dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby był Puyol wątpię aby obrona tak odopuściła tego rożnego.
0
O proszę nie zwróciłem uwagi że Alba był na spałonym.
0
Albo jakiś młodziak z Ajaxu oni mają szansę na tryplet
0
Starał się chłopak nie można odmówić jemu tego.
Eh a ja przed oczami mam te akcję gdzie Alba dostał piłkę i zamiast podać do Suareza, to ten na siłę do Leo. Jak to mówią w Madrycie piłka nie chciała wpaść
1
To złota piłka Messiemu przejdzie koło nosa
0
Ja też proszę bardzo
0
Poratuje ktoś linkiem wracam z pracy i nie mam czasu ogarnąć. Na priva może być :)
3
Widzę że sporo osób tutaj źle życzy Liverpool owi. Ja tam życzę im mistrza i nie sprowokują mnie docinki kilku gamoni. Każdej drużynie kibicują jakieś ofermy przykład z notatnika głównego napinacza.
0
Przetłumaczy mi ktoś przyśpiewkę Barcy Un dia de partit?
1
Dla.mnie gorszs są bruralne faule niz wyzwiska. Ba nawet symulkie mnie bardziej irytują
0
Na lige mistrzów najlepiej kupić odrazu po losowaniu jak najszybciej bo potem są wejacia na strony lotów. Bilet na mecz ligowy kupisz spokojnie 3 dnie przed meczem nawet w kasie klubowej(na real nie masz szans)
1
Ten mam w.pqmięci
0
A ja najwiecej szans daje Juve potem Barca i za Barcą Liverpool i City
0
A gdzie ja napisałem że piękny będzie miał balona. Loading znaczy ładuje się w lidze mistrzów coś ustrzeli w setie A najwięcej bramek innego rywalś dla Leo nie widzię niż Crisa
0
Griezman, Ramos, Modric, Benzema, Bale, Hazard ich nie powinno byc w top 20 a co bedzie to się okaże
2
Ależ.mecz Ronaldo 6 złota piłka loading. La Rambla tego nie przeżyje :)
0
A Messi to gdzie w Madrycie?
0
Cięzko wyvrać jeden dam top5
Wayne Rooney city
Rivaldo Valencia
Ronaldinho Villarreal
Van Basten nie pamiętam z kim
Benteke z United
1
5
A.to nie czasem Wanda Nara :)
1
Jedną powiadasz :)
0
Pere kupi 12 zawodnika i wróci wielki real
0
Var mozna oszukać przykład Casemiro i jakiś sędzia. Potem będą się tlumaczyć głupio że mysleli że karny.
0
Komus się tutaj śniło że real odpadnie.
0
Telefon w rękę i papciu co ja ku... wdepnąłem zabieraj mnie stąd
13
Czekaj jeszczs 5 miejesce w la liga, takie moje marzenie.
0
Wejsć nie mogę tam. Chyba jakas przebudowa strony
2
Asensio najlepsza lewa noga
0
I ja bym prosił
1
A daj spokój głupota ludzka mnie przeraża. Jak jakiś burak przyjedzie i wywozi śmieci poza miasto i zostawia przy zbiornikach wodnych, albo jak zbieram grzyby i widze butelki puszki po piwach to mi scyzoryk się w kieszeni otwiera.