0

Spoko :)
Sorry jakby co.

0

Bayern Real, Liverpool Barca ups A no tak odpadlismy:)

Tak na serio to

Real Roma Kriszcziano musi napykac bramek żeby rekord pobić

Bayern Liverpool

Finał

Real Liverpool
Real trzeci raz z rzędu sięga po ligę mistrzów eh ale będę miał ból czterech liter

0

Kibic sukcesów. Jak tak można pisać? Prawdziwy kibic ogląda prawie każdy mecz.

4

Eh przy wczorajszym meczu to piwo nawet nie dobre było, ledwie jedno wypiłem. Dla mnie ten sezon to porażka liczyłem na ligę mistrzów. Puchar Króla to nie to samo. Chętnie oddał bym ligę i puchar króla za ligę mistrzów.

0

Do rotacji? Według mnie to jest typ do pierwszej jedenastki.

0

Co ten Valverde wczoraj zrobił, chyba myślał że Messi zapewni drużynie awans. Umtiti to chyba o podwyżce myśli. Z przodu nie było komu grać, Dembele wpuścił, w ciężkich momencie, według mnie powinien wejść przy stanie 1:0

0

Nie wiem co tam się wydarzyło, omijam szerokim łukiem informacje o MMA, KAW, czy tam innych walkach.

1

A Milito w pierwszym meczu?

4

Eh bramka Boja i Pech Barcy z Chelsea, wtedy mógło by być nawet cztery razy z rzędu. Takiej drużyny jak wtedy nikt nie miał, odkąd ja oglądam piłkę.

1

Przecież, to jest ustawione ludzie w co wy wierzycie. Eh potem wykupią jakieś transmisje płatne gdzie dwóch bije się dla kasy. Tak samo jak Szpilka wszedł i obił jakiegoś typa, chyba stracha jak dobrze pamiętam.

5

Ja to żałuję nieuznanego gola Bojana z Interem.

0

A wiesz może ile Messi? Szukam na transfermarket i nie widzę tego.

1

Łysy predzej z główki uderzy, niż pozwoli na szpaler.

0

Busquetsa to ja bym wczoraj w ogóle nie wpuścił na boisko. Wiem co mówię miałem podobną kontuzje i za wcześnie zacząłem grać. Efekt 3 tygodnie bez piłki.

0

O tego typka miałem na myśli, nie wiedziałem kto to był. To on mówił że karny ewidentny :)

1

Komentatora? A kto to tak powiedział na bank nie Laskowski. Słyszałem w studio TVP po meczu, jakiś tam ekspert mówił że ewidentny karny :) A o niby spalonym Leo cicho. Potem takie tumany które dadzą sobie wmówić że był karny, piszą w internetach Uefalona.

1

Dla mnie mogą przegrać w lidze, myślę że liga jest wygrana, teraz trzeba skupić się na lidze mistrzów. Liga mistrzów to najważniejsze trofeum klubowe. Zobacz jak Real ligę odpuszcza i skupia się na lidze Mistrzów. Są wypoczęci, mocna ławka rezerwowych, Nacho, Kovacic, Vazquez, Asensio, Bale

0

Pierwsze kontrowersje hahah

0

Nie było.

0

no 5 w lidze mistrzów, ale jeszcze Puchar króla w canal+ wychodzi że 6 wtedy

0

Dlaczego 5? Uważasz że Barca nie zagra w finale ligi mistrzów?

2

Zdecydowanie Narcos

0

Przywiózł ich, aj ten jego rower cuda robi :)

0

Mistrzostwa są raz na cztery lata i dlatego wybiorą trenera.

2

Peja Materialna dziwka
Cypis zapinana przez bałwana

1

Nie każdy jest tak pazerny na kasę:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Coś czuję że Tande się podłoży, dla Johansona.

1

Fatalnym chyba :)

0

A Wenger? On cały czas walczy o mistrza Anglii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?