dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Racja az tak dobrze nie orientuję sie w tych gwiazdach :) Else poznałem po mundialu i memie Polska Senegal :)
1
Daenerys przypomina Else John :) eh czasami sny mam :)
0
Co ta Barca robi z człowieka od 3 rano nie mogę zasnąć :) pozdro do piątej
0
Bliźniaków juz nie ma, jednego mafia PO zabila z Putinem.
W Warszawie widać
1
Sądy, jeszcze gorsze od tego calego Rosella
12
Dla mnie może byc taka pogoda, wole lato niż zimę
3
Wrzuć mentosa, wtedy nie wybuchnie.
1
To ja wole isc do multikina kupic piwko i zobaczyć jakiś lepszy meczyk. Taki ch...j a kupię u nich ligę mistrzów
0
Twoje piniendze? Od tego sa ludzie w klubie, fakt że mało kompetentni, ale co zrobisz:)
1
Moze za dwa lata odkupi jego jakaś Chińska druzyna za 40 mln i nie będzie źle. Znając Bartka sprzeda jego za 2mln :) Uważam ze Willian to super grajek i sprawdzi się w Barcelonie
1
Ja ogladalem im dalej tym lepszy, jak mnie pamięć nie myli, to polecalem tobie jego wczoraj. Peaky Blinders tez fajby jakby co.
0
Tabu, ale narazie jeden sezon był :(
Narcos sztos serial, tak samo Breaking Bad. A z podobnych to Peaky Blinders jeszcze. Powinien trafić w twoje gusta.
1
Fantasy ekstralaklasa, eh jak pomyślę że z drzewa mam zrobić drużynę, to podziekuję :)
0
Roberto Carlos, Cafu, David Silva, Aktualnie Mbappe ile bym dal zeby ten chloapk do nas trafil.
5
Prawdziwy lewak to i ķlamie. Lepiej jak by się przyznał, ze był pijany :)
3
Do Legii, tylko zeby Carlitos jego nie zgasił :)
0
Niech omija Rosję i Putina, brzozy nie straszne
1
O rany to dzisaj Legia grała jak mogłem przegapić taki zacny mecz :)
0
O co tu chodzi? Bo nie rozumiem jak korki, to idz do sporotowego znajdziesz jakąś promocję. Nie wiem Go Sport, Decatlion.
0
Factory Ursus Sklep Giacomo conti komplet buty, garniak, koszula, pasek kupisz za 700-800 zl
Vistuli 1000 zl komplet bez paska.
0
Fajne buty ma jego żona :)
5
Narazie Dembele to wielkie rozczarowanie jak na grajka który kosztował 140 mln. Zobaczymy co pokaże w tym sezonie, czy wykorzysta swoje 5 min, jak nie to będzie wielki zawód.
1
Zboczuchy, tylko w głowie wam melony.
Taktyk :)
0
Ze szczęściem Zidana, to Katar moze daleko zajść:)
2
No tak bo Liverpool, to kolekcjonuje trofea?
3
Pić , jeść, spać jak tamagotchi
0
A mógł wypić 0.5 l żeby taki skok oddać.
2
A Douglas, to dopiero niespodzianka ;)
3
Hazard wciąga Dembele nosem. Wedlug mnie to by nie była głupia deczja.
Sprzedać Dembele z opcją odkupienia, tak jak Perez robił to z Moratą.
2
Oj Xaviego bym chciał z tamtego sezonu :)