dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ten pączek znowu bez kartki
0
Zawsze mowiłem ze to idalny dla nas zawodnik
Ciezko o lepszego na zmiane. Szkoda że odszedl do czesli
1
Przywieź cos z tej Holandii :)
0
Dzisiaj o 22 00 ojciec chrzestny na Polsacie eh tylko te reklamy odrzucają
1
Najlepszy Cristiano Ronaldo
De Niro lub Al Pacino
Ulubiony Adam Sandler
8
Oj przydałby się teraz taki Joker Pedro
0
Za młody jest jeszcze, to są te detale.
8
Holendra jeszcze jakos mogę zrozumieć, ale Busquetsa eh później śmieją się że symulant
7
Jak wam się Alena podobał?
Według mnie jeden z lepszych
0
Alena też fajnie
1
Rozstawione kamery i aparaty jakby jakaś scena była :)
0
Soury dobre na upały
0
A zagram Real z Betisem z grubej rury znając moje szczęście to przegram. Przynajmniej jak nie siądzie kupon nie będę płakał :) ładny kurs na Real
0
Można wszystko jest dla ludzi tylko trzeba mądrze z tego korzystać :)
0
Zapłacą i papierek dostaną. Niestesty ale tak ten świat teraz wygląda.
0
Pepe Ramos Krysztiano i pączuś Casemiro
4
Mistrzu wiesz co się działo za dyktatora Franco?
Wystarczy zobaczyc jak wygrali lige za Zidana i Mourinho. Kontowersje w lidze mistrzów Z Bayrnem, Psg, brak czerwonych kartek dla Ramosa z Liverpoolem, Atletico w finałach, gok z dwu metrowego spalonego Mijatovica z Juve. Sporo Real wygrał po kontrowersjach. Sorry ale mnie to nie przekonuje.
0
Gdzie tak pada? U mnie troche popruszylo i odwilż
0
Kroii te mięsko jalby kobitke obracał
Co to ma być?
0
Eh ci księża zadają pytania jakby z Policji byli :)
1
W lidze mistrzów to inny Real, ale czekaj Var będzie od fazy pucharowej :)
0
Sorki mój błąd myslałem że wyjazd. A grają na boisku treningowym Barcy :)
1
A my mamy lidera i u nas podobnie Valvetde aut
0
Tak my się tam męczymy, ale Real regularnie tam wygrywa
0
Tibo la manche :)
7
A kurtuła kanałem tradycyjnie
0
A co to za ankiety?
Tylko cypispolo
0
Nikt
Jak Hip Hop to tylko Ostr, Sokół, Pono, Pezet, Rahim, Małach, Rufuz z nowych tylko Quebo ale niektore utwory
0
Sa w sprzedazy jeszcze takie gazety?
3
Korona królów