1

ależ ten Neymar to pajac właśnie widziałem akcje z Cavanim.

0

Właśnie to miałem napisać

0

Eh kolejny zawodnik wypadł mi w Fantasy UCL

6

Ktoś z La Rambli oni lepiej widzą za klawiatury kto się nadaje do pierwszej jedenastki.

Kloopa bym widział, ale on nie do wyjęcia. Nie wiem może Abelardo, Di Francesco, Martinez. Za parę lat chętnie bym zobaczył Xaviego z Iniestą :)

0

Ale fajnie się jego słucha. Gościu non stop nawija o piłce jakby był po używkach :)

0

Dobrą robote robisz mistrzu. Coś wspaniałego, nie muszę wchodzić na inne strony, oglądać tv. La Ramblo jesteście niesamowici.

1

A u mnie było tak, jako dziecko lubiłem kilka drużyn takie jak United, Barce, Liverpool, a nawet Real :) do ery Galacticos. A miłość do Barcy to powoli narastała, ale najbardziej pokochałem za Ronaldinho, ale interesowałen się już od czasów Romario, potem byli kolejni fantastyczni piłkarze z kraju kawy i jakoś tak poleciało :)

0

Jak Ramos strzelił karnego?

0

Dzięki andriu, eh nie mam Polsatu :(

0

Jakis meczyk leci w tv?

8

Dziwisz się? Obecny klub ma problem z miejscem gdzie przebywa.

0

Polityka :) Nowoczesna

0

To wziął tą łapówkę, ten prezes KNF? Z tego co słyszałem, to coś tam udostępnił Czarnecki który jest dobrym cwaniakiem. Sorry ale telewizji nie oglądam coś tam słyszałem, a nie wiem w którym kościel dzwonią.

11

Nie jeden by chciał mieć taką karierę. Tak łatwo klika się w klawisze, a w życiu ciezko cos osiągnąć?

0

O rany jaka kolekcja. Zazdroszczę

0

Pepe, Ramos, Turan, Neymar, Contrao

0

Chiellini, Godin, Bonucci, Varane, Pique lub Ramos

0

Alba, Marcelo, Alves, Lahm, Alaba

2

Iniesta, Fenomeno, Coutinho, Ronaldinho, Messi, Henry, Hazard, Romario, Neymar, Krysztiano z United takie top 10 które oglądałem

0

A nie Vinicjuaz?

0

No weź coś nawiń.
Jeden mnie dzisiaj rozbwaił :)

21

Oddałby to co zabrał z Atletico :)
Tego gola Leo na wage mistrza nigdy nie zapomnę

1

Haha mistrz patelini
Śmiać mi sìę chce już z tego hot16

0

Riley Reid

0

Deyna, Boniek, Lewandowski

0

Ładnie się Jarek prezentuje w tym marszu. Przydało by się aby ta kolalucja obywatelska maszerowała. No ale cóż wolą inne marsze. :)

7

Uważaj na reklame Realu i Opon hankook, ta reklama mnie przesladuje na LR i TV

24

Dystans się liczy dystans
Żebyś wiedział jak mi po Romie cisneli. Wbić szpilkę kibiców Realowi o wynik to nic złego :)

0

Serio wy takie gówna oglądacie?

Już wolę jak sebix z typem pod blokiiem się nachrzania, przynajmniej nie musze płacić za ppv

1

Ostatnio byłem na takiej imprezie w bloku, że aż muzykę było słychać na całym osiedlu o 1 w nocy. W sumie zdziwiłem się że nikt nie wezwał Policji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?