dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja uwielbiam Lakers, ale jakoś nie lubię Lebrona, wolę Sthepana Currego :)
0
Brazylia wygra niestety :) Przez tego N€ymara nie lubię Canarinhos
2
Dobre piwo :)
1
Nasi nawet symulowac nie potrafią. Gdyby to był Krysztiano to sedzia by przerwal i między czasie o koszulke i autograf poprosił.
0
Eh moje Fantasy :( Inui, Kagawa, Kane tez ławka pewnie, a po dwoch kolejkach bylem drugi :(
9
Gomes> Rakitic Pjanic Thiago
1
I nurki :)
0
Co ona gada ten Listkiewicz przeciez tam symulka
6
Tomaszewksi tyle lat grania w piłkę i mówi ze karny powinien być. Przeciez jak piłka odbije się od nogi lub głowki to nie ma takiego karnego
0
Chyba cakir.
0
Fekir i Mbape robią różnicę
0
Dembele też słabo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Portugalia mistrzem świata:)
1
To Adam Andruszkiewicz komentuje ten mecz? Głos podobny :)
0
Co ten gościu w studio gada, karny teatralny, ale dla mnie karny :) kogo oni do tego studia biorą?
8
Co on placze o tego karniaka?
0
Jak oni karnego dadza za to to beda jaja
0
Alez bomba.
0
W przemycaniu to oni są mistrzami:)
19
Słyszałem że Pepe nie zagra na mundialu, bo Benatia jemu bark wybił :)
0
Mozna zmienić kapitana w tym Fantasy?
1
Przecież Zlatan grał juz z Kostaryką :)
11
Ja też :) Życzę sobie, aby Polska lub Argentyna wygrała Mundial.
1
Co za grubasek :)
4
A idz pan z takim wygrywaniem tam gdzie słońce nie dochodzi. Później by pisali że Uefalona itd. Większość tych pucharów Pereza to po niedopatrzeniach arbitrów.
11
Hahah ramos czarny pas judo :)
0
Benzeme :)
4
Predzej kucharke zwolnią
2
Ramos po mundialu konczy z reprezentacją, podobno? Moze Lucho będzie selekcjonerem Hiszpanii