Messi gra dłużej w La Liga :) a Ronaldo gra z kontuzją i dlatego Leo ma lepsze statystyki.
1
@Maker0 Zlatan złapał by się za krocze, a Erni dobra już kucam
0
@MichalZZZ 1 breaking nad
2 Gra o tron
3 Narcos
4 Dexter i kompania braci ciężko miałem się zdecydować co lepsze
0
@Striker może chciał żeby ten Suarez się przełamał.
12
Powiem tak już Barca Taty bardziej mi się podobała od tego Waldka. Trzeci sezon z nim A ja już mam dosyć.
0
@Odesseiron za Zomo Hiszpańskie się weź.
3
postawiłem real na kuponie i kupon przegrany :)
0
ręcznik na bramce już mokry
5
@SeeleyBooth i ja wam mówię Katalonia walczcie o Niepodległość
0
Ależ Youtube mi wspomnienia zaoferował
0
Dobra dzwonię umówić się na badanie rezonansem. Może ktoś coś wie gdzie w Wawie w miarę szybko i za rozsądne pieniążki?