0

Ludzie to idioci. Ostatnio grałem w piłkę amatorsko mecz o pietruszkę. W pewnym momencie straciłem piłkę, a gościu 55 lat lub więcej wyzywa mnie od gamoniów i lamusów. Eh zdziwłem się co za człowiek zacisnąłem pięść i zęby przecież nie będę napierdzielał dziadka i mówię typowo żeby tak nie mówił ile ty masz lat? Stary A głupi jesteś.

0

1 Barca 2 Atletico 3 Real 4 Valencia 5 Sevilla 6 Betis

1

Cieply prysznic na przemian z zimnym i tak parę razy

2

Eh ale hejtujecie tego Denisa, zapomnieliście, jak Roberto był wyśmiewany, a teraz to jest pan piłkarz.

1

Sorry nie do ciebie to było :)

0

Gościu czy ja pytam się o pogodę u siebie w mieście. Pytam jak jest u was, czy te Burze są aż tskie mocne. Eh ależ te internety chamskie.

0

Okolice Pruszkowa, Brwinów

0

Jak tam u was z tymi burzami? Bo o 20 tej mam zamiar w piłke zagrać.

1

Busi Busim, ale co zrobil Alcantara z Semedo

0

Transfer Kurtuła kwestią godzin, co wam to przypomina? :)

1

Podłączenie jest łatwe ja sam to robię, tylko chęci potrzeba.

0

Gdzie w internetach zobaczę Contratiempo?

0

A gdzie Neyamr? Czyżby turlał się z boiska? XD

0


Hahah właśnie mialem zobaczyć jak ten Vinicius gra a tu jakis tenis

0

Brakuje jeszcze Nacho Vidala XD

0

Pamietaj zeby uzywac Varu bo jeden taki sędzia u nas nie używa nowych technologii.

0

Glowy bolą ich od tego słońca nie przejmuj sie, to tylko mało znacząca krytyka.

0

Narzekaj, ale proszę nie na La Rambli ostatnio to często czytam, a nie lubię jak ktoś marudzi :) pozdro miłego wypoczynku.

1

Jak tajemniczy to Own goal

2

Eh wiadomo w poludnie nie ale z rana lub popołudniu super sprawa o 8 rano widzialem dziadka emeryta na rowerze jak jechal. Często jego widzę jak jeździ i sporo osób jeździ. Nie wiem dałem jemu propozycję żeby nie narzekał. Ja lato uwielbiam upaly mi nie straszne. Tylko trzeba pic wodę często i na wieczór zimne :)

7

Ależ wy narzekacie na ten upał, zapewne mieszkasz w bloku i z nudów nie masz co robić. Weź rower i gdzieś się wybierz na przejażdżkę. U mnie widzę ludzie jeżdżą i nie narzekają. Ja wczoraj i dzisiaj ukladam kostkę przed domem i nie płaczę.

0

Ah te dwie kulki antystresowe. Nie ma lepszej zabawki :)

1

Mi tam nie przeszkadza siedzę sobie w basenie i zimne piwko pije Lato jest super. Cicho tam nie narzekać.

0

A czy on pisze o pierwszej jedenastce?

0

Taktyk Przegladarka

1

Messi, Malysz, Brayant, Ronaldinho, Xavi

0

Remontada przez małe r-e-m-o-n-t-a-d-a

0

To jest NIEEEMOŻLIWE :)

0

Wlaczy o złotą piłkę na La Rambli :)

3

Następny trener na La Rambli. Roberto ławka XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?