0

Gdyby był Puyol wątpię aby obrona tak odopuściła tego rożnego.

0

O proszę nie zwróciłem uwagi że Alba był na spałonym.

0

Albo jakiś młodziak z Ajaxu oni mają szansę na tryplet

0

Starał się chłopak nie można odmówić jemu tego.
Eh a ja przed oczami mam te akcję gdzie Alba dostał piłkę i zamiast podać do Suareza, to ten na siłę do Leo. Jak to mówią w Madrycie piłka nie chciała wpaść

1

To złota piłka Messiemu przejdzie koło nosa

0

Ja też proszę bardzo

0

Poratuje ktoś linkiem wracam z pracy i nie mam czasu ogarnąć. Na priva może być :)

3

Widzę że sporo osób tutaj źle życzy Liverpool owi. Ja tam życzę im mistrza i nie sprowokują mnie docinki kilku gamoni. Każdej drużynie kibicują jakieś ofermy przykład z notatnika głównego napinacza.

0

Przetłumaczy mi ktoś przyśpiewkę Barcy Un dia de partit?

1

Dla.mnie gorszs są bruralne faule niz wyzwiska. Ba nawet symulkie mnie bardziej irytują

0

Na lige mistrzów najlepiej kupić odrazu po losowaniu jak najszybciej bo potem są wejacia na strony lotów. Bilet na mecz ligowy kupisz spokojnie 3 dnie przed meczem nawet w kasie klubowej(na real nie masz szans)

1


Ten mam w.pqmięci

0

A ja najwiecej szans daje Juve potem Barca i za Barcą Liverpool i City

0

A gdzie ja napisałem że piękny będzie miał balona. Loading znaczy ładuje się w lidze mistrzów coś ustrzeli w setie A najwięcej bramek innego rywalś dla Leo nie widzię niż Crisa

0

Griezman, Ramos, Modric, Benzema, Bale, Hazard ich nie powinno byc w top 20 a co bedzie to się okaże

2

Ależ.mecz Ronaldo 6 złota piłka loading. La Rambla tego nie przeżyje :)

0

A Messi to gdzie w Madrycie?

0

Cięzko wyvrać jeden dam top5
Wayne Rooney city
Rivaldo Valencia
Ronaldinho Villarreal
Van Basten nie pamiętam z kim
Benteke z United

1

5

A.to nie czasem Wanda Nara :)

1

Jedną powiadasz :)

0

Pere kupi 12 zawodnika i wróci wielki real

0

Var mozna oszukać przykład Casemiro i jakiś sędzia. Potem będą się tlumaczyć głupio że mysleli że karny.

0

Komus się tutaj śniło że real odpadnie.

0

Telefon w rękę i papciu co ja ku... wdepnąłem zabieraj mnie stąd

13

Czekaj jeszczs 5 miejesce w la liga, takie moje marzenie.

0

Wejsć nie mogę tam. Chyba jakas przebudowa strony

2

Asensio najlepsza lewa noga

0

I ja bym prosił

1

A daj spokój głupota ludzka mnie przeraża. Jak jakiś burak przyjedzie i wywozi śmieci poza miasto i zostawia przy zbiornikach wodnych, albo jak zbieram grzyby i widze butelki puszki po piwach to mi scyzoryk się w kieszeni otwiera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?