0

Ja uwielbiam Lakers, ale jakoś nie lubię Lebrona, wolę Sthepana Currego :)

0

Brazylia wygra niestety :) Przez tego N€ymara nie lubię Canarinhos

2

Dobre piwo :)

1

Nasi nawet symulowac nie potrafią. Gdyby to był Krysztiano to sedzia by przerwal i między czasie o koszulke i autograf poprosił.

0

Eh moje Fantasy :( Inui, Kagawa, Kane tez ławka pewnie, a po dwoch kolejkach bylem drugi :(

9

Gomes> Rakitic Pjanic Thiago

1

I nurki :)

0

Co ona gada ten Listkiewicz przeciez tam symulka

6

Tomaszewksi tyle lat grania w piłkę i mówi ze karny powinien być. Przeciez jak piłka odbije się od nogi lub głowki to nie ma takiego karnego

0

Chyba cakir.

0

Fekir i Mbape robią różnicę

0

Dembele też słabo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Portugalia mistrzem świata:)

1

To Adam Andruszkiewicz komentuje ten mecz? Głos podobny :)

0

Co ten gościu w studio gada, karny teatralny, ale dla mnie karny :) kogo oni do tego studia biorą?

8

Co on placze o tego karniaka?

0

Jak oni karnego dadza za to to beda jaja

0

Alez bomba.

0

W przemycaniu to oni są mistrzami:)

19

Słyszałem że Pepe nie zagra na mundialu, bo Benatia jemu bark wybił :)

0

Mozna zmienić kapitana w tym Fantasy?

1

Przecież Zlatan grał juz z Kostaryką :)

11

Ja też :) Życzę sobie, aby Polska lub Argentyna wygrała Mundial.

1

Co za grubasek :)

4

A idz pan z takim wygrywaniem tam gdzie słońce nie dochodzi. Później by pisali że Uefalona itd. Większość tych pucharów Pereza to po niedopatrzeniach arbitrów.

11

Hahah ramos czarny pas judo :)

0

Benzeme :)

4

Predzej kucharke zwolnią

2

Ramos po mundialu konczy z reprezentacją, podobno? Moze Lucho będzie selekcjonerem Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?