dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ta akcja przypomina mi grę w piłkarzyki na kartce :)
0
59
Jest jakiś kod do ligi?
0
No racja bo co to za Polaczek jakby nie narzekał
1
Griezman ma Złotą Nike, a Messi I Ronaldo? także ten nie hejtowac. Antek ma prawo wysoko się cenić La Rambla jemu nie zabroni.
0
Jest jakaś liga Fantasy Ucl? Jeżeli tak prosiłbym o kod.
3
Schumacher bez wątpienia
0
Mój Wacek też by zobaczył, dasz linka ?
0
On pijany był :) i zataczał się. Kogo oni do tej tv biorą wiatr wieje w inną stronę xd
2
Niech wygra Barca, a Sociedad, trzeba życzyć szczęścia w innych meczach.
1
Douglas :) tryplet zdobył.
8
Byl taki tu jeden co zakupy robił. Napisz do niego :) kurdinho czy jakoś tak
0
Johan Cruyff wygrywa el clasico 5:0 jako trener Barcy.
1
Skóra w której żyję, wyjście z tunelu,
0
Kuzwa jacykowa zatrudnili w tym nike?
0
Gdzie zobaczę mecz Hiszpania Anglia?
0
Ależ szkoda tej Argentyny, na papierze są mocni, a w rzeczywistości przecietniaki. Leo dobrze zrobił że odpocząl od kadry.
0
A Pique, Otamendi, gdzie?
0
Tylko ten kolor mi się nie podoba.
1
O panie z Griezmanem nawalileś, nie ufam twojemu rowerowi. Chyba łańcuch tobie się skończył.
0
Nudny ten mecz Niemcy Francja
8
Nie raport Macierewicza
0
Alba zdecydowanie.
3
A co przyjmowaleś od dołu na klatę?
11
A co ona dwójkę robi? No ku..A kolację jem.
0
Zrób masę chłopie i na siłkę :) chłop to kusi byc chłop, a nie anorektyk.
1
Od lewej do prawej nie wiem czy dobrze poznaję
Messi, Cilessen, Alba, Langlet
Samedo, ?, ?, Umtiti
Vermaelen, Arthur, Suarez, Busi
Coutinho, Denis, Roberto, Rakitic
Dembele, Mats, Malcom, Valverde
Dobrze ogarniam?
1
Bamshee, gra o tron, Dexter, Detektyw, Tabu, Peaky Blinders, kompania Braci, nie wszystkie obejrzysz na Netflexie.
0
Coś czuję że Monchi jego wyciągnie.
0
Pewniaczki nygus kombinował xd
1
Jak żyć? Ale na szczęście jest FcBarca.com