0

Mieć w Fantasy Moutinho i posadz jego na ławce, to trzeba mieć szczęście.

0

Narzeka i jeszcze krzyczy, aż uszy bolą xd

2

Zaczęło się narzekanie, eh upał źle chłodno źle mróz źle Jak ja tego nie lubię.

0

201 aktualności robiło robotę za Barcainfo

0

O co chodzi? Nie jestem w temacie

0

Eh pasjonaci przyjść i rzucić kilka przekleństw na trybunach. Fakt nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale 90 % to kasztany.

0

Jak przewrotka to ta najładniejsza według mnie.

0

I tak nie zrobisz przerwy:) pewniak dam Arsenal kurs chyba 1.50

0

Rzucasz i nie palisz. Ja z tym problemu nie mam :) Moje nałogi to gierki orlikwe, FcBarca.com, piwerko i fc Barcelona :) Życzę powodzenia i silnej woli. Elo

1

Kupony nie wchodzą muszą odreagować:) A dopiero ligi się zaczęły xd

0

Eh wicemistrzostwo to nic? To też medal jakby Lewandowski wygrał, to Hajto, Borek, Iwański i inni eksperci dawali by złotą piłkę. Ale cóż to jest Leo, od niego wymaga się więcej.

3

Co tu się odwaliło! Przeglądem tabele premier league i patrzę Arsenal czwarty jak odwrócisz tabelę :)

0

Mecz z Laskowskim, to w radiu mógłbym słuchać

1

Albo zrobi notatnik 2.0 xd

10

Jak Laskowski komentuje, to aż mecz się chce oglądać.

0

U nas też nad Wisłą są węże xd

0

A co ty Lord Kruszwil?

0

Mi to ostatnio zaimponowała ta polka z teledysku Komodo. Super laska i co ona tam potrafi, to szczęka opada.

0

W życiu wolę Coutinho, niech N€ymar idzie pajacować w Madrycie, tam takich Perez podziwia.

86

Trollowac w notatniku xd

12

Perez niech w reklamowkach 7 da arbitrom xd

1

Niech im ziemia lekką będzie xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Benzema XD.

0

Bylo ciekawie nie oglądam tego, ale tak się zdarzyło że zobaczylem. Jak usłyszałem Hajto, to aż tv oplułem u znajomego.

0

Top 4
City Liverpool Tottenham Chelsea

0

Prowadzenie klubu to nie czas na sentymenty sprzedaż Rakitica za taką cenę jest opłacalna.

0

Podobne do Contratiempo to cara la culta, skóra w której zyje. Przypomnij mi się wieczorem to poszukam, teraz czasu nie mam.

0

Ja dałem 1:1 Już 11 pkt
Szkoda że dwóch pierwszych nie typowalem

2

TVN pokazuje niemiecką piłkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?