dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie to idioci. Ostatnio grałem w piłkę amatorsko mecz o pietruszkę. W pewnym momencie straciłem piłkę, a gościu 55 lat lub więcej wyzywa mnie od gamoniów i lamusów. Eh zdziwłem się co za człowiek zacisnąłem pięść i zęby przecież nie będę napierdzielał dziadka i mówię typowo żeby tak nie mówił ile ty masz lat? Stary A głupi jesteś.
0
1 Barca 2 Atletico 3 Real 4 Valencia 5 Sevilla 6 Betis
1
Cieply prysznic na przemian z zimnym i tak parę razy
2
Eh ale hejtujecie tego Denisa, zapomnieliście, jak Roberto był wyśmiewany, a teraz to jest pan piłkarz.
1
Sorry nie do ciebie to było :)
0
Gościu czy ja pytam się o pogodę u siebie w mieście. Pytam jak jest u was, czy te Burze są aż tskie mocne. Eh ależ te internety chamskie.
0
Okolice Pruszkowa, Brwinów
0
Jak tam u was z tymi burzami? Bo o 20 tej mam zamiar w piłke zagrać.
1
Busi Busim, ale co zrobil Alcantara z Semedo
0
Transfer Kurtuła kwestią godzin, co wam to przypomina? :)
1
Podłączenie jest łatwe ja sam to robię, tylko chęci potrzeba.
0
Gdzie w internetach zobaczę Contratiempo?
0
A gdzie Neyamr? Czyżby turlał się z boiska? XD
0
Hahah właśnie mialem zobaczyć jak ten Vinicius gra a tu jakis tenis
0
Brakuje jeszcze Nacho Vidala XD
0
Pamietaj zeby uzywac Varu bo jeden taki sędzia u nas nie używa nowych technologii.
0
Glowy bolą ich od tego słońca nie przejmuj sie, to tylko mało znacząca krytyka.
0
Narzekaj, ale proszę nie na La Rambli ostatnio to często czytam, a nie lubię jak ktoś marudzi :) pozdro miłego wypoczynku.
1
Jak tajemniczy to Own goal
2
Eh wiadomo w poludnie nie ale z rana lub popołudniu super sprawa o 8 rano widzialem dziadka emeryta na rowerze jak jechal. Często jego widzę jak jeździ i sporo osób jeździ. Nie wiem dałem jemu propozycję żeby nie narzekał. Ja lato uwielbiam upaly mi nie straszne. Tylko trzeba pic wodę często i na wieczór zimne :)
7
Ależ wy narzekacie na ten upał, zapewne mieszkasz w bloku i z nudów nie masz co robić. Weź rower i gdzieś się wybierz na przejażdżkę. U mnie widzę ludzie jeżdżą i nie narzekają. Ja wczoraj i dzisiaj ukladam kostkę przed domem i nie płaczę.
0
Ah te dwie kulki antystresowe. Nie ma lepszej zabawki :)
1
Mi tam nie przeszkadza siedzę sobie w basenie i zimne piwko pije Lato jest super. Cicho tam nie narzekać.
0
A czy on pisze o pierwszej jedenastce?
0
Taktyk Przegladarka
1
Messi, Malysz, Brayant, Ronaldinho, Xavi
0
Remontada przez małe r-e-m-o-n-t-a-d-a
0
To jest NIEEEMOŻLIWE :)
0
Wlaczy o złotą piłkę na La Rambli :)
3
Następny trener na La Rambli. Roberto ławka XD