0

@Persyfl Przepraszam dopiero co przyszedłem

0

gdzie pokazują mecz Argentyny?

3

@TheNekro94 Paktofonika Jestem Bogiem

0

@VamosRakieta Ola Valdiego mnie prawie zabiło
A jak powiedział Champions league to nie wytrzymałem ze śmiechu :)

5

@Commando A Valverde oni mogą nam strzelić trzy lub cztery, My napewno jakaś trafimy nie przejmujcie się :)

0

@crackeer Przy Valverde to i Messi gra słabo czasami.

0

@Criss18Barca Ciało, Jańczyk, Sypniewski

0

Ależ wczoraj mnie wkurzyło ustawienie Barcy, jak Slavia robi kontrę, a nasze trio zostało za plecami obrońców i jeszcze tam Vidal chyba został lub Frankie, Busi wracał do obrony jak alkoholik z meliny. Eh oczy krwawią jak widzę moją Barca tak grającą. Na wiosnę mam plan jechać na meczyk ligi mistrzów, jakby Barca awansowała, a z taką grą może być tak że zagramy w Lidze Europy :( dramat.

1

@itmustbejoke dla mnie to już jest jeden z najgorszych trenerów jakich widziałem. Antica nie pamiętam, młody byłem i nie zastanawiałem się kto jest jej trenerem. Tak sobie że taki Roura by lepiej sobie poradził od tego cygana.

0

@ArterkHD Jak ten serial uwięzione, się oglądało?

0

serio nikt linkiem się nie podzieli :)

1

Proszę o link :)

0

@Seledynowy To jeszcze dzisiaj pierwsza przegra i może pożegnamy Waldemara. A nie czekaj po meczu przewazalismy w większości meczu, czasami tak jest że jest źle, musimy się poprawić.

2

Nie wie ktoś czy Valdkowi nie znudziła się trenerka?

6

Ten cały Valverde to powinien być zwolniony po porażce z Romą

1

Uwaga manniacy serialowi, właśnie skończyłem serial jak nas widzą. Oglądałem i szczęka wpadła mi do kufla :) Polecam

0

@ArdoFCB Guardiola
Cruyff
Tito

0

@Kidd kiedyś były czarne czwartki, teraz są tęczowe piątki.

0

@ViscaBarca123 Ansu Fatiego skreśliłeś po wczorajszym występie:)?

1

@baczmus Messi gra dłużej w La Liga :) a Ronaldo gra z kontuzją i dlatego Leo ma lepsze statystyki.

1

@Maker0 Zlatan złapał by się za krocze, a Erni dobra już kucam

0

@MichalZZZ 1 breaking nad
2 Gra o tron
3 Narcos
4 Dexter i kompania braci ciężko miałem się zdecydować co lepsze

0

@Striker może chciał żeby ten Suarez się przełamał.

12

Powiem tak już Barca Taty bardziej mi się podobała od tego Waldka. Trzeci sezon z nim A ja już mam dosyć.

0

@Odesseiron za Zomo Hiszpańskie się weź.

3

postawiłem real na kuponie i kupon przegrany :)

0

ręcznik na bramce już mokry

5

@SeeleyBooth i ja wam mówię Katalonia walczcie o Niepodległość

0

Ależ Youtube mi wspomnienia zaoferował


0

Dobra dzwonię umówić się na badanie rezonansem. Może ktoś coś wie gdzie w Wawie w miarę szybko i za rozsądne pieniążki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?