dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real wygra czwarty raz ligę mistrzów. Mam nadzieję ze limt szczescia im się skończył.
0
Oj jedynke źle wspominam :) w tamtym roku cztery razy w wodzie na dystanie 16km okolo nad Pilicą:)
1
Niech Redmos uważa, ale czekaj to grajek z Madrytu ich inaczej traktują.
0
Tupolewa, weź do brzozy.
5
Co ty za głupoty piszesz :) zobacz to
1
Jaki ewidentny? Typ zlozyl nogi jak scyzoryk szwajcarski
0
Co za gościu:) A Redmos w swoim stylu
0
Komentarz usunięty
0
Widziałem, alez bufon z niego.
0
Na szczęście lydzie sa inni. Jedni gonią za szczęściem, drudzy za piniondzem :)
0
Co wy chcecie od tego Pedro, gosciu sie sprawdzil w Barcelonie, duzo dał wedlug mnie. Teraz brakuje takiego zawodnika, co serce zostawial na boisku.
0
Moze wstydzi się swojego imienia:)
0
Perez posmarował aby nagrody nie dostał.
0
O panie i avatar ten sam:) Gdzies ty był tyle lat?
0
A co myślisz ze Perez jego weźmie zeby wiochę zrobił wyciągając boba z pupy?
3
Romario, Suarez, Drogba
1
Xavi chociaz iniesta to moj ulubiony grajek
Ronaldinho nie ma co porównywać
Gerrard.
0
7 ale nie od deski do deski
1
Chyba to był Luis Salvano czy jakoś Tak.
Edit https://www.fcbarca.com/mobile/user/LuisSalvano/komentarze
0
Jeżdżę juz sporo, to jest mój pierwszy mandat. Ustawiłem sie tak jak inne auta. A spieszyłem się na mecz :)
0
Dla Realu faul bylby na 100% tam to nawet karniaka dostaną jak swojego popchną, lub rywala pociągną.
0
Hej wczoraj dostalem wezwanie, do straży miejskiej za złe parkowanie. Wczoraj byly komunie i bylo duzo samochodow, nie było gdzie stanąć. Co robić kolega mi mówił, aby nie iść, on kiedyś olał sprawę i nic jemu nie przyszło. Wolałbym te pieniążki inaczej wydać naprzykład na bilet na Camp Nou. Doradzi ktoś?
0
Dembele jeszcze.
0
Wedlug mnie tak samo jak z Ramosem będzie, tez mial przejść do United, a wiadomo jak się skończyło.
10
Co to za karny był?
Ten Lhaoz to jednak kasztan.
0
Tak.
0
Alez wykorzystal noge Lucas
1
Wyzej wyskoczyć ten symulant Vazquez nie mógł się wybić?
1
Odkryją prawdę i na policje zgłoszą
XD
0
O zrozum sędziego w Hiszpanii u Roberto czerwona u białego żołnierza żółta.