0

Pastore to taki Gomes widzę XD

0

Ok, niech Tak będzie mistrzu.
Powodzenia

0

Wolałbym wyrzucić kupon, pod warunkiem żeby real odpadł:)

0

Na urodziny siostry Neymara leci.

0

Jeszcze dobry jest Gaston Ramirez.

7

Mylisz się, to samo myślałem o Roberto kiedyś, że nie wypali. Denis ma potencjał, ale widać że potrzebuje zmiany otoczenia.

0

Ależ cep ten Sławek.

0

Cała Legia.

1

Pogadaj z Michałem użytkownikiem on jest doświadczony w jeździe na rowerze.

0

Nie naturalnie ułożona ręka, powiększył powierzchnię ciała. Ewidentna czerwona kartka.

0

Ale ta Girona mi się Podoba, super drużynę tam zbudowali.

0

Tym nieudacznikom z Hiszpanii nawet Var nie pomoże.

0

Według mnie dobre ustawienie. Czasami bym spróbował za Rakitica Dembele, taki sztos skład. Tylko martwię się że Iniesta odejdzie po sezonie, mógłby zostać jeszcze i pomógł by swoim doświadczeniem.

11

Na Camp Nou :)

0

A co Lhaoza mieli krytykować kolejny raz?

0

Spokojnie to tylko trolle i podszywki białe.

2

Benzemy nie chcą XD

0

Skład zna na bank trener i jego zaufani ludzie, wątpię aby ktoś inny znał.

1

Za 10 razem La Lambra :)

0

Niebawem wspinanie w zimę stanie się sportem Narodowym.

0

Widac że ktoś z góry nie chce Varu. Ostatnio w meczu Legia Jaga dyskutowali 5 min chyba czy uznac czy nie, każdy wie jak przekręcili Jage. Tamta decyzja była tak łatwa że sześciolatek by lepiej zinterpretował.

0

To on nawet haki na fife ma? Dobry z niego szantażysta.

0

Od nas też kiedyś odejdzie Suarez, Messi, Iniesta, nikt wiecznie nie będzie grał, a skład można wzmocnić. Słyszałem że szatnia Barcy jest na tak w sprawie Griezmana I Valverde jest za sprowadzeniem Antka.

0

Może Mariano Diaz, Malcom, Thauvin, Immobile, albo ktoś z La Liga.

0

Wierzę że Valverde to jakoś poukłada. Griezman, Messi, Dembele mogą grać na kilku pozycjach. Rywale Barcy by dostali oczopląsu, nie wiedzieli by kogo pilnować, do tego Suarez Coutinho. Eh wygląda to jak w bajce :)

0

Według trenerów z La Rambli, będzie grzał ławkę:)

0

Po co nam Griezman? Przecież on za słaby na Barce XD

1

Teraz to Real nogi rozłożył:)

2

Haha ci to zawsze mają szczęście

2

Mam podobnie, co chwilę jakaś reklama i ten wygrany Iphon. Coś mi się wydaję że muszę odpocząć od tej strony. Mam nadzieję że administracja pióra się z tym problemem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?