dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz może kiedy będzie następna faza ligi mistrzów?
10
Ameryki nie odkryłeś XD
7
Ta sytuacja przypomina mi sytuację z Krossem, tutaj sędzia zachował się profesjonalnie.
1
Mam takie przeczucie że będzie chciał strzelić gola dla Ciro i Liczę że Suarez coś strzeli.
1
Dobra, masz rację, lepiej wygrać po hatricku Leo :)
1
Szkoda że Laskowski nie komentuje meczu na TVP, tak bym chciał usłyszeć Pana Jacka komentującego mecz Barcy. Chyba że będzie, tak.
1
Ja postawię na Chelsea na bank przegram z moim szczęściem. Wczoraj United ni kupon zepsuło na 1000 zl
1
Klątwa Sancheza, u nas nie wygrał ligi mistrzów
10
Tak zostałi skazani na prace społeczne, przy tworzeniu notatnika 0.2
1
Casemiro:)
0
Eh w meczach Perez też smaruje, aby wapno było.
0
I uważać na telefon i portfel w metrze oraz La Rambli :)
6
Klasyczny to by byl, gdyby Antonella urodziła trojaczki. Widać że Ronaldo w tych golach lepszy, ma pokera, raz nawet dublet zaliczył :)
0
I Malediwy potem :)
4
Jakby mieli potencjał Leo, to współczuję obrońcom :)
1
Jeszcze nigdy w życiu nie chciałem żeby Real wygrał. ładny kupon mam z Realem :)
0
Polską ligę stawia się Podwójna szansa na remis
1
Wygryzie Dembele, a Ousmane będzie zmiennikiem z dużą ilością minut :)
1
Eh może za dużo obstawia i chodzi w takich łachach XD
0
Dla mnie Orłowski, chyba jest miłośnikiem stylu gry Barcy. Ulubiony komentator Laskowski, on jakby szachy komentował, to by ciekawsze się zrobiły.
1
Może Państwo Katarskie zapłaci :)
0
Gomesa skreślasz?
0
O tej wersji dzisiaj nie widział:)
5
Szczęście to ma Casemiro :) I Real w końcówkach XD
0
Sezonowiec XD.
Haha i Coutinho sprzedać, wtedy miejsce się znajdzie
14
Jakbyś zobaczył takie niewiinne oczy bałwana, to byś nie dał czerwonej kartki :)
2
Oglądałem wiele razy i zobaczę dzisiaj w ten szczególny dzień. Już czuję że mi łezka poleci:)
0
Przypomniał mundial na którym pochetino i Żewłakow byli na tym samym mundialu i odnieśli podobny sukces:)
1
Ależ zgasił Jacek Zewlakowa
4
Też wybieracie mecz z komentarzem Jacka Laskowskiego?