dasouzar11
Dołączył/a: kwiecień 2012
Barcelona
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mieć w Fantasy Moutinho i posadz jego na ławce, to trzeba mieć szczęście.
0
Narzeka i jeszcze krzyczy, aż uszy bolą xd
2
Zaczęło się narzekanie, eh upał źle chłodno źle mróz źle Jak ja tego nie lubię.
0
201 aktualności robiło robotę za Barcainfo
0
O co chodzi? Nie jestem w temacie
0
Eh pasjonaci przyjść i rzucić kilka przekleństw na trybunach. Fakt nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale 90 % to kasztany.
0
Jak przewrotka to ta najładniejsza według mnie.
0
I tak nie zrobisz przerwy:) pewniak dam Arsenal kurs chyba 1.50
0
Rzucasz i nie palisz. Ja z tym problemu nie mam :) Moje nałogi to gierki orlikwe, FcBarca.com, piwerko i fc Barcelona :) Życzę powodzenia i silnej woli. Elo
1
Kupony nie wchodzą muszą odreagować:) A dopiero ligi się zaczęły xd
0
Eh wicemistrzostwo to nic? To też medal jakby Lewandowski wygrał, to Hajto, Borek, Iwański i inni eksperci dawali by złotą piłkę. Ale cóż to jest Leo, od niego wymaga się więcej.
3
Co tu się odwaliło! Przeglądem tabele premier league i patrzę Arsenal czwarty jak odwrócisz tabelę :)
0
Mecz z Laskowskim, to w radiu mógłbym słuchać
1
Albo zrobi notatnik 2.0 xd
10
Jak Laskowski komentuje, to aż mecz się chce oglądać.
0
U nas też nad Wisłą są węże xd
0
A co ty Lord Kruszwil?
0
Mi to ostatnio zaimponowała ta polka z teledysku Komodo. Super laska i co ona tam potrafi, to szczęka opada.
0
W życiu wolę Coutinho, niech N€ymar idzie pajacować w Madrycie, tam takich Perez podziwia.
86
Trollowac w notatniku xd
12
Perez niech w reklamowkach 7 da arbitrom xd
1
Niech im ziemia lekką będzie xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Benzema XD.
0
Bylo ciekawie nie oglądam tego, ale tak się zdarzyło że zobaczylem. Jak usłyszałem Hajto, to aż tv oplułem u znajomego.
0
Top 4
City Liverpool Tottenham Chelsea
0
Prowadzenie klubu to nie czas na sentymenty sprzedaż Rakitica za taką cenę jest opłacalna.
0
Podobne do Contratiempo to cara la culta, skóra w której zyje. Przypomnij mi się wieczorem to poszukam, teraz czasu nie mam.
0
Ja dałem 1:1 Już 11 pkt
Szkoda że dwóch pierwszych nie typowalem
2
TVN pokazuje niemiecką piłkę?