1

Racja az tak dobrze nie orientuję sie w tych gwiazdach :) Else poznałem po mundialu i memie Polska Senegal :)

1

Daenerys przypomina Else John :) eh czasami sny mam :)

0

Co ta Barca robi z człowieka od 3 rano nie mogę zasnąć :) pozdro do piątej

0

Bliźniaków juz nie ma, jednego mafia PO zabila z Putinem.
W Warszawie widać

1

Sądy, jeszcze gorsze od tego calego Rosella

12

Dla mnie może byc taka pogoda, wole lato niż zimę

3

Wrzuć mentosa, wtedy nie wybuchnie.

1

To ja wole isc do multikina kupic piwko i zobaczyć jakiś lepszy meczyk. Taki ch...j a kupię u nich ligę mistrzów

0

Twoje piniendze? Od tego sa ludzie w klubie, fakt że mało kompetentni, ale co zrobisz:)

1

Moze za dwa lata odkupi jego jakaś Chińska druzyna za 40 mln i nie będzie źle. Znając Bartka sprzeda jego za 2mln :) Uważam ze Willian to super grajek i sprawdzi się w Barcelonie

1

Ja ogladalem im dalej tym lepszy, jak mnie pamięć nie myli, to polecalem tobie jego wczoraj. Peaky Blinders tez fajby jakby co.

0

Tabu, ale narazie jeden sezon był :(
Narcos sztos serial, tak samo Breaking Bad. A z podobnych to Peaky Blinders jeszcze. Powinien trafić w twoje gusta.

1

Fantasy ekstralaklasa, eh jak pomyślę że z drzewa mam zrobić drużynę, to podziekuję :)

0

Roberto Carlos, Cafu, David Silva, Aktualnie Mbappe ile bym dal zeby ten chloapk do nas trafil.

5

Prawdziwy lewak to i ķlamie. Lepiej jak by się przyznał, ze był pijany :)

3

Do Legii, tylko zeby Carlitos jego nie zgasił :)

0

Niech omija Rosję i Putina, brzozy nie straszne

1

O rany to dzisaj Legia grała jak mogłem przegapić taki zacny mecz :)

0

O co tu chodzi? Bo nie rozumiem jak korki, to idz do sporotowego znajdziesz jakąś promocję. Nie wiem Go Sport, Decatlion.

0

Factory Ursus Sklep Giacomo conti komplet buty, garniak, koszula, pasek kupisz za 700-800 zl
Vistuli 1000 zl komplet bez paska.

0

Fajne buty ma jego żona :)

5

Narazie Dembele to wielkie rozczarowanie jak na grajka który kosztował 140 mln. Zobaczymy co pokaże w tym sezonie, czy wykorzysta swoje 5 min, jak nie to będzie wielki zawód.

1

Zboczuchy, tylko w głowie wam melony.
Taktyk :)

0

Ze szczęściem Zidana, to Katar moze daleko zajść:)

2

No tak bo Liverpool, to kolekcjonuje trofea?

3

Pić , jeść, spać jak tamagotchi

0

A mógł wypić 0.5 l żeby taki skok oddać.

2

A Douglas, to dopiero niespodzianka ;)

3

Hazard wciąga Dembele nosem. Wedlug mnie to by nie była głupia deczja.
Sprzedać Dembele z opcją odkupienia, tak jak Perez robił to z Moratą.

2

Oj Xaviego bym chciał z tamtego sezonu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?